Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

eron gdzie bedziesz budowac ?

 

Witaj częstochowianka,

budujemy w gminie Mstów, nasz dom to APS 161L, po małych modyfikacjach :D

Zaczynamy na wiosnę.

 

Taki mały OT: gdzie w Częstochowie będę mógł najtaniej kupić Porotherm 25 Wienebergera? Z tego co sie zorientowałem to cena oscyluje w granicach 6,50zł za sztukę, może da sie taniej :p

 

Pozostało mi trochę (ok. 350 szt.) Porothermu produkcji niemieckiej. Jesli jesteś zainteresowany chętnie odsprzedam. Buduję w Jaskrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eron gdzie bedziesz budowac ?

 

Witaj częstochowianka,

budujemy w gminie Mstów, nasz dom to APS 161L, po małych modyfikacjach :D

Zaczynamy na wiosnę.

 

Taki mały OT: gdzie w Częstochowie będę mógł najtaniej kupić Porotherm 25 Wienebergera? Z tego co sie zorientowałem to cena oscyluje w granicach 6,50zł za sztukę, może da sie taniej :p

 

Pozostało mi trochę (ok. 350 szt.) Porothermu produkcji niemieckiej. Jesli jesteś zainteresowany chętnie odsprzedam. Buduję w Jaskrowie.

 

Dziękuję za ofertę, ale porothermy już zakupione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikach,

a możesz przypomnieć jak nazywał się wasz wykonawca od tynków?

 

a propos okien - kupiliśmy okna jezierskiego z potrójną szybą, profil exclusive. okna są ciężkie, to fakt, ale nic się nie wygina - jak na razie. A okna mamy wielkie - 2300 x 2500, dzielone na pół, przesuwki. Potrójna szyba z reguły oznacza mniejsze straty ciepła, a w naszym przypadku był to priorytet bo dom ma byc ogrzewany pompa ciepła a jezierski ma certyfikat dla domów pasywnych dla tych okien.

mam wrażenie, że gdyby takie ciężkie szyby były włożone do byle jakiego profilu to faktycznie mogłyby się powyginać.

 

Z drugiej strony, moi rodzice kupili Oknoplast i też są zadowoleni, a co więcej ich okna są lepiej wykonane. po bliższym obejrzeniu jezierski ma gorzej dopracowane szczegóły a w oknoplaście wszystko jest równiutkie.

I oknoplast jest tańszy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - nieuczciwa reklama ... :evil:

 

Powyżej użytkownik - zawias01 napisał:

Witam jeśli jeszcze szukasz ekipy zadzwoń do pana Glińskiego z Blachowni 604417357 jest dokładny i nie drogi .Pozdrawiam

 

a w wiadomości do mnie na PW dodatkowo:

 

Jeśli nadal szukasz ekipy do ocieplenia i karton gipsu to zadzwoń do p. Glińskiego 604417357,właśnie u mnie skończyli są naprawdę dobrzy

 

Postanowiłem to sprawdzić - zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie. Fachowiec wymieniony wyżej przyjechał, obejrzał, pogadaliśmy i gdy poprosiłem o pokazanie mi ostatniej swojej roboty z karton-gipsu okazało się ... że nie może tego zrobić bo wrócił z zagranicy i od kilku lat nic tutaj nie robił !!

 

zawias01 - jak więc mógł skończyć u ciebie ?? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - nieuczciwa reklama ... :evil:

 

Powyżej użytkownik - zawias01 napisał:

Witam jeśli jeszcze szukasz ekipy zadzwoń do pana Glińskiego z Blachowni 604417357 jest dokładny i nie drogi .Pozdrawiam

 

a w wiadomości do mnie na PW dodatkowo:

 

Jeśli nadal szukasz ekipy do ocieplenia i karton gipsu to zadzwoń do p. Glińskiego 604417357,właśnie u mnie skończyli są naprawdę dobrzy

 

Postanowiłem to sprawdzić - zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie. Fachowiec wymieniony wyżej przyjechał, obejrzał, pogadaliśmy i gdy poprosiłem o pokazanie mi ostatniej swojej roboty z karton-gipsu okazało się ... że nie może tego zrobić bo wrócił z zagranicy i od kilku lat nic tutaj nie robił !!

 

zawias01 - jak więc mógł skończyć u ciebie ?? :x

 

bo zawias, zwis czy jak mu tam pewnie wrócił z nim :-? :x :evil:

 

jak widać pajaców nie brakuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

szukam tynkarza pracującego metodą tradycyjną najlepiej na marzec-kwiecień... wiem, że może być ciężko, ale może jednak ktoś się znajdzie :D

Nie mamy jeszcze prądu, więc tynki agregatem odpadają - nie uśmiecha nam się płacić za twynajęcie trójfazowego agregatu około 1500zł + paliwo do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was prośbę, napiszcie gdzie w Częstochowie można kupić okna Jezierskiego, Salamander i Oknoplast. I druga sprawa poszukuje jeszcze namiary na kogos kto robi schody drewniane ( znam tylko Domańskiego ). Mieszkam za Radomskiem także nie wiem gdzie co dokładnie u was jest ( ale jak co to mama mape :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was prośbę, napiszcie gdzie w Częstochowie można kupić okna Jezierskiego, Salamander i Oknoplast. I druga sprawa poszukuje jeszcze namiary na kogos kto robi schody drewniane ( znam tylko Domańskiego ). Mieszkam za Radomskiem także nie wiem gdzie co dokładnie u was jest ( ale jak co to mama mape :D )

 

Na Krótkiej jest kilka salonów z oknami, ale czy akurat te które wymieniłeś nie pamiętam :roll: Oknoplast na Jana Pawła II 66 - tam akurat byłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...