Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to rzeczywiście blisko :lol:

Więc odrazu cię zapytam, bo widziałam, że adaptacje projektu macie za sobą, jesteście zadowoleni ze swojego architekta? Jeśli odpowiedź będzie twierdząca to czy mogłabyś podać jakieś namiary?

Pozdrawiam Basia

basiu robilismy projekt indywidualny

facet byl z Myszkowa

nie narzekalam na wspolprace

czy zrobil wszystko dobrze , okaze sie w czasie budowy :roll:

namiary wysylam na priv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie "sąsiedzi"

 

Proszę o podpowiedź gdzie warto kupić stal i betonity w niewielkich ilościach na dniach.

 

pozdrawiam

co do stali to popieram przedmówcę

kupowałem ze 2 tyg. temu i płaciłem 2300 za tonę z dowózką na miejsce i rozładunkiem

co do betonitów to polecam ZIBI-MAX, mają po 2,8zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewazak3

u nas przez ten cholerny deszcz prace zatrzymały sie na murach parteru:/ dobrze że mamy miejscowych robotników i jak tylko nei pada to przychodza i cos "dłubią". Planowo meli od dzisiaj robic strop a tu nici. Narazie jesteśmy na etapie jak widac (stan z 8 września)

http://img74.imageshack.us/img74/3747/3wrzesie4smallsm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć częstochowo i okolico :D

 

jestem z Myszkowa, właśnie czekamy na warunki zabudowy i zaczęłam szaleństwo budowlane w poszukiwaniu cennych informacji. tak trafilam na muratora :wink: Oczywiscie czym więcej czytam tym mniej wiem ale mam nadzieje że jakoś pójdzie :wink: Wybraliśmy fraszkę z domy w stylu, projektu jeszcze nie mamy, czekamy na wz coby wszystko było tak jak powinno :wink: a to fraszka http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/fraszka/default.asp?id=54

 

frosch możesz napisac u kogo w myszkowie robiliście projekt? i ile przyjemnośc projektu indywidualnego?

 

a teraz idę poczytać co siew okolicy buduje :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie kontaktu do fachowca ( niedrogiego a solidnego ) z Częstochowy lub okolic, który ma uprawnienia do wykonania projektu przyłącza energetycznego do budynku. Pilne.

Z góry dziekuję

 

w.m.

 

poniżej projekt, który będę realizował ( z pewnymi zmianami )

 

http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

cieśle właśnie pracują nad naszym dachem, więc w związku z tym mam małe pytanko : znam trzy rodzaje papy: na tekturze, na włóknie , i termozgrzewalna...

jaką polecacie na przezimowanie (na wiosnę planyjemy dachówkę) i gdzie można najtaniej kupić????

proszę o wszelkie informacje.

 

A może ktoś chce się pozbyć ziemi z wykopu - baaardzo nam się przyda baaardzo spore ilości..

pozdrawiam P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

cieśle właśnie pracują nad naszym dachem, więc w związku z tym mam małe pytanko : znam trzy rodzaje papy: na tekturze, na włóknie , i termozgrzewalna...

jaką polecacie na przezimowanie (na wiosnę planyjemy dachówkę) i gdzie można najtaniej kupić????

proszę o wszelkie informacje.

 

A może ktoś chce się pozbyć ziemi z wykopu - baaardzo nam się przyda baaardzo spore ilości..

pozdrawiam P.

 

Matko kochana ...3 rodzaje papy :o :o ... Którą wybraliście i dlaczego? Niedługo stanę przed takim właśnie zakupem...sądziłam, że papa to poprostu papa i już :roll: :oops: :oops: ...

To forum mnie wykończy :roll: :wink: :lol: :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie było:-) Ściany stoją, robi się strop i czasu brak:-(

czy ktoś ma namiary na solidnego dekarza? pod koniec pażdziernika więźba będzie już gotowa i trzeba robić pokrycie dachu. Zdecydowaliśmy się na dachówkę cementową, obdzwoniliśmy kilku dekarzy i kiszka:-( zapracowani.

Może ktoś ma jakieś namiary.

Ja ze swojej strony mogę poratować w ten sposób:

moi murarze kończą ok. grudnia. Mogę ich w 100% polecić. Jeżeli ktoś chce namiary na dobrych murarzy to proszę maila na [email protected]. Jak już u mnie skończą ,to prześlę namiary (jeżeli wyrażą zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych;-)))))))))))))))))) Oni oprócz mojej budowy prowadzą jeszcze chyba 2, ale nie ma z tym żadnych problemów - jak mają być to są. nie piją! no jacyś nie z tej ziemi;-) a tyle się nasłuchałam strasznych historii:-))

 

 

ślijcie maile jeśli chcecie namiary

 

i poratujcie dekarzem!

okolice Kamienicy Polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !!

Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich budujących w Cz-wie i okolicach.

To nasze pierwsze kroki na forum, choć zaglądamy tu od kilku tygodni. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej operatywności.

Chcemy w przyszłym roku ruszyć z budową KONKURSOWEGO M02a w Mirowie.Przeraża nas mnogość problemów które przed nami, ale w grupie zawsze raźniej.

Na razie szukamy sensownego architekta, żeby zmodyfikował projekt. A może znajdzie się ktoś, kto już ten projekt zbudował ?

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewazak3
Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...