Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magda, my naoglądaliśmy się marmurów w sklepach z parapetami, z oknami (np. w M&S) i kominkami. Szukaj w takich sklepach, w zwykłych budowlanych też widzieliśmy.

My wybraliśmy na parapety konglomerat marmurowy, bo jest bardziej jednolity. Marmury o jednakowej nazwie bardzo się od siebie różnią. Fajnie to może wyglądać na kominku, który obudowany jest z jednej płyty bądź na schodach. Na parapetach (robionych z różnych kawałków płyt marmurowych) nie bardzo mi się to podobało (jakby parapety z różnych parafii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wprawdzie nie buduję, a remontuję, ale za to był to taki generalny remont, więc parę "ekip remontowo-budowlanych" przeżyłam.

 

Przeczytałam parę ostatnich postów i widzę, że fachowiec solidny pilnie poszukiwany :lol:

 

Jeżeli chodzi o dach to mogę z czystem sumieniem polecić ekipę z Poręby. Robili dach u mnie i u sąsiada - w terminie, dobrze, zapłata zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 

Dzięki za namiary na kamieniarza. Ja mam polecanego w Kamyku - podobno bardzo tani granit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, co do sztukaterii, to nie mam pojęcia. A nie chcesz takich kolumn zrobić z formy tuby betonowej? Te gzymsy, zakończenia od góry i dołu kupuje się gotowe (z betonu, sztukaterie są raczej z gipsu, a to wątpliwy materiał na deszcz i wilgoć). Takie swego czasu były pod Żarkami w "Jurku".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy już zaczęliście nowy sezon budowlany? W sumie pogoda OK, więc można budowę ciągnąć bez przestojów. My w przyszłym tygodniu zaczynamy kłaść parkiety, jeśli będę zadowolona z parkieciarza, dam namiary.

 

 

 

Sezon budowlany trwa dla nas non stop. Tylko ze daleko od domu.

Chetnie powrocimy w rejpny Czestochowy, aby zdobytym doswiadczniem

czternasto letnim ,konkurowac jakoscia uslug budowlanych.

Abstynent firma rodzinna.

[email protected]

 

Budujac z Abstynetem oszczedzasz zdrowie i pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...