Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

jesli ktos potrzebuje namiary na solidnych, sprawdzonych m.in. u mnie fachowcow z (okolic) Czestochowy, to polecam:

• p. Bodora (600650519): prace wykonczeniowe, remontowe, ocieplanie, tynkowanie

• p. Kuc (602347459): meble do calego domu (rowniez kuchenne)

• p. Janas (034 3524459): stolarka okienna i drzwiowa

• p. Wieloch (607754699) z firmy Warebud: reku, GWC, pompy ciepla, solary

• p. Wojtyra (603942331): odwiert studni glebinowych

• p. Orlewicz (602245225): systemy alarmowe

• p. Puczynski (600975610): kotly gazowe, systemy c.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewosek,

 

niestety nie moge wrzucic zadnych zdjec, bo musialbym je najpierw zrobic, a fizycznie rzadko przebywam w domu.

Podaje ponizej kilka blizszych informacji na temat mebli.

 

Ten stolarz wykonywal w moim domu meble (w naszym przypadku styl nowoczesny) do nastepujacych pomieszczen:

• pralnia: szafa stojaca, szafki wiszace, szafka pod plyte gazowa

• suszarnia: regaly

• spizarnia: komplet szaf stojacych i wiszacych

• fitness: szafa stojaca na ubrania sezonowe, posciel, reczniki, dokumenty

• przedsionek: szafa stojaca, szafka na buty, obudowa tablicy z bezpiecznikami, rama do lustra

• lazienki: szafka pod umywalke, szafka wiszaca, ramy do luster, obudowa dekoracyjnej kratownicy

• sypialnia: szafa stojaca, konsole, lozko,

• biblioteka/gabinet: biblioteczka

 

W planach mamy jeszcze meble do salonu, kuchni i jadalni (duzy stol).

Niektore z nich sa wykonane calkowicie z drewna (np. biblioteczka - dab), a inne w technologii mieszanej.

 

Wykonywal rowniez meble dla kilku naszych znajomych (np. kuchnia, stol jadalniany) i sasiadow. Wszyscy bardzo zadowoleni.

Rzeczowy w rozmowie, potrafi podpowiedziec wlasciwe rozwiazanie i przedstawic alternatywne kosztorysy (rodzaj drewna, fornirow, etc.).

Jego glowna specjalnoscia sa kuchnie.

 

Jesli chcesz obejrzec „na zywo“, to co zrobil do tej pory dla nas (lista powyzej), to moge Cie skontaktowac z moja zona. Jesli jestes zainteresowana, wyslij maila na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu Braders napisał/a że Lizurej jest niesłowny itd. Czy orientujecie się, jak sprawa wygląda teraz. Bardzo podobają mi się drzwi od niego, ale mieszkam za Będzinem i nie chciałabym wtopić z niesłownym i nieciekawym producentem.

Czy ktoś kupował od niego drzwi, albo schody?

 

Ja mam od niego okna , dalej ma obsuwy bo wlasnie czekam na drzwi wejsciowe (2x przesuneli termin). Jakosci nie moge nic zarzucic ale ... spisuj umowe. Na okna mialem umowe i sie wyrobili w ostatnim dniu na montaz, na drzwi sobie darowalem i to byl blad (1 element zamowiony przeszlo 2 miesiace wczesniej - niby 8 tygodni realizacja). Bierz wszystko na pismie! Poprawilo sie teraz przynajmniej mozna kulturalnie porozmawiac. Nie ma argumentu, ze dobry fachowiec ma obsuwy. Dla mnie zrobil sie problem przez nieslownosc firmy odnioslem finansowa strate 1 dniowki szkolen UE (kilkaset zl), wzialem wolne na dzien umowionego montazu, a tego sie nie da na 3 dni wczesniej odkrecic. Maja spory problem z osoba koordynajaca prace i nie informuja sami z siebie o obsuwach :/

 

Trzeba przyznac, ze jakosc jest bardzo wysoka ale ... to nie jest dobra firma z punktu widzenia obslugi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuje, najblizej czestochowy producenta, dystrybutora "szamba-szczelny zbiornik betonowy". rezygnuje z metalowego, wiec prosze o jakies namiary.

dzieki

 

