Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DULUX - farby, farba: opinie, uwagi, kolory, rodzaje


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 347
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale temat,akurat dla mnie...caly czas sie zastanawiam nad orchidea i magnolia.moi tesciowie maja orchidee i wyglada ok.na zywo nigdzie nie widzialam magnolii.boje sie czy nie bedzie za ciemna

 

To zapraszam do mnie, napatrzysz się dowoli, bo u mnie tylko magnolia, a przy okazji dobrą kawkę zrobię :D

 

ja juz u Ciebie bylam i chyba nawet tez pytalam o kolor scian!!! :)

fajniutko ta magnolia u Ciebie wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja mam pomalowane 2 ściany w sypialni jasnym beżem. Bardzo mi się podoba, chociaż w trakcie malowania jak zobaczyłam to o mało nie dostałam zawału i odrazu chciałam lecieć po inną farbę.

mam już 3,5 roku i w nowym domu też będzie .

mam połączone z kolorem niby różowym/malinowym...? z mieszalnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No, farbę mamy kupioną, ale właśnie przestraszyłam się, że będzie zbyt szara i dlatego przez chwile rozważalismy oddanie jej i wybranie innej. Wg wzornika nie wygląda jednak na całkiem szarę tylko tak jakoś ciepło. A co tam! Najwyżej przemaluję ;)

Będzie egipska bawełna :) Hm... może nawet fotkę zamieszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w lazience egipska bawelne z duluxa. Sprawuje sie bardzo dobrze, nic sie z nia nie dzieje nawet przy wannie, w ktorej urzeduje moja 15-miesieczna corka! A chlapie przy kapieli co nie miara!

Jezeli to komus pomoze to zamieszczam fotki.

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0110/min_dsc031301a44.jpg

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0110/min_dsc03137e2b0.jpg

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0110/min_dsc0313902ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamierzam kupić farbę aby wymalować mieszkanie:) postawiłam na magnolie :) zastanawiam się czy jest konieczność malowania ścian dwa razy czy może wystarczy raz bo ściana jest biała... czy wy malowaliście raz czy dwa razy? Dodam, że myślę o kupie magnolii z Duluxa. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :D

 

Ps. Czy ktoś z Was malował magnolią z Tikkurila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghosta