Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Staramy się ... i pudło


Amor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na pierwszej wizycie wyszedł :-) termin 12 października. Ostatnio 8 października. W zależności od wielkości dziecka.

Ja też już jestem na zwolnieniu. Tylko jakoś tak się pozbierać nie mogę, tzn. zorganizować. Długo śpię a potem nie mam czasu na nic.

Zachciewajek nie mam. Nie jem cytrusów. Pomidory i ogórki zaczęłam jeść ale nie w hurtowych ilościach.

Na zrobienie USG 3D/4D za darmo nie mam szans. Musiałabym zapłacić 250 zł.

 

mayland jak dobrze kojarzę u Was jest córka. Jak zareagowała na wiadomość o przyszłym braciszku?

Źle. Udaje, ze jej temat nowego dziecka nie dotyczy, nie interesuje. Choć wiadomość, ze będzie chłopak troche ją uspokoiła:D

Mój mąż jest z 8 października, ja z 14 :D

Badania też robiłam prywatnie mimo, że w moim wieku to chyba już przysługują darmowe. Drogie te badania ale jak trzeba to trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam takie pytanie, ponieważ od wczoraj zauważylam iż popołudniu mój brzuszek robi sie jak kamień. Przez całą noc brzuch mam mocno napiety i obolaly. Potem rano wszystko wraca do normy, jest miekki. Czy macie podobne dolegliwości ? Bo w sumie przyznam, że zaczynam sie juz martwić. Termin porodu mam na 26 pażdziernik. Moja pani dr jest na urlopie ... Edytowane przez martynka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja dziś byłam na wizycie, wg usg to 21 tydzień i na 98 % to chłopczyk. Do tej pory córka bardzo chciała braciszka, teraz jak wie, zmieniła zdanie, że jednak lepiej wolałaby siostrzyczke ....

Madd to ty kobieto masz figure ile przytyłaś do tej pory ? ja już od miesiąca wymieniłam garderobe na ciążową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłam na wizycie, wg usg to 21 tydzień i na 98 % to chłopczyk. Do tej pory córka bardzo chciała braciszka, teraz jak wie, zmieniła zdanie, że jednak lepiej wolałaby siostrzyczke ....

Madd to ty kobieto masz figure ile przytyłaś do tej pory ? ja już od miesiąca wymieniłam garderobe na ciążową.

 

Mówiłaś o tym napiętym brzuchu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez gin pytał czy twardnieje brzuch. Rano miękki ale wieczorem twardy. Kazał mi brać No-spe na skurcze choc ja skurczy nie czuje. W każdym razie te proszki można brać. Ja wiem, ze u mnie to z nerwów bo mam taki okres w zyciu teraz.

Poza tym mam dietę bezcukrową bo mam cukier na granicy normy. Koniec z czekoladkami.....a było tak pięknie. Ale fakt, przegiełam ostatnio z cukrem. Czekolada, ciasto, cola..... same zdrowe rzeczy ;) I są tego efekty. No i żelazo mogłoby się poprawić. Wiec natka pietruszki, wątróbka i wołowina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martynka1 - przytylam 4 kilo dopiero, jakos mi tak w tylek idzie czy co....

Smakow zadnych nie mam. No czasami na slodkie mnie zbiera. Poza tym OK. Jako, ze jestem na zwolnieniu L4 z powodu wczesniejszych plamien, staram sie duzo spacerowac, chociaz i tak duzo przesypiam.

pozdawiam ciazarowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Byłam u lekarza na kontroli. Od pierwszej wizyty i stwierdzenia ciąży nie przytyłam w ogóle. Prawdopodobnie dziecko bierze "ze mnie" (albo zabiera mi tłuszczyk którego miałam za dużo, oj za dużo). Lekarz zapisał podstawowe badania, zrobienie w ciągu 4 tygodni glukozy. No a potem patrząc w monitor stwierdził, ze będzie dziewczynka, mąż też to widział. Panowie pokazywali mi palcami a ja jakiś taki niedowiarek jestem stwierdziłam, że nic tam nie widzę. Na to lekarz "że jak nie będzie dziewczynka to on będzie płacił alimenty" pośmialiśmy się trochę. Synek się ucieszył (tak mi się wydaje).

 

 

Rany jak mnie wkurza to nowe forum. Kilka zdań a pisałam je 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

W czwartek byłam na kontroli. Wyniki mam super - tzn. glukoza, morfologia są dobre. Jednak żelazo za niskie i lekarz kazał uzupełnić dietą (mięsko, zielone warzywa, płatki). No i na pewno będzie dziewczynka. Hania!!!

Upały znosiłam kiespsko, ale od wczoraj jest lepiej bo chłodniej.

A co słychać u Was dziewczyny ciężarówki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...