Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomm1927 tak z ciekawości to kiedy ty kupowałeś stal? I mam jeszcze pytanie też raczej z ciekawości niż dla porównania, ile tej stali zamawialiście, ja jeszcze nie mam tego policzonego i ciekawa jestem jak to wychodzi.

 

hmm...

no więc tak

ja miałem trochę słupów energetycznych które sobie potłukłem i odzyskałem z nich, po moich przeliczeniach, około 1 tony drutu i to poszło w fundament. natomiast na strop i nadproża to już kupowałem i kupiłem najpierw tonę a potem jeszcze 10 drutów dobrałem (12mb/szt) i to wszystko kupowałem bodajrze w sierpniu lub wrześniu 2007r.

 

co do samych wyliczeń to wszystko zależy od projektu bo do każdego wychodzi inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomm1927 dziękuję za odpowiedź mam przynajmniej jakieś pojecie ile tego może być. Zajżałam do twojego dziennika żeby zobaczyć co u ciebie słychać, ale widzę, że chyba sobie odpuściłeś zapiski :lol:

no niestety

tyle roboty że nie ma czasu taczki załadować :wink:

 

kończę instalację elektryczną i w poniedziałek wchodzą z tynkami więc muszę się uwijać, bo jeszcze bym chciał wodę pociągnąć zanim ściany pociągną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuję solidnej firmy do zrobienia instalacji c.o. oraz ciepłej wody użytkowej. Do tego kominek z płaszczem wodnym. Piec będzie gazowy. Budowa w gminie Kamienica Polska.

Pilnie potrzebuję namiarów - jeżeli ktoś ma już za sobą instalację czegoś takiego - proszę o pomoc!!

pozdrawiam

Witam,

Z czystym sumieniem mogę polecić P. Witolda Majewskiego jeżeli chodzi o c.o. i c.w.u. Natomiast w kwestii kominka z płaszczem wodnym nie wiem bo nie robiłem tego. W domu mam 35 m2 podłogówki i grzejniki kermi a pracuje to na piecu reco 25 kw i jestem bardzo zadowolony. Gość elastyczny i fachowy. Nie wiem jak z terminami. Namiary 034 3628 263 lub 0600 911 710.

Zawsze można zapytać i porozmawiać.

Pozdrawiam

P.S.

Upss... to mój pierwszy post w tym dziale - pozdrawiam wszystkich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuję solidnej firmy do zrobienia instalacji c.o. oraz ciepłej wody użytkowej. Do tego kominek z płaszczem wodnym. Piec będzie gazowy. Budowa w gminie Kamienica Polska.

Pilnie potrzebuję namiarów - jeżeli ktoś ma już za sobą instalację czegoś takiego - proszę o pomoc!!

pozdrawiam

Witam,

Z czystym sumieniem mogę polecić P. Witolda Majewskiego jeżeli chodzi o c.o. i c.w.u. Natomiast w kwestii kominka z płaszczem wodnym nie wiem bo nie robiłem tego. W domu mam 35 m2 podłogówki i grzejniki kermi a pracuje to na piecu reco 25 kw i jestem bardzo zadowolony. Gość elastyczny i fachowy. Nie wiem jak z terminami. Namiary 034 3628 263 lub 0600 911 710.

Zawsze można zapytać i porozmawiać.

Pozdrawiam

P.S.

Upss... to mój pierwszy post w tym dziale - pozdrawiam wszystkich budujących.

skorzystam również z namiarów na p.Majewskiego bo jestem na etapie castingu na hydraulika.

 

a swoją drogą to gdzie dokładniej na stradomiu się weslee budujesz??

bo my z w bliskim sąsiedztwie dawnej strzelnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

W takim razie bardzo serdecznie witam budujących się sąsiadów. Do strzelnicy mam także blisko a nazwa ulicy kojarzy się ze stanem cywilnym z czasów kiedy człowiek był bardzo młody i piękny :wink: Mam nadzieję i liczę na wymianę doświadczeń.

Jesteśmy na etapie oczekiwania wyschnięcia podłogi i tu muszę powiedzieć, że miałem kilka namiarów na ekipę z mixokretem z cenami od 16-25 złotych za m2 ale w końcu znalazłem za 13 zł i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. 113 metrów zrobili w jeden dzień. Gdyby ktoś chciał to oczywiście podam namiary. Teraz szukamy płytek na ściany i podłogi no a później pozostałe rzeczy.

pozdrawiam

weslee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...