My kupilismy z Elektra-Bud Rzasnia. Oglaszaja sie w posredniku, wrzuc w goole bedziesz mial namiar. 2 zbiorniki 5m3, polaczone razem (H=1,25, X=2, Y=2,5) z montazem 3800 zl z zeliwem i kominkami z 22% Vat. Pojedynczy zbiornik wychodzi taniej, u mnie na tej glebokosci blyska juz woda wiec musialy byc najplytsze mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie doszliśmy do wniosku, że szkoda kasy na wymyślny płot-wolimy jechać na porządny urlop. Płot będzie murowany (pójdą pozostałości budowlane :D ) tzn. słupki i podmurówka, póżniej otynkowany tak jak dom, a wypełnienie damy z płaskownika ułożonego w żaluzję i tyle. Sąsiedzi zrobili płot z gotowych elementów z kost-betu ( takie bloczki imitujące kamień i zalewane betonem) i tez wygląda OK. Ważne żeby było porządnie zrobione i schludnie wyglądało :D

 

Przestrzegam przed wrzucaniem kawalkow ceramiki w słupki. Latwo w to wchodzi woda, a po zimie odpadaja plytki elewacyjne. Lity beton to lity beton, a klej lepiej trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Ziemianie ;-)]

witam,

poszukuje, najblizej czestochowy producenta, dystrybutora "szamba-szczelny zbiornik betonowy". rezygnuje z metalowego, wiec prosze o jakies namiary.

dzieki

 

My kupilismy z Elektra-Bud Rzasnia. Oglaszaja sie w posredniku, wrzuc w goole bedziesz mial namiar. 2 zbiorniki 5m3, polaczone razem (H=1,25, X=2, Y=2,5) z montazem 3800 zl z zeliwem i kominkami z 22% Vat. Pojedynczy zbiornik wychodzi taniej, u mnie na tej glebokosci blyska juz woda wiec musialy byc najplytsze mozliwe.

 

dzieki wielkie z namiary

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Od wielu lat jestem tu na forum i czytam, czytam, czytam. Czasem coś napiszę 8)

Miałam plany wyprowadzić się z naszego miasta daleko dość, więc nie logowałam się Grupy Częstochowskiej. Plany uległy sporej modyfikacji: kupiłam działkę w gminie Wręczyca, wybrałam projekt pasujący do działki i moich aktualnych potrzeb, uzyskałam pozwolenie na budowę - jeszcze ciepłe i nieprawomocne, mam zamiar rozpocząć budowę około 15 października (jak pogoda pozwoli).

 

Mam do szanownych Grupowiczów pytanie, a właściwie prośbę: czy moglibyście mi polecić dobrego kierownika budowy, który jest kompetentny, jego usługa nie ma kosmicznej ceny i nie trzeba go powiadamiać 3 dni wcześniej, że musi przyjechać na budowę coś sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o firmę lizurej to też mamy z nimi problemy, a właściwie z ich terminowością. Zamówiliśmy w lipcu drzwi - wejściowe z montażem we wrześniu, a wewnętrzne z montażem na początku października. Zadzwonili umówić termin montażu, ja wzięłam urlop w pracy po czym panowie nie przyjechali wcale. Zero telefonu uprzedzającego że ich nie będzie. Ok, umówiliśmy się ponownie - i to samo. Wczoraj rozmawiałam z kimś z ich firmy i dowiedziałam się że moje dzrwi - zewnętrzne- będą dziesiątego ..... października. Co do wewnętrznych, to nie wiadomo. Gdybyśmy mieli jeszcze raz kupować drzwi to na 100 % nie byłyby one od lizureja - za dużo nerwów mnie kosztowało to czekanie na nich, przerywanie ocieplenia budynku (nie można skończyć ściany bo nie ma drzwi) i ciągłe obsuwy. Mam nadzieję że chociaż będą warte swojej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam do szanownych Grupowiczów pytanie, a właściwie prośbę: czy moglibyście mi polecić dobrego kierownika budowy, który jest kompetentny, jego usługa nie ma kosmicznej ceny i nie trzeba go powiadamiać 3 dni wcześniej, że musi przyjechać na budowę coś sprawdzić.

 

Czy naprawdę wszyscy forumowicze są mało zadowoleni ze swoich kierowników?

 

Czy ktoś w okolicach Częstochowy użytkuje pompę ciepła Termogolv lub Greenline IVT ?

A może podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie firmy Lizurej mogę potwierdzić że mają duże problemy z organizacją pracy. Kilka razy musiałem dzwonić przypominać się. Prawdopodobnie zrezygnuję z ich usług ze względu na te długie terminy 8-12 tyg które jak czytam i tak są nie dotrzymywane.

 

Czy ktoś z Was posiada drewniany taras lub ścieżkę z drewna tarasowego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...