Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/

 

ewazak3 pytałam naszego ...niestety w tym roku nie da rady :roll: :( ...

 

Ja natomiast szukam murarzy do wyciągnięcia poddasza, bo moi szanowni panowie mimo wcześniejszych 200% zapewnień na budowę znowu nie weszli :evil: :evil: ...może w przyszłym tyg.!!!!!!!!!!!! :o :evil: ...mam ich już dość! :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość ewazak3
Możecie polecic jakiegoś dobrego fachowca od dachu? Kładziemy blachodachówkę. Nasz z powodu opóźniej przełozył nas na listopad/grudzień a cieśla wchodzic ma za ok 2 tygodnie i obawiam się że przez pogode szlag trafi to co zrobi:/

 

ewazak3 pytałam naszego ...niestety w tym roku nie da rady :roll: :( ...

 

Ja natomiast szukam murarzy do wyciągnięcia poddasza, bo moi szanowni panowie mimo wcześniejszych 200% zapewnień na budowę znowu nie weszli :evil: :evil: ...może w przyszłym tyg.!!!!!!!!!!!! :o :evil: ...mam ich już dość! :evil: ...

 

 

Dzięki że pytałś.

A co do murarzy to moi są tacy sami jak Twoi, więc ich nie polece:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie nie było, ale u nas jeszcze nic się nie dzieje, no prawie nic, wiec nie miałam o czym pisać. Dostaliśmy warunki zabudowy, wiec juz jeden papierek jest, mam nadzieje że w tym miesiącu sfinalizujemy zakup dzialki i bedę mogła dalej działać z papierologią. A i zmieniamy projekt domu bo byliśmy zobaczyć na żywo jak wygląda ten domek i to nie było to. Zdecydowalismy sie na projekt indywidualny, a że dostaliśmy namiary na niedrogiego architekta od sympatycznej forumowiczki :wink: to mam nadzieje że finansowo sie nie zrujnujemy.

Pa-ma niesmiało jeszcze raz prosze o namiary na ekipę, chyba ze z jakiegos powodu nie bedą mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomożcie!!! wlaśnie mąż rozmawiał z ekipą budowlaną, która ma czas zrobić fundamenty w tym roku, wstępnie wycenili fundamenty na około 20 tys. za samą robociznę :o , czy to nie za dużo??? Dom ma 180 m

Doradzcie, czy brać tą ekipę, czy szukać dalej, chociaż to szukanie jest bardzo trudne, bo ekipy nie mają wolnych terminów.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ...

 

Informacja dla budujących z ok. Częstochowy - mam do sprzedania dowolną ilość POROTHERMU 25 P+W klasa 15 prod. Wienerberger Polska - cena brutto wraz z transportem ... 6,98zł /szt. !!! (czyli 35% taniej niż w oficjalnym cenniku - oferta tylko w październiku)

 

Cennik Wienerbergera - http://www.wienerberger.pl/

 

Więcej informacji pod numerem tel. 602-731-896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pa-ma niesmiało jeszcze raz prosze o namiary na ekipę, chyba ze z jakiegos powodu nie bedą mogli.

 

info poszło na priv

pozdrawiam i zyczę powodzonka

A ja się krótko pochwalę - wybrałem papę - wierzchniego krycia - bo była tania 49,98/ rolkę 15 m2 (castorama) -to tylko zabezpieczania na zimę a na wierz i tak przyjdą dachówki - mam nadzieję :roll:

pozdr

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giz - bardzo proszę o opis efektów pracy tych panów i kontakt do ekipy. Planuję tynki na wiosnę i szukam już namiarów, cen ...

z góry dzięki

Jeśli o mnie chodzi tpo dzisiaj podłączyli mi PRĄD!!!!!!!!!!

dotychczas cała budowa odbywała się dzieki uprzejmości sąsiada (150 m kabli - przedłużaczy :x ) ale odbyło się bez problemu i było to o wiele tańsze niż agregat!

Nareszcie mogę sobie zaświecić żarówkę - może to głupie - ale radochy mam sporo

pozdr

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś namiary na dźwig który rozładowałby krokwie? Będę wdzięczna za pomoc:)

przyjechała ciężarówka, wykiprowała wszystko na placu a potem to czterech chłopa i do dzieła - trzeba poukładać bo się powypacza i będzie lipa.

 

do wyładunku nie trzeba dźwigu tylko trochę rozumu przy załadunku auta coby potem to zgrabnie wykiprować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...