Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dach już mam, a właściwie więźbę już mam, a ślubny bije teraz deski, ekipa się spisała.!! Teraz jeszcze pozostało pokryć papą wstępnego krycia i wyciągnąć kominy.

I tu znowu mam problem: zaprzyjaźniona hurtownia z Częstochowy obiecała cegłę klinkierową "JOPEK" za przystępną cenę i tak już na tą cegłę czekam od początku września.

Czy ktoś ma namiary na cegłę klinkierową grafitową JOPEK poniżej 1,40zł za sztukę lub nawet za tą samą cenę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rena, tylko nie Jopek, znajomy kupił miał problemy, jego sąsiad do dziś płacze, tania to ona jest ale kiepskiej jakości.

Od wczoraj chodzę wściekły, tynkarze czekają w połowie roboty na hydraulika, hydraulik (w połowie roboty) czeka na materiał, a ja co miesiąc płacę odsetki od kredytu, a chciałbym już zacząć spłacać kapitał. Mam już w domu wodę, mam podłączoną kanalizację, wytynkowany garaż, zrobioną elektrykę i stoję w miejscu :evil: a chciałbym jeszcze przed zimą wylać podłogi, zamknąć bramę garażową i odpalić kominek by zimą powolutku ocieplać poddasze. Moja rada dla dociągajacych kanalizację i robiących wszelkie przekopy przez drogę dojazdową - nie sprawdzajcie czy da się po tym przejechać :-? Wczoraj półtorej godziny wyciągałem samochód z własnej dziury (nie głupoty bo po prostu nie wyrobiłem się :cry: )! Ale był nisko zawieszony nad ziemią :o . Na dodatek ziemia u mnie gliniasta wiec spokojnie można organizować na podwórku zapasy w błocie, zapraszam odważnych :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo każdego, przy tej pogodzie to trzeba być bardzo ....... zdesperowanym, wczoraj "moja ziemia" chciała mi zabrać buta, uparta jakaś wozu Drzymały co w końcu miałem się go pozbyć też oddać nie chciała. Ech byle tylko z wylewkami zdążyć przed mrozami to szczęśliwy będę i nawet buty mogę tam zostawić.[/u]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam wreszcie neostradę więc też Was trochę pomęcze pytaniami. Mam na dziś stan surowy przykryty dachem. Przede mną wiosną wylewki i instalacje, więc poradzcie co mam zrobić aby nie zepsuć ponieważ chcę mieć ogrzewanie kominkowe i ogrzewanie podłogowe pod płytkami.

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś na budowę zobaczyć co tam się zmieniło przez ostatnie 3 tygodnie, mam nadzieję że dach już przykryty /ale przez to męża nie widziałam też przez trzy tygodnie/. Dziś lub jutro będzie też sesja fotograficzna postępów. Nawet nie wiece jak mnie mierzi siedzenie w domu gdy tam na budowie też mogłabym coś robić, no chociażby posprzatać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałabym się pochwalić, mamy zalane stopy fundamentowe!!!!! :D

I na tym w tym roku kończymy. Nie wiem, co by na to powiedzieli fachowcy, ale doszliśmy do wniosku, że fundamentów w tym roku nie będziemy wyciągać, bo pogoda może już nie dopisać i lepiej zostawić to tak, oczywiście solidnie zabezpieczając.

Także jak dla mnie zima może już przyjść. Niech szybko przychodzi i oby była krótka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...