Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam jestem tu nowa, nie buduje ale remontuje w prawdzie już mieszka w swoim domku lecz zostało mi całe poddasze do zrobienia i tu pytanie o fachowca .od ścianek kartonowo gipsowych ,ma ktoś sprawdzonych?

a jeśli kogoś interesuje gruz to ja mam , i nie mam się go jak pozbyć.

i jeszcze jedno co do stropu teriva jest u nas w okolicy taka firma która produkuje takie stropy .. znajoma się buduje i orientowała się w cenach wyszło dużo taniej - nazwy nie pamiętam ale jakby ktoś chciał to się dowiem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie ten gruz??? może tez bym... :roll: , poprzedni kontakt niestety był dyć daleko...

A co do terrivy zostało mi 100szt pustaków terrivy - keramzytowej (b.lekka i wytrzymała, produkcja TERMAT) chętnie "opchnę w promocji... :lol: 2,5 /szt, i jeszcze dorzucę jakieś sztuki..., odbiór Cz-wa - Zacisze (505172045). poprostu przeszkadzają mi na działce :lol: :lol: :lol:

popzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apeluje do wszystkich co maja dachy !!! podajcie mi namiary do dobrego ciesli .. wlasnie dostalam telefon ze nasz ciesla pan CIESIELSKI NIE żYJE ..qrde dopiero co zaczął robic ...no coż vodka i wysokie cisnienie nie idą w parze

 

przykra sprawa ....

cisowski 607 193 505

jaksander 691 737 007

fertacz 603 723 627

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMKI napiszcie wszystko co wiecie o tym - JAKSANDER , komu robił itd ..wydaje mi sie bardzo drogi , bierze 30 za m2 , ale moze warto ???

 

Najbardziej konkretny gość z jakim miałem doczynienia widać że zna się na rzeczy ale ma jedną wadę: zna swoją wartość. widziałem jak pracuje i juz miał u mnie robić dach ale znalazłem kogos innego równierz z polecenia i w rozsądnej cenie.

Bajerkę ma dobrą uważaj :D

Mój dach robił Cisowski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ten cisowski mial mi robic dach i sie przekrecił - taki gruby kawaler i zawsze smierdzialo od niego - czy to o tego chodzi ?, pomylilam nazwiska , wyzej napisalam ze ciesielki ..eh ..a propo bajerki to zauwazylam ze niezle gada ..ale za drogi troche przesadza ...na szczescie chyba tesc kogos znalazł - sprawdzony i za normalne pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...