Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

Skąd braliście i po ile :) drewno na więźbe ?

 

Ja brałem z okolic Warzszawy na początku roku tj. STYCZEŃ br. policzył mi 580 za m3 razem z transportem . u nas 730 impregnowane . tam też nawet w czewie nie interesowało ich że chce 10m3 w wawie no problem. miałem jednak cykora bo musiałem na ładne :o oczy wywalić połowę na konto.

 

...myślę że mi się opłaciło.... :wink: ale strach był ale kto się nie buduje ten nie ryzykuje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Skąd braliście i po ile :) drewno na więźbe ?

 

Ja brałem z okolic Warzszawy na początku roku tj. STYCZEŃ br. policzył mi 580 za m3 razem z transportem . u nas 730 impregnowane . tam też nawet w czewie nie interesowało ich że chce 10m3 w wawie no problem. miałem jednak cykora bo musiałem na ładne :o oczy wywalić połowę na konto.

 

...myślę że mi się opłaciło.... :wink: ale strach był ale kto się nie buduje ten nie ryzykuje :p

 

możesz mi podesłać namiar na PRIV (leslawb(małpa)tlen.pl) ?

u mnie więźby będzie około 18m3 a najlepsza oferta jaką dostałem w okolicy to 690 zł (oczywiście netto i nie impregnowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę częstochowską

 

czy możecie polecić jakąś firmę z Częstochowy lub okolic (szeroko pojętych) do wykonania projektu wentylacji mechanicznej?

Na razie jestem na etapie papierkologii, budowa rusza w przyszłym roku, zatem to dobry czas aby zaprojektować wentylację (+rekuperator +może GWC) i wykonać ją w trakcie budowy stanu surowego.

 

Listę firm zajmujących się wentylacją mam ale chodziłoby mi o coś sprawdzonego gdzie się przyłożą i przemyślą temat

 

dzięki

 

P.S.

Widziałem w tym wątku kilka takich pytań ale nie dojrzałem odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę częstochowską

 

czy możecie polecić jakąś firmę z Częstochowy lub okolic (szeroko pojętych) do wykonania projektu wentylacji mechanicznej?

Na razie jestem na etapie papierkologii, budowa rusza w przyszłym roku, zatem to dobry czas aby zaprojektować wentylację (+rekuperator +może GWC) i wykonać ją w trakcie budowy stanu surowego.

 

Listę firm zajmujących się wentylacją mam ale chodziłoby mi o coś sprawdzonego gdzie się przyłożą i przemyślą temat

 

dzięki

 

P.S.

Widziałem w tym wątku kilka takich pytań ale nie dojrzałem odpowiedzi...

 

Witam

Mnie też zależało na opinii osób, które są już po...ale coś nikt się nie odzywa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rekuperacje,tv,elektryke i alarm zakaldala firma color-system - polecam

 

http://www.color-system.com.pl/rekuperator_zasada.html

 

pzdr.jurek

O widzisz Jurek, dzięki bardzo za wskazówkę, widzę że robią też odkurzacze centralne, bardzo dobrze, zobaczymy jak podejdą do sprawy, jak z projektem itp.

 

po wizycie dam znać jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkurzacz tez mam od nich :)

ja budowalem w zeszlym roku i na rynku bylo ciezko o firmy wykonczeniowe ( niewiedzieli ile brac !!! -poprzewracalo im sie w glowach)

ale co do color-system to spokojnie moge polecic bo uwazam,ze fachowo podchadza do klienta - zreszta w postach z przed roku jest poruszany watek rekuperacji i wiekszosc forumowiczow przychylnie wypowiedzialo sie o tej firmie.

pzdr.jurek

 

tel. do color-system Grzegorz Pizoń 602 188 466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić dwoje drzwi do piwnicy aby przegrodzić pomieszczenia. Wie ktoś może kto sprzedaje w miarę dobre godne polecenia drzwi metalowe?

 

Kupowałem na Borze (66) - chyba w VOX-ie. Zwykłe brązowe ocieplone lekkim styro. Służą mi do wejścia do kotłowni (z zewnątrz) i nie narzekam. Cen nie pamiętam ale w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam pare pytan do Tych co wykanczaja/wykonczyli:

-potrzebuje namiary na plytkarzy/kafelkarzy, do roboty 2 lazienki, kuchnia, hol.

- potrzebuje namiary na sklad lub zaklad, gdzie mozna kupic szambo-zbiornik 2-komorowy dla 4-ro osobowej rodziny

z gory dzieki.

 

p.s.

dzieki za namiary na:

cieśla, Tomasz Dąbrowski tel: 507054997

dekarz, Gala-604921684

polecam!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...