Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

jestm nowy swoją przygodę z budową zaczynam na wiosnę. Jak na razie to walczę z Poz na bud.

 

Mam pytanko do doświadczonych budujących z Częstochowy i okolic,

jakie stawki obowiązują w Swiętym mieście i okolicach za:

wymurowanie ścian zew z Porothermu 25, wew 12,5 za m2

wykonaie ław furndamentowych i wymurownie/ wylanie ściany fund m2 wykonanie stropu z szalunkiem ( teriva 1) za m2

Gdzie mają w okolicy dobry beton towary ( dobry bo dobry i tani:) )

Jesli macie jakiś ciekawe ekipy bud to proszę o podanie namiarów.

Pozdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, czy ktoś ma może namiary na rozsądnego projektanta wnętrz ?

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł polecić jakiegoś :)

 

... również jestem zainteresowany :)

 

Uwe_czw, kajon-ka udało Wam się kogoś namierzyć?? :roll:

 

Poza tym szukam dobrego fachowca do położenia płytek w łazienkach i kuchni - możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos,

kiedys pytałam o rozsądnego kogoś do tynków wew. i podaliście namiar na p. Rogacza - czy on faktycznie jest dobry? I czy słowny - słyszeliśmy ostatnio od znajomych, że ustalił termin a póżniej przekładał o tydzień, następny ... sami wiecie ... po czym ostatecznie powiedział że nie przyjdzie i zostali na lodzie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eron gdzie bedziesz budowac ?

 

Witaj częstochowianka,

budujemy w gminie Mstów, nasz dom to APS 161L, po małych modyfikacjach :D

Zaczynamy na wiosnę.

 

Taki mały OT: gdzie w Częstochowie będę mógł najtaniej kupić Porotherm 25 Wienebergera? Z tego co sie zorientowałem to cena oscyluje w granicach 6,50zł za sztukę, może da sie taniej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do moniki

dostaliśmy od kolegi namiary na p. Chabałowską, która jemu robiła projekt mieszkania. Podobało nam się więc zleciliśmy jej projekt naszego domu i wyszło naprawdę dobrze.

 

A masz jakieś namiary? Będę wdzięczna :D

 

Co do tynków, to nie znam p. Rogacza, ale nam robił gość polecany tutaj i muszę powiedzieć, że z efektów jestem zadowolona (jeśli masz na myśli t. cementowo-wapienne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

 

Jestem na etapie wyboru okien PCV. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Oknoplus+ z Krakowa. Przedstawiciela mają w Częstochowie ul. Wręczycka 3

Jeśli ktoś ma ich okna lub mógłby powiedzieć kilka słów nt. jakości okien i montażu to z góry dziękuję.

 

http://www.oknoplus.pl

 

pozdr

 

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

 

Jestem na etapie wyboru okien PCV. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Oknoplus+ z Krakowa. Przedstawiciela mają w Częstochowie ul. Wręczycka 3

Jeśli ktoś ma ich okna lub mógłby powiedzieć kilka słów nt. jakości okien i montażu to z góry dziękuję.

 

http://www.oknoplus.pl

 

pozdr

 

w.m.

 

Nie wiem jak jest z tym oknoplus, ale najwięcej pochlebnych opinii znalazłem o firmie Jezierski (przedstawicielstwo na ul. krótkiej).

 

Przy okazji chciałbym się dowiedzieć Waszych opinii, ponieważ właśnie ten Jezierski zaproponował mi ewentualną dopłatę w wysokości 1200pln za potrójną szybę k=0,7. Normalna podwójna ma k=1,0. Znajomy powiedział mi, że może to być nie wskazane ze względu na przeciążenie profilu wagą szyby. Przymierzam się do profilu elite thermo z szerokością 82mm. Czy ktoś spotkał się z tym zagadnieniem, czy może ten mój znajomy bzdury opowiada?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Poszukuję fachowców do ocieplenia poddasza użytkowego z Częstochowy i okolic. Moze polecicie mi tych, któtzy u Was robili i dobrze wykonali swoją pracę za rozsądne pieniądze.

Z góry dziękuję.

 

Pozdr

 

w.m.

Witam jeśli jeszcze szukasz ekipy zadzwoń do pana Glińskiego z Blachowni 604417357 jest dokładny i nie drogi .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

 

Jestem na etapie wyboru okien PCV. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Oknoplus+ z Krakowa. Przedstawiciela mają w Częstochowie ul. Wręczycka 3

Jeśli ktoś ma ich okna lub mógłby powiedzieć kilka słów nt. jakości okien i montażu to z góry dziękuję.

 

http://www.oknoplus.pl

 

pozdr

 

w.m.

 

Nie wiem jak jest z tym oknoplus, ale najwięcej pochlebnych opinii znalazłem o firmie Jezierski (przedstawicielstwo na ul. krótkiej).

 

Przy okazji chciałbym się dowiedzieć Waszych opinii, ponieważ właśnie ten Jezierski zaproponował mi ewentualną dopłatę w wysokości 1200pln za potrójną szybę k=0,7. Normalna podwójna ma k=1,0. Znajomy powiedział mi, że może to być nie wskazane ze względu na przeciążenie profilu wagą szyby. Przymierzam się do profilu elite thermo z szerokością 82mm. Czy ktoś spotkał się z tym zagadnieniem, czy może ten mój znajomy bzdury opowiada?

 

pozdrawiam

 

 

Jesli chodzi o jezierskiego to od tego na krótkiej lepsze ceny ma ten na Waszyngtona.

Osobiscie polecam avante k=0,5. Pamietaj o jednym że okna o niskim k przeznaczone sa do domow z wentylacjią mechaniczną ( rekuperator).

polecam wątek duzo o jezierskim avante i oknoplascie:)

http://forum.muratordom.pl/okna-avante-czy-oknoplast,t118646-120.htm

Jak się pospieszysz to zdążysz przed wprowadzeniem nowych cen.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...