Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie gdzie kupię tanio ale przyzwoitej jakości gniazdka i włączniki.

wg mnie najtaniej w sklepach internetowych - kiedy ja kupowałem cena detaliczna w sklepie była niższa niż w hurtowni Onninen po upustach dla naszej firmy, a trochę rzeczy od nich kupujemy.

sprawdź np: http://allegro.pl/sklep/9575345_elektro_hurt albo http://www.elenet.com.pl - linki podane dla systemu Legrand Cariva - przyzwoita jakość za rozsądną cenę, ale oczywiście Beckers to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANPIOBUD znam i polecam! Wykonywali u mnie kuchnie, łazienkę z hydrauliką i przedpokój w bloku. Precyzyjnie wykonana praca. Glazura i terakota wyłożone profesjonalnie-bez zarzutu.

Mam nr 606-853-620 lub 604-992-240

 

Gdyby ktoś był zainteresowany KONSTRUKCJĄ Z DREWNA na Dach TO również zostawiłem na przyszłość sobie namiar

 

888-481-047 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy znalazłeś już ekipę mam ten sam problem :evil: :oops:

 

hmm... szukam dalej :) BYłem umówiony z dwoma fachowcami wczoraj, jeden był drugi przez nieobecność zdyskwalifikował się sam, niedługo podam jego nazwisko ku przestrodze.

 

Cały czas szukam...

 

Pzdr

Leszek

 

CZE

i co ja zaryzykowałem i wybrałem Grzegorz stępień od środy zaczynają!! :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, można kupić w Częstochowie lub okolicach beton b20 poniżej 300zł brutto?

Oczywiście z pompą i dojazdem :D

Betoniarnie trzymają tak naprawdę bardzo porównywalne ceny - możesz spróbować:

CEGIELNIA GRODZISKO BETONIARNIA

42-130 Wręczyca Wielka - Grodzisko

Telefon: 034 317-07-58

powinni być najtańsi ale ceny nie różnią się więcej niż kilka procent od częstochowskich betoniarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Was, bo może pomożecie mi co robić. Mamy z mężem spory problem. Kiedy zaczął się boom budowlany ( 2007 r) kupiliśmy działkę na Lisińcu ( działka przylega z jednej strony do ul. Mrągowskiej z drugiej do ul. Ostrołęckiej) Sprawa wyglądała czysto pomimo tego, że działka nie miała wydanych warunków zabudowy. Sprzedająca miała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Miało być to osiedle 12 domów. Każdy wykupił część działki gdzie w przyszłości miał stanąć transformator. Ulicę Mrągowską znajdzie każda wyszukiwarka a stojąc na działce z trzech stron widać pobliskie zabudowania. Sprzedająca zapewniała, że lada chwila zaczną się wspólne prace ciągnięcia mediów gdyż znajdowały się jakieś 60 m.

No i kupiliśmy. Kupiliśmy projekt domu pasujący do tego miejsca i czekaliśmy na warunki zabudowy.

W międzyczasie zapadły ważne decyzje. Musieliśmy odpowiedzieć w zakładzie pracy męża czy zgadzamy się na przeprowadzkę do Poznania. Zgodziliśmy się i na jakiś czas przestała nas interesować sprawa działki w Częstochowie.

Na wydanie warunków zabudowy czekaliśmy strasznie długo. Na odległość nie idzie załatwić praktycznie niczego. W końcu dostaliśmy............. odmowne.

Uzasadnienie wiadomo - brak sąsiedztwa ( założono mały promień), brak dostępu do drogi ( nie ma jej fizycznie choś jest na wszystkich mapach) i teren podmokły ( bliska obecność stawów i podobno roślinność bagienna) .

No i teraz chcemy się tej działki pozbyć. Żeby ją sprzedać musimy zdobyć te warunki zabudowy. Nie czujemy się na siłach, aby samodzielnie pchnąć tę sprawę ( mąż miał już kilka starć z urzędnikami częstochowskimi i sprawa nie napawa optymizmem). Poradziliśmy się radcy prawnego, który przeanalizował tę odmowę i podobno najważniejsze jest obalenie tego trzeciego argumentu z bagnem, bo dwa pozostałe to zwykła ściema. W pierwszej kolejności trzeba zrobić badanie gruntu. Mam nadzieję, że zgodzą się poprowadzić nas przez drogę urzędową.

 

Może ktoś już robił badania gruntu w pobliżu stawów Bałtyk i Adriatyk na Lisińcu? Mniej więcej w takiej samej odległości od stawów na ul. Inowrocławskiej budują się nowe domy.Tyle, że od innej strony. A może odezwie się ktoś z pozostałych właścicieli działek których pisałam...

 

Sama nie wiem dlaczego piszę to wszystko. Ale gdzie mam napisać jak nie w grupie częstochowskiej? Już bardzo długo sami borykamy się z tym problemem. Trzeba pilnie zacząć działać[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, można kupić w Częstochowie lub okolicach beton b20 poniżej 300zł brutto?

Oczywiście z pompą i dojazdem :D

 

Zobacz w DyckerHoff na Poselskiej. U mnie byli 40 zl tansi niz Winiecki z Grodziska, nie wspominajac juz o Wlodarze. Dobre ceny ma tez RMC Beton na hucie, ale ciezko sie z nimi umowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...