Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość coolibeer
Witam

Zaczynamy zabawę w budowanie. Lokalizacja Brzeziny Nowe.

Szukam koparki, stali.

Chętnie przyjmę GRUZ.

 

Gratulujemy podjęcia decyzji o budowaniu :)

 

Koparka Kulej Marcin - 603514871

 

Stal najtańsza w Poraju Eko Plus - 502544975

 

Co do gruzu to szkoda że tak późno bo ja jeździłem i szukałem gdzie wywalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie doszliśmy do wniosku, że szkoda kasy na wymyślny płot-wolimy jechać na porządny urlop. Płot będzie murowany (pójdą pozostałości budowlane :D ) tzn. słupki i podmurówka, póżniej otynkowany tak jak dom, a wypełnienie damy z płaskownika ułożonego w żaluzję i tyle. Sąsiedzi zrobili płot z gotowych elementów z kost-betu ( takie bloczki imitujące kamień i zalewane betonem) i tez wygląda OK. Ważne żeby było porządnie zrobione i schludnie wyglądało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczynamy zabawę w budowanie. Lokalizacja Brzeziny Nowe.

Szukam koparki, stali.

Chętnie przyjmę GRUZ.

 

Gratulujemy podjęcia decyzji o budowaniu :)

 

Koparka Kulej Marcin - 603514871

 

Stal najtańsza w Poraju Eko Plus - 502544975

 

Co do gruzu to szkoda że tak późno bo ja jeździłem i szukałem gdzie wywalić :)

 

witam,

rowniez pytanko mam o spychokoparke, ile biora z godzine i skad jest ta kopara bo za dojazd tez sobie licza na godziny. chodzi o wyrownanie terenu, wykop na szambo, itp.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny od 80 do 95pln/ h mam dwa namiary z okolic wierzchowiska.

Jakiś czas temu gość który u mnie robił doliczył sobie dojazd do czasu prac co mnie poirytowało, natomiast fachowiec którego gościłem ostatnio nie liczył już dojazdu.

 

pozdrawiam

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------

WC z płyty osb sprzedam po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiedzcie ile trzeba zaplacic za obicie drewnem schodow zelbetowych, zabiegowych.

ile placiliscie stolarzom i jakies namiary na sprawdzonych fachowcow.

 

dzieki

 

14 trepów (zabieg) + duży półkolisty podest z dwoma dużymi łukowatymi schodami - barwiony buk wraz z balustradą - 12.000 PLN

Janusz Szulc 605-548-457.

 

Jestem b. zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam do sprzedania stemple budowlane o długości 2,7 m ,ilość w przybliżeniu ok 150 szt , stemple znajdują się w budyku ale niestety niedługo zaczną przeszkadzać w pracach wykończeniowych .Cena do uzgodnienia , budowa znajduje sie w Rędzinach ,wszyskich zainteresowanych zapraszam na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie schodów - usiłowali nam je dzisiaj zamontować, przy czym usiłowali jaest najlepszym określeniem :evil: :evil: Udało im się poobijać ściany, wypaprać je brudnymi łapami, uszkodzić zabudowę z k-g i na dodatek rozwalić policzek owych schodów razem z jednym stopniem :evil: :evil: Większych matołów to już dawno nie mieliśmy na budowie :evil: :evil: Ciekawa jestem jaki będzie efekt końcowy ich pracy :roll: A a dodatek byli bardzo zdziwieni jak usłyszeli, że obciążę ich kosztami naprawy tego co zniszczyli :o Tak szczerze mówiąc spodziewałam się jakiś tam drobnych uszkodzeń ale nie takiej demolki, kurczę :evil: Sumując, nie jest to ekipa którą mogłabym komuś polecić :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie schodów - usiłowali nam je dzisiaj zamontować, przy czym usiłowali jaest najlepszym określeniem :evil: :evil: Udało im się poobijać ściany, wypaprać je brudnymi łapami, uszkodzić zabudowę z k-g i na dodatek rozwalić policzek owych schodów razem z jednym stopniem :evil: :evil: Większych matołów to już dawno nie mieliśmy na budowie :evil: :evil: Ciekawa jestem jaki będzie efekt końcowy ich pracy :roll: A a dodatek byli bardzo zdziwieni jak usłyszeli, że obciążę ich kosztami naprawy tego co zniszczyli :o Tak szczerze mówiąc spodziewałam się jakiś tam drobnych uszkodzeń ale nie takiej demolki, kurczę :evil: Sumując, nie jest to ekipa którą mogłabym komuś polecić :-?

 

:o :o :o

Matko Kochana...czy oni robili to po raz pierwszy??!! Serdecznie współczuję :(.. Może podaj jakieś namiary na nich...oczywiście ku przestrodze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...