Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Staramy się ... i pudło


Amor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki dziewczyny.

Nie wiem czy jestem szcześliwa z tego powodu. Mam 37lat, córka ma 15lat. Będzie co ma być ale nie tak miało być w naszym przypadku.... Nie mogę się z tym oswoić i tak naprawdę to jestem tym faktem przybita.

U mnie to 11 tydzień. Termin pod koniec września.

Jutro robię badanie przeziernosci i test pappa. Badań inwazyjnych nie zamierzam robić.

Dziś zamiast kupić sobie jakiś fajny ciuszek na wiosnę zakupiłam.... dwie koszule nocne rozpinane i wcale mi to humoru nie poprawiło, wręcz przeciwnie. :roll:

I wogóle co tu dużo mówić... do przybicia ogólnego dochodzi też lęk. Boję sie całej ciąży, porodu, tego dochodzenia do siebie potem i tych nocy nieprzespanych... Teraz wiem juz jak to jest i stąd obawy. Przy 1 dziecku nie miałam jeszcze takich doświadczeń.

Póki co zwalczam w sobie niechęć do wizyt u lekarza i badań. Nie lubie tego robić. Takie upodlenie odczuwam po kazdej wizycie u gina choć wiem, że to jego praca... Nie jest łatwo byc kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wogóle co tu dużo mówić... do przybicia ogólnego dochodzi też lęk. Boję sie całej ciąży, porodu, tego dochodzenia do siebie potem i tych nocy nieprzespanych... Teraz wiem juz jak to jest i stąd obawy.

 

Mogę Cię zapewnić że ja też się boję (mimo, że bardzo się staraliśmy o dzidzię). Boję się ciąży, żeby wszystko było dobrze, boję się porodu. Pragnę, żeby dziecko było zdrowe.

A noce nieprzespane no cóż kiedyś się skończą. Jak sobie przypomnę jak mój synuś był maleńki i ja gotowałam wodę na gazie w czajniku w nocy i zasnęłam. Puściłabym mieszkanie z dymem.

Od razu kupilismy czajnik bezprzewodowy.

 

Jeżeli chcesz to będziemy się pocieszać nawzajem (tym bardziej że jestem tylko 1 rok młodsza od Ciebie).

Trzymaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilam, ze wysyp :D

 

wysyp Skorpionków będzie :lol: Gratuluję, martynka1

 

Elutku, jak zobaczyłem Twój avatarek, to myślałem, że Ty też :D

 

 

martynka gratuluję :D

 

 

mayland hm hm hm czyli dzidzia nie była planowana? Nie wiem co powiedzieć.

 

Nic nie trzeba mówić, wszyscy będą szczęśliwi jak się urodzi

Mówi Wam to ojciec po 40 :wink:

 

Trzymajcie się, i nie mazać mi się, myśleć optymistycznie :D

 

pozdrawiam

TINEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich "Ciężarówek".

Nam też "się wpadło" i też mamy (jak niektórzy) termin na koniec września.

Dziś na USG widziałem i nóżki rączki .

I tak jak Mayland wiek sie zgadza, tylko 15 lat to ma syn...teraz raczej też wygląda na chłopczyka (samopoczucie jak przy pierworodnym, bo z córka było ok).

A co do zakupów - to sportowo-ciążową bieliznę i inne fatałaszki sobie małżowinka szuka oraz oczywiście sportowy wózek do biegania (w związku z "nieplanowaniem" Maraton Warszawski poszedł w p...u, a trzeba formę utrzymać ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...