Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Staramy się ... i pudło


Amor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 months później...
Sorki,że się tak wtrącę w Wasz wątek, ale chciałabym powiedzieć domowej, aby w miarę możliwości ograniczyła spotkania z teściową ( przynajmniej do rozwiązania ) do niezbędnego minimum. Taki stres ,który teraz funduje Ci teściowa może niekorzystnie odbić się nie tylko na Tobie, ale również na Twoim maleństwie. Wiem coś o tym... przez takie właśnie babsko urodziłam przedwcześnie w 34 tyg. nawet jak sobie dziś to wszystko przypomnę ( a minęło kilkanaście lat ) to mnie nosi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

optymizm niezbędny

 

tysiące przykładów, kiedy decyzja o adopcji skutkuje nagłą :) ciąża niech Wam przyświecają

 

często nie wpuszczamy ciąży przez głowę - i nie jest to wina to skomplikowanie tego świat

 

z innych utrudnień - warto sprawdzić czy nie mamy jakieś trudno wykrywalnej cysty na jajniku czy innego dziadostwa - dobry gin jest skarbem - nie cudotwórca ale uczciwy fachowiec - przykład - a proszę bardzo w radomskim szpitalu - koleżanka po wielu wielu latach znalazła prosta przyczynę i pstryk - jest dwójka dzieci - a personel z ciąży cieszył się jakby sam zaszedł w ciążę - mozna? tak mozna to chwalę bo zasługują

 

warto zadbać o formę - męzczyzna wykończony zwłaszcza stresem jest pozbawiony szans :-) jesli sam nie zadba o siebie może do endokrynologa warto - widzałam fatalne wyniki i piorunujaca kurację wzmacniającą - jest efekt - cudny chłopak - szczerze powiem, że faszerowanie witaminami i lekami przerażało mnie - ale oni uwazali, że muszą się spieszyć - tak wybrali; w kazdym bądź razie wyniki badania spermy były nieprwdopodobnie lepsze po kuracji

 

dbajcie o siebie - wietrzcie głowy, czasem bardziej obawiamy się odpowiedzialności za bycie rodzicem niż sobie zdajmy sprawę

 

dzieci to faktycznie najlepsza kariera - prawie dla wszytskich

 

brzuszków życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
To ja wpadam ze słowami otuchy. 3,5 roku starań, 2 lata leczenia. Stwierdzona choroba Hashimoto, tzw. "wrogi śluz", hiperprolaktynemia. Po 4 cyklach stymulowanych farmakologicznie - sukces. Jestem w 11 tyg. ciąży. Podstawa to kompetentny lekarz, dobrze postawiona diagnoza i skuteczne leczenie (plus odrobina szczęścia chyba ;) ) Pozdrawiam, ściskam i trzymam kciuki za starające się. Wiem, co przechodzicie i wierzę, że każdej się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie o sobie, ale mam przykład, że czasem trzeba wyluzować i odpuścić. Moja koleżanka i jej mąż ostatnie dwa lata robili dziecko. Nic sie nie liczyło, tylko to. Podporządkowali temu całe życie. Testy owulacyjne, witaminy i co tam jeszcze. No i nic. Aż spotkało ich troche kłopotów, które odciągnęły ich od tematu robienia dzieci. Trzeba było sie zebrać i załatwiać wiele rzeczy i po dwóch latach jest ciąża. W chwili, kiedy sie zupełni nie spodziewali, bo mieli przerwe w tym planowym robieniu dzecka.

Pozdrawiam i życze sukcesów w temacie.

 

ps. Staś piękny. :) Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja trochę otuchy dodam:

Staraliśmy się 8 lat, spermiogram tragiczny, jedyne co nas ratowało to in vitro z mikromanipulacją. Zapisaliśmy się do dr w Białymstoku. Miałam początkiem maja wizytę. Musiałam ją przesunąć, bo dni @ mi wtedy akurat wypadały. I ... nie dostałam@. Mam dzisiaj 7 letnią córkę. :)

Niestety ciąża była zagrożona i oprócz kasy na in vitro mamy obecnie jeszcze problem z donoszeniem (bardzo duże ryzyko poronienia). A na adopcję małżonek się nie zgadza. Mam więc córkę, 2 koty i z lekką zazdrością patrzę na kobiety z brzuszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...