Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

polecam cement w dobrej(390pln za tonę) cenie -nowy skład materiałów budowlanych

"unicem" ul. Warszawska 190

tel. 514 275 115

 

--------------------------------------------------------------------------

stemple sprzedam ok 300 szt. proszę pisać na priv

 

Czy to jest ten cement mieszany z popiolami w Gidlach? O tym slyszalem, ze ponoc nie bardzo wiaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zalewać ławy fundamentowe w przyszłym tygodniu. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi betoniarnie z przystępnymi cenami z których sami korzystaliście. Ja po krótkiej weryfikacji i kilku telefonom upewniłem się, że najtańszy jest Dyckerhof (B-20 - 315 zł msześć) ale problem jest w tym ,że oni dowożą beton tylko z rana ponieważ po południu obsługują budowę Galerii na Warcie.

A ja potrzebuję na popołudnie, gdyż z uwagi na wody gruntowe w tym samym dniu chcę kopać i zalewać.

Podajcie jakieś namiary na niedrogi beton

 

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie kupisz. Ja placilem 1,5 tygodnia temu w Dyckerhoffie 300 zl. Teraz widze, ze idzie w gore. 325 bylo u Winieckiego, a jak jest teraz nie wiem. Wlodar kosmos 340 zl.

 

Jesli nie bierzesz z pompa (na lawy zwykle nie potrzeba) to spokojnie powinni Ci zejsc jeszcze z ceny. Z betoniarni, do ktorych dzwonilem to w miare byla cena w Czesto-Bet (Bór) - 315, do Gorazdze nie udalo mi sie dodzwonic.

 

Zaczyna sie cenowy zawrot glowy, z tego co zauwazylem stal tez poszla w gore w ciagu 2 tygodni o 300 zl :/ Na cale szczescie juz nie bedzie mi wiecej potrzebne uffff ....

 

PS. Sprzedam ~400 szt. cegly pelnej i ~60 szt. ackermana 20 cm. Transport we wlasnym zakresie. Odbior Biala k. Cz-wy. Jak cos piszcie na priva. Byc moze bede mial stemple 290 szt. ale to juz ktos sie dopytywal wiec nie wiem czy potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informacje, chyba zdecyduję się na Wineckiego tam koszt z pompą to 340 za B25 i mogą przywieźc do 17.00. Niestety beza pompy u mnie nieda rady.

Większość osób mówi, że wystarczy B20 na fundamenty a ja jednak ( chyba ) wezmę B25 z uwagi na nieciekawe warunki gruntowe ( będę spał spokojniej )

pozdrawiam

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję również częściowo ogrodzić działkę. Ze względu na fundusze planuję ogrodzenie betonowe ( z boku działki a od frontu drewno). Czy ktoś mógłby polecić firmę z Częstochowy lub okolic, która wykonuję jakieś "ładne" betonowe wzory. Z góry dziękuję.

 

Aha dzwoniłem do betoniarni Hoger ale po uwzględnieniu dojazdu wychodzi na to samo co u Wineckiego

 

pozdrawiam

 

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie dla Was - mówię o Częstochowie :wink: - to może być trochę daleko ale może akurat się skusicie duży wybór wzorów i to całkiem całkiem i bardzo przystępne ceny mają w Betoniarni w miejscowości Siedliszowice koło Pradeł nie pomnę telefonu ale jak wrzucicie w googlu betoniarnia Siedliszowice to znajdziecie robią dużo więc można liczyć na szybką realizację zamówienia

 

a z innej beczułki :D

może ktoś ma do sprzedania garaż po budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie namiary na sprawdzonych projektantów wnętrz poproszę o namiary.

W grę także wchodzą zdolne firmy z polotem i fantazja nie koniecznie przy wycenie prac :)

 

http://www.wamhouse.pl/ super współpraca , fajny projekt uwzględniajacy nasze potrzeby i spełniajacy oczekiwania , całość robiona przez internet i bez żadnych zastrzeżeń , kontakt przez skype i mail , telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiedzcie proszę czy macie namiary na sprawdzone ekipy dachowe, mam na myśli cieślę i tych od krycia?

proszę podrzućcie jakies namiary bo nasz cieśla właśnie oświadczył, że jedzie na Wyspy i w końcu godziwie zarobi :-? swoją droga - powodzenia :) tak jakby w

Polsce ceny robocizny były niskie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...