Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

Gość coolibeer
a ja szukam dobrego tynkarz do roboty tynków w domku. Czy możecie polecić dobrego , no i chciałoby sie też taniego fachowca

 

Tynki cementowo-wapienne u mnie robili. Polecam ekipę. Oto kontakt 793704455 Marian Wielgos. Możesz powiedzieć że jesteś od Michała to na pewno jakaś niewielka zniżka będzie znając tą ekipę :) Dzwoń i się dowiaduj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość coolibeer
a ja szukam dobrego tynkarz do roboty tynków w domku. Czy możecie polecić dobrego , no i chciałoby sie też taniego fachowca

 

Galaxia jak chcesz obejrzeć jak u mnie zrobili daj znać. Podeślę fotki albo sama podskoczysz i zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę GRUZ, ZIEMIE, mam nie równą działkę i jeszcze do tego muszę ją podnieść, właśnie zaczyna przygodę z budową domu i czytają to forum widze że muszę jeszcze wiele poczytać i się nauczyć :)

Działka połozona jest w WITKOWICACH, kierunek Radomsko ( 12km od częstochowy)

Namiar do mnie to 601 931 151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie prosze,gdzie w okolicy mozna dostac (o ile to mozliwe)bloczki betonowe o wym.30/24/12.Wiekszosc dostepnych firm oferuje rozmiar 38/24/12.Za wszelkie podpowiedzi z gory dziekuje a za ewentualne bledy z gory przepraszam< to moj pierwszy wpis,aczkolwiek forum sledze od dluzszego czasu i uwazam za pozyteczne> :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jako że dopiero rozpoczynamy budowę, to chciałem się spytać gdzie kupowaliście pustaki, potrzebuję Porotherm 25 lub MegaMax z Kozłowic. Aktualnie mam ofertę na obydwa po 5,30 zł brutto z dostawą, macie namiar na kogoś kto sprzedaje bloczki betonowe ?.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Częstochowską :)

Dopiero zaczynam moją przygodę z budową naszego domku a właściwie z jego wykończeniem bo jest w stanie powiedziałabym... mocno surowym. Potrzebuję teraz kogoś kto zrobiłby mi schody betonowe, jeśli możecie kogoś zaufanego polecić będę wdzięczna

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie kładzenia parkietów.

Znalazłem firmę, która położy mi parkiet w cenie 220zł / m2 ( w cenie wszystko na gotowo - parkiet dąb gat. I 40x7cm , kleje i lakiery, robocizna, listwy wykończeniowe ).

Drogo to jest czy na poziomie??

Parkiet surowy mogę mieć w cenie 90zł/m2.

 

Opowiadał, że używa bardzo dobrych klejów i lakierów. Z tego co wiem, to klej TYTAN Profesjonal kauczukowy z baniaczków 21L.

Wiecie coś na temat tego kleju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem płytki (miesiąc temu ) do łazienki w CMB na ul. Jadwigi. Akurat wtedy była promocja Paradyża ( - 25 % ). Cena była taka jak w sklepach internetowych. Rodzaj płytek w poniższym linku. .

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/junona-mogano-genius

 

Myślę obecnie nad podłogą w salonie , kuchni i wiatrołapie. Na pewno kupię gres polerowany. Rodzaj poniżej. Rozmiar 60x60

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/arkesia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem płytki (miesiąc temu ) do łazienki w CMB na ul. Jadwigi. Akurat wtedy była promocja Paradyża ( - 25 % ). Cena była taka jak w sklepach internetowych. Rodzaj płytek w poniższym linku. .

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/junona-mogano-genius

 

Myślę obecnie nad podłogą w salonie , kuchni i wiatrołapie. Na pewno kupię gres polerowany. Rodzaj poniżej. Rozmiar 60x60

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/arkesia

 

pozdrawiam

 

Mamy identyczny gust.

W łazience tez mam polozone mogano brown i travena beige.

Łazienka wyszła ślicznie, dziś jeszcze odbierałem do niej zamówioną mozaikę, którą będę miał obłożoną wanne.

 

płytki arkesia również chcę położyś w holu, jadalni, kuchni i wiatrołapie.

W salonie będzie parkiet.

 

Wciąż jest na paradyż 25% rabatu, a więc cena jak na allegro :-)

 

Możemy się wymienić zdjęciami łazienki jeżeli masz już położone płytki.

Mój e-mail to [email protected]

Jak prześlesz mi swój adres, to podeślę Ci moje zdjęcia :-) ( przynajmniej tego, co jest dotychczas zrobione, a została tylko wanna do obłożenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy ktoś zna w okolicach Częstochowy firmę zasypującą agregatem granulat wełny mineralnej przestrzenie zamknięte? I czy możecie polecić firmę "Ryś" robiącą zabudowę K-G?.Pozdrawiam Krajan i Życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...