Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli chodzi o ogrzewanie, to mogę polecić firmę ZAPR przy ulicy Faradaya 35 ( w tym samym budynku, co fryzjer KADUS ) pomiędzy ulicą Mirowską a Legionów.

Robili mi całe ogrzewanie ( piec na ekogroszek + gazowy w jednym obiegu )

Są solidni i dokładni. Znajomy mi ich polecił, zrewanżować im mogę się za dobrze wykonaną robotę polecając ich :-)

 

Ja aktualnie poszukuję kogoś w Częstochowie lub okolicy kto wykonuje drzwi wewnętrzne. Mam upatrzony wzór i chciałbym, by ktoś takie same dla mnie zrobił. Możecie kogoś polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

Skończyłem budowę domu (uff!), a ponieważ korzystałem z tego forum czuję się w obowiązku napisać o tym doświadczeniu.

.

.

.

Mogę też polecić stolarza od drzwi (wyszły bardzo estetycznie i tak jak chciałem, cena z montażem 1080 zł – p. Krotla, Tel. 886340875).

.

 

W pełni mogę potwierdzić pozytywną opinię o tym wykonawcy! Właśnie 2 dni temu zamontowano nam drzwi, może wyszły trochę drożej, bo około 1400zł za szt, ale to zależy od rodzaju drewna i samego typu drzwi. Mimo to i tak wyszło mnie to taniej niż kupno gotowych drzwi. Pan miał wprawdzie mały poślizg w terminie realizacji, ale moge mu to wybaczyć ,bo efekt jest naprawdę ok: drzwi były robione ze wzoru na zdjęciu i kolor wyszedł taki jak chciałam :)

Polecam z czystym sumieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skończyłem budowę domu (uff!), a ponieważ korzystałem z tego forum czuję się w obowiązku napisać o tym doświadczeniu.

.

.

.

Mogę też polecić stolarza od drzwi (wyszły bardzo estetycznie i tak jak chciałem, cena z montażem 1080 zł – p. Krotla, Tel. 886340875).

.

 

W pełni mogę potwierdzić pozytywną opinię o tym wykonawcy! Właśnie 2 dni temu zamontowano nam drzwi, może wyszły trochę drożej, bo około 1400zł za szt, ale to zależy od rodzaju drewna i samego typu drzwi. Mimo to i tak wyszło mnie to taniej niż kupno gotowych drzwi. Pan miał wprawdzie mały poślizg w terminie realizacji, ale moge mu to wybaczyć ,bo efekt jest naprawdę ok: drzwi były robione ze wzoru na zdjęciu i kolor wyszedł taki jak chciałam :)

Polecam z czystym sumieniem!

 

Ewosek możesz się pochwalić tymi drzwiami? Może być na priva. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1981, mnie wkrótce podobne zadanie czeka.

Oglądałam podłogi na ogrzewanie podłogowe przy ul. św Rocha. Nie znam numeru, ale jest to zaraz za cmentarzem jadąc od centrum miasta, po tej samej stronie. Wielkimi literami jest napisane "wyroby z drewna" czy coś w tym rodzaju. Trafiłam tam przypadkiem gdy kupowałam majstrom sławojkę na budowę. Ładne mają te podłogi i chyba cena jest do przyjęcia w porównaniu innymi. Poznasz to miejsce, bo na placu stoją altanki drewniane, elementy ogrodzenia, drewniane budy dla psiaków ...

Jeśli nie zależy Ci na drewnianych panelach to wybór pozostałych jest bardzo duży i tanio np w Liroy Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devilelczek, z czystym sumieniem mogę polecić Ci moją ekipę, która buduje u mnie domek. Są bardzo sprawni i zorganizowani. Nie obijają się w robocie, bo szef ich trzyma żelazną ręką. Gdy podjeżdżałam na budowę, zawsze pracowali, nawet papierochy palili na rusztowaniu nie schodząc. Fakt, że była jesień i było już zimno, to się ruszali, żeby się rozgrzać :wink: .

Szef to Antoni Wrona tel. (Tel) 0343179073 oraz komórka 602 367 078

Mam z nimi umowę na wykonawstwo razem z materiałami i dostaje fakturę na 7%. Jest uczciwy nie wciska chłamu, ale umowę trzeba dobrze skonstruować.

 

Na forum jest kilka moich zdjęć z budowy w wątku "Grupa budująca Zenit" i tam możesz zobaczyć czy podobają Ci się ściany :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Krociutkie pytanie- czy ktos moze polecic firme/ekipe do wybudowania stanu surowego z dachem ( od A do Z) . Lokalizacja: Częstochowa-Stradom. Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

Bacior Zbigniew

603435641

 

Tanio i dobrze. Ja jestem bardzo zadowolony. Jeski bedziesz chcial wiecej info napisz na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana taryfy enion

 

Zachęcam wszystkich którzy mają taryfy budowlane ( droższe) do zmian w zakładzie energetycznym na taryfę zwykłą ( tańszą).

Powszechna opinia jest taka iż dopiero po odbiorze budynku przez nadzór można tego dokonać, otóż nic bardziej mylnego. Wystarczy zaświadczenie od uprawnionego elektryka o poprawności wykonanej instalacji i można złożyć wniosek w biurze obsługi klienta o zmianę taryfy. Różnice w opłatach stałych mogą być znaczące.

poniżej ciekawy wątek w tym temacie

http://forum.muratordom.pl/taryfa-budowlana-jest-nielegalna,t150491.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
zmiana taryfy enion

 

Zachęcam wszystkich którzy mają taryfy budowlane ( droższe) do zmian w zakładzie energetycznym na taryfę zwykłą ( tańszą).

Powszechna opinia jest taka iż dopiero po odbiorze budynku przez nadzór można tego dokonać, otóż nic bardziej mylnego. Wystarczy zaświadczenie od uprawnionego elektryka o poprawności wykonanej instalacji i można złożyć wniosek w biurze obsługi klienta o zmianę taryfy. Różnice w opłatach stałych mogą być znaczące.

poniżej ciekawy wątek w tym temacie

http://forum.muratordom.pl/taryfa-budowlana-jest-nielegalna,t150491.htm

 

Już dawno zmieniony a budowa jeszcze nie skończona ;)

 

Kiedy jakieś piwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devilelczek, z czystym sumieniem mogę polecić Ci moją ekipę, która buduje u mnie domek. Są bardzo sprawni i zorganizowani. Nie obijają się w robocie, bo szef ich trzyma żelazną ręką. Gdy podjeżdżałam na budowę, zawsze pracowali, nawet papierochy palili na rusztowaniu nie schodząc. Fakt, że była jesień i było już zimno, to się ruszali, żeby się rozgrzać :wink: .

Szef to Antoni Wrona tel. (Tel) 0343179073 oraz komórka 602 367 078

Mam z nimi umowę na wykonawstwo razem z materiałami i dostaje fakturę na 7%. Jest uczciwy nie wciska chłamu, ale umowę trzeba dobrze skonstruować.

 

 

U mnie robili tynki cemontowo -wapienne, nawet ich polecałam, bo ściany były gładkie i wszystkim się podobały. Niestety płytkarz ich nie chwalił :-? , a podczas montowania drzwi miałam ochotę zadzwonić i zaprosić Panów do siebie - tak krzywo :( Są też miejsca, gdzie tynk sypie się jak piasek - masakra! Może dobrze budują, ale co do tynków, to nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...