Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomek, to kolega się buduje uliczkę wcześniej niż Ty :D

To ja się przedstawię tak...: mały szary domek kryty papą na środku pól, obok wielkiego słupa energetycznego.... 8)

pozdrawiam

p

No to sąsiedzi, jesteśmy w zasięgu wzroku - właśnie wróciłem z działki. Gratuluję domku jest bardzo ładny.

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to kolega się buduje uliczkę wcześniej niż Ty :D

To ja się przedstawię tak...: mały szary domek kryty papą na środku pól, obok wielkiego słupa energetycznego.... 8)

pozdrawiam

p

No to sąsiedzi, jesteśmy w zasięgu wzroku - właśnie wróciłem z działki. Gratuluję domku jest bardzo ładny.

pozdrawiam

Tomek

he

to jest nas już w bliskiej okolicy przynajmniej 3.

i tak 3mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poprosze o namiary na:

tartak z rozsadnymi cenami

ekipe ciesli

ekipe dekarzy

fachowca od kanalizacji

 

z góry dzieki

 

tartak z dobrymi cenami - Jaciska p.Biernacki 505051990;

cieśla - Dąbrowski Tomek - 507054997

dekarze - Gala Mariusz 604921684

kanaliza - robiłem sam

 

mogę polecić z czystym sumieniem bo my jesteśmy z nich zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-tu wszystkich!po raz pierwszy w tym dziale ,bo to i czas zaczynać by było powoli...choć może zaczęłam już czas jakiś temu i to od razu z problemami : http://forum.muratordom.pl/no-i-jak-to-ugryzc,t95623.htm nieważne... na dziś chciałabym zapytać czy ktoś w w grupie częstochowskiej realizuje przypadkiem z14 z pracowni z500 ,ot tak próbuję znalezć ludzi którzy stoją przed tym dylematem ,lub też mają to za sobą...zaglądam tu i tam aż czasem,głowa boli od różnych wypowiedzi,i nie ukrywam że fajnie było by polookać na ten projekt w realizacji...dziękuję za ewentualne zainteresowanie... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy ktoś ma może namiary na porządną ekipę od wentylacji mechanicznej?

sam bym chętnie skorzystał z takiego namiaru

 

próbowałem już kilka razy dogadać się z ludźmi z takiej firemki na piastowskiej - "Lindab" bodajże - ale jakoś ciężko idzie ich wogule ściągnąć do domu coby oblookali co jest do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja co prawda jestem na początku drogi, ale wysyłałam zapytania do kilku firm od wentylacji i rekuperatorów i najlepszą wycenę oraz co równie ważne kompetentną i miłą obsługę uzyskałam od firmy Color-System z Częstochowy.

http://www.color-system.com.pl/

Jesteśmy juz właściwie zdecydowani na tą firmę i w przyszłym tygodniu mamy z mężem zamiar jechac osobiście porozmawiać z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...