Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

czy słyszeliscie cos o targach budowlanych w sienkieiwczu ?

mają być albo 23/03/07 albo w 30/03/07 . prosze o sprawdzone info.

słyszałem ze zbyt wiele nie mozna sie po nich spodziewac ale to zawsze cos.

 

pozdr.

Ze stronki targów http://www.targi.czest.pl/

 

Zapraszamy na XX edycję

 

Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Częstochowie

 

- Wiosna 2007 -

 

 

 

 

29 marca - 1 kwietnia 2007 r.

 

IV LO im. H. Sienkiewicza

 

 

 

Patronat honorowy:

Tadeusz Wrona - Prezydent Miasta Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

adam-czwa Niestety numeru telefonu nie mam, i nie mogę go teraz sprawdzić. Facet ma na nazwisko Sieja. Możesz go znaleźć na zawodziu-handluje tam na rynku butami (z tego co pamiętam to widziałem jego auto gdzieś koło wejścia-szary żuk, i jest na mim reklama "Siatki Ogrodzeniowe")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam-czwa Niestety numeru telefonu nie mam, i nie mogę go teraz sprawdzić. Facet ma na nazwisko Sieja. Możesz go znaleźć na zawodziu-handluje tam na rynku butami (z tego co pamiętam to widziałem jego auto gdzieś koło wejścia-szary żuk, i jest na mim reklama "Siatki Ogrodzeniowe")

 

nie klopocz sie juz znlazlem:

SIAT-MAR

42-125 Kamyk, Borowianka

Tartakowa 63

tel. 034 319-70-76, (0606)125-350

Czynne : od 7.00 do 18.00, w soboty od 7.00 do 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

Dawno mnie tu nie było, ale moge sie pochwalić że 19-03-2007 złożyłaem dokuenty do starostwa o pozwolenie na budowę troszkę to trawało ale musiałem czekać na przerobienie projektu. Jeśli ktoś potrzebuje namiary do gościa, który się tym zajmuje to polecam, tel 601-541-377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się zapytać czy ktoś z grupy zna producenta betonitów będę potrzebował około 2500 szt. lub więcej jeśli macie jakies namiary to bardzo proszę. Z góry dziękuję wszyskim za informację i pozdrawiam.

zadryndam do swojego majstra bo on coś mówił że ma kogoś kto tanio robi betonity.

jak będę coś wiedział to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRODREM

42-713 Kochanowice, Kochcice

Ogrodowa 26

tel. 034 353-35-17, 353-35-16, (0606)632-865, fax: 353-35-17

Czynne : od 7.00 do 15.00, w soboty od 7.00 do 15.00.

????

to o tego producenta chodzi?

 

Proponuję przeliczyć sobie jeszcze ogrodzenie z siatki , w Kochcicach przed Lublińcem jest producent , sprawdzałam , ma tanio i montuja tez . Te betonowe płoty tak mi sie nie podobaja .....a jak to zmniejsza działke optycznie....i można ja potem obsadzic jakims bluszczem . Jak widze ładne domki otoczone płotem betonowym to jakoś tak mi sie nie podoba . A jak różnica w kosztach nie jest taka wielka to może warto pomyslec ? No ale każdy może miec inne zdanie i szanuje to .

 

 

http://foto.onet.pl/2t34e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie bede robił ogroddzenia betonowego- spojzałem na nie i faktycznie wygląda fatalnie.

Będe robił tymczasowe z siatki z castoramy 140 pln za 50 mb( super cena). na czas budowy wystarczy.

pozdrawiam

Adam a nie orientujesz się czy sprzedadząmi 11mb tej siatki w castoramie???

 

Czy w razie gdyby mi nie sprzedali to odsprzedasz mi 11m????

Potrzebuje aż tyle na tymczasową bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie bede robił ogroddzenia betonowego- spojzałem na nie i faktycznie wygląda fatalnie.

