Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie. Macie namiar na sprzedawców drewna do kominka. Fajnie by było jakby było sezonowane i połupane ale może być również nie łupane.

 

Wiem że jest punkt na Rocha ale nie chce im się wieźć pod Częstochowę - kierunek Blachownia i nie chcą opuścić za własny transport

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam nadwyżkę styropianu POLSTYR EPS – 70 -040 FASADA frezowany. Grubość 12 cm, 18 oryginalnie zapakowanych paczek + kilka pojedynczych sztuk po budowie. Łącznie 5.5m3, wystarczy na 45m2.

Sprzedam w całości niedrogo. Do odbioru w Lublińcu.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437599910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wpadłem tu przed rokiem. Wtedy były plany. Teraz czekam na cieślę, aby zrobił więźbę.

Mogę polecić dobrą ekipę do murowania. Byłem z nich zadowolony.

 

Mam też do sprzedania ok. 80-100 kg (musiałbym zważyć) walcówki fi6 w kręgu. Do przewiezienia osóbówką. Na pewno dam jakąś dobrą cenę, bo mnie już potrzebna nie będzie. A stal, jak wiadomo tylko drożeje.

 

Czy ktoś z Was miał doświadczenia z firmą Fenster sprzedającą okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę planuję budowę domu w Częstochowie - ponieważ od 12 lat nie mieszkam na stałe w Czwie nie jestem specjalnie zorientowany w rynku mat. bud. Planuję kupić jesienią porotherm 25 /lub maxy/ jeszcze się nie zdecydowałem, bloczki betonowe. Jakie sklepy polecacie, gdxie najkorzystniej zamawiać beton, dachówkę, drewno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje cofnąć się kilka stron wstecz i notować namiary. Następny krok to obdzwonienie wszystkich i porównanie cen i warunków. Ceny się zmieniają i to że któryś skald był kiedyś najtańszy nie musi wcale oznaczać że dziś jest podobnie.

Moja rada dużo czytaj i pytaj ludzi z doświadczeniem:)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam,

właśnie skończyliśmy dach. Dzięki serdeczne za namiary na p.Mariusza Galę - naprawdę porządny dekarz - po naszych doświadczeniach z murarzami miło było spotkać kogoś mającego pojęcie o tym co robi :)

Co do reku też będzie nam to robił p.Pizon - co prawda dopiero w listopadzie, ale na pewno podzielimy się wrażeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie skończyliśmy dach. Dzięki serdeczne za namiary na p.Mariusza Galę - naprawdę porządny dekarz - po naszych doświadczeniach z murarzami miło było spotkać kogoś mającego pojęcie o tym co robi :)

Co do reku też będzie nam to robił p.Pizon - co prawda dopiero w listopadzie, ale na pewno podzielimy się wrażeniami :D

 

cieszę się że możemy sobie podsyłać wykonawców i wszyscy są zadowoleni.

u nas Galowie mają jeszcze drobne rzeczy do skończenia, reku będzie uruchomione mniej więcej za ok. tydzień.

pozostało nam jeszcze wygipsować i pomalować salon, bo reszta już pomalowana, schody na górę, skończyć podłogi na górze (większość już zrobiona) i zrobić na dole (gabinet i salon) no i górna łazienka.

tak czy owak to niezależnie od postępu prac wprowadzamy się na koniec października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...