Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Staramy się ... i pudło


Amor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem gdzie mam to napisać: od kilku dni swędzi mnie całe ciało. mam taka wysypkę. Drapię się, wkurza mnie to i trochę denewruje. Co to może być???

 

Aga poczytaj na tej stronie o dolegliwości Twojej http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=29&Itemid=140 A z lekarzem prowadzącym i tak się skontaktuj i zapytaj :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martynka1 przeczytałam. Jednak nie o takie swędzenie mi chodzi.

Po prostu swędzi mnie ciało, w niektórych miejscach mam taką okropną kaszkę. Na razie stawiam na artykuły spożywcze: cytrusy (pomarańcze, mandarynki, cytryny, pomelo); kakao, czekolada, orzechy, pomidory. Staram się od kilku dni tego nie jeść jednak na razie nie widze efektów.

Kąpię się w OILATUM (tak jak mój synek).

Dzisiaj idę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Uczulenie mi przeszło. Nie jem cytrusów, orzechów w ogóle. Na pomidory sobie pozwalam i nic się nie dzieje.

Wczoraj byłam u lekarza. Dziecko waży prawie 400 gram. 21 tydzień.

Płeć? Powiedział, że nie widzi siusiaka, ale jeszcze to nic nie znaczy bo on mógł się gdzieś tam ukryć. Wspomniał o dziewczynce, ale w tej sytuacji to jest jeszcze 50/50 %. Może w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje się bardzo dobrze. Nie mam zachciewajek i już mnie nie odrzuca od kawy. Ogólnie OK. Już sobie siedzę w domku bo ja to za stara jestem, żeby się za biurko na 8h wciskać ;)

No i mam siusiaka. :D Potwierdzone, widziałam na własne oczy wyraźnie. Byłam teraz też na echu serca i kolejnym usg 4D. Też dobrze.

Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje,że też jest siusiak!!!!!!!!!!!!!! Pierwsze podejście, pierwszy strzał i chłopak!!!!!!!!! Co będe dwa razy robił, zawsze ryzyko jest,że się dziewczynka trafi. A stukowa marudziła, że to się miesiącami robi................

 

PS. Już mogę umierać: wybudowałem kilka domów, posadziłem kilka setek drzew, syn spłodzony................................nic tylko umierać............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje,że też jest siusiak!!!!!!!!!!!!!! Pierwsze podejście, pierwszy strzał i chłopak!!!!!!!!! Co będe dwa razy robił, zawsze ryzyko jest,że się dziewczynka trafi. A stukowa marudziła, że to się miesiącami robi................

 

PS. Już mogę umierać: wybudowałem kilka domów, posadziłem kilka setek drzew, syn spłodzony................................nic tylko umierać............

 

No proszę!!!!!!! Tylko błagam Cie Stuku, kup dziecku wózek, pare zabawek i dopiero wędkę. Pozdrów i ucałuj ode mnie Stukową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę!!!!!!! Tylko błagam Cie Stuku, kup dziecku wózek, pare zabawek i dopiero wędkę. Pozdrów i ucałuj ode mnie Stukową.

Mam już dwa wózki, ciuszków całą szafę (takich 0-6 miesięcy) zaraz kolejna dostawa, zabawki też jakieś są, no to co mam kupować, jak wszystko ma? A ze sprzętu to narazie Kajtek ma: spinkę-sandacza i kurteczkę na ryby!!!!

PS. Dlaczego całusy tylko dla niej?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dwa wózki, ciuszków całą szafę (takich 0-6 miesięcy) zaraz kolejna dostawa, zabawki też jakieś są, no to co mam kupować, jak wszystko ma? A ze sprzętu to narazie Kajtek ma: spinkę-sandacza i kurteczkę na ryby!!!!

PS. Dlaczego całusy tylko dla niej?????????????

 

Masz rację. Należy Ci sie masa całusów za zrobienie Kajtka:yes:

 

Fajne imię. Bardzo mi sie podoba. Stuku, ale czas leci. Kiedy Kajtek ma sie pojawić na świecie? Chyba koło września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Należy Ci sie masa całusów za zrobienie Kajtka:yes:

 

Fajne imię. Bardzo mi sie podoba. Stuku, ale czas leci. Kiedy Kajtek ma sie pojawić na świecie? Chyba koło września?

A koleżanka podejżanie dobrze poinformowana? hehhehehe Skąd te przecieki..........? W szafce łazienkowej siedziałaś?

Będzie Kajetan wędkarz. Tylko część rodziny krzywi się na to imię!!!!!!

Mam nadzieje, że do października podrośnie na tyle, aby mógł z tatusiem na dorsza popłynąć......... kiedy dzieci już same chodzą i wędki trzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga na kiedy Ty masz termin? Ja na 27 września.

Chyba na tej samej imprezie byłyśmy ;) :D

 

Na pierwszej wizycie wyszedł :-) termin 12 października. Ostatnio 8 października. W zależności od wielkości dziecka.

Ja też już jestem na zwolnieniu. Tylko jakoś tak się pozbierać nie mogę, tzn. zorganizować. Długo śpię a potem nie mam czasu na nic.

Zachciewajek nie mam. Nie jem cytrusów. Pomidory i ogórki zaczęłam jeść ale nie w hurtowych ilościach.

Na zrobienie USG 3D/4D za darmo nie mam szans. Musiałabym zapłacić 250 zł.

 

mayland jak dobrze kojarzę u Was jest córka. Jak zareagowała na wiadomość o przyszłym braciszku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...