Będe robił tymczasowe z siatki z castoramy 140 pln za 50 mb( super cena). na czas budowy wystarczy.

pozdrawiam

Adam a nie orientujesz się czy sprzedadząmi 11mb tej siatki w castoramie???

 

Czy w razie gdyby mi nie sprzedali to odsprzedasz mi 11m????

Potrzebuje aż tyle na tymczasową bramę.

 

 

w castoramie sprzedają tylko w belkach chyba najlepiej zadzwon 34 377 62 61 dzial ogorod.

dla siebie kupuje 2 x 50mb a potrzebuje dokladnie 21+68=89 mb:)

czyli idelanie powinno zostac 11 mb.

mysle ze za 2 tyg zaczne działać z ogrdzeniem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką technologią budować??? pustak czy beton komórkowy???

cenowo wygląda to podobnie (niestety) i nie wiem na co się zdecydować. Czytałam o + i - betonu komórkowego i już sama nie wiem. Plusy sa dość istotne - szybkość budowy, tańsza robocizna...

jakie WY macie doświadczenia???

kto buduje z betonu komórkowego???

jutro idę do architekta zlecić adaptację i muszę się zdecydować:-(((((

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką technologią budować??? pustak czy beton komórkowy???

cenowo wygląda to podobnie (niestety) i nie wiem na co się zdecydować. Czytałam o + i - betonu komórkowego i już sama nie wiem. Plusy sa dość istotne - szybkość budowy, tańsza robocizna...

jakie WY macie doświadczenia???

kto buduje z betonu komórkowego???

jutro idę do architekta zlecić adaptację i muszę się zdecydować:-(((((

pomocy

 

no my mieliśmy taki sam dylemat

chodziłem i myślałem z czego i za ile

kombinowałem, przeliczałem itp.

i wreszcie decyzja - budujemy z ceramiki,

ale nie z porotermu tylko z MAX`a i MAX`opochodnych

jak mieliśmy kasę na materiały to się nagle okazało że nikt od ceramiki jush nie chce tej kasy przyjąć i zagwarantować cenę i termin odbioru,

czyli mogło się okazać że to co mamy przeznaczone na

mury, może pokryć tylko część murów np. parter, a gdzie piętro????

:evil: :evil: :evil:

i znów byliśmy w punkcie wyjścia, przeliczanie, kombinowanie

różnice pomiędzy materiałam: b-k - ceramika, niewielkie, tylko dostępność ciutkę inna,

wtedy trafiłem na http://www.mega1000.pl i myślałem że wreszcie będzie dobrze, bo b- k po 7,2 brrutto za 24x24x59

poprzeliczałem jeszcze raz ceramikę na b-k i ustaliliśmy że zamawiamy b-k. a tu zonk :evil: :evil: na mega1000 wstrzymali sprzedaż b-k :cry: :cry: :cry: a jak wznowią to będzie po min.9,5pln/szt.

i znów byliśmy w punkcie wyjścia,

:evil: :evil: :evil:

na szczęście trafił się ktoś pomocny, ktoś kto wykonał 1 telefon i mogłem jechać zamawiać. pojechałem, obgadałem, zamówiłem i zapłaciłem i takim oto sposobem staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami materiałów ceramicznych na mury, strop i fundamenty naszego wymarzonego domku.

terminy dostawy jak najbardziej nam pasujące, a ceny?? ... no cóż, najniższe z możliwych - cerpol miał takie może z pół roku temu. chyba się dzisiaj opijemy ze szczęścia :wink: :wink: bo czasy takie że chyba jest co opijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacie!!!! :lol: Szczęściarze z Was !!!!!!!!!!!! Ale ladnie to tak katować innych ???Ladnie to tak chwalić się ??? Oczywiście żartuję , naprawde ciesze się że kolejny budowniczy zdobył materiał , życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby cementu nie zabrakło.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://foto.onet.pl/2t34e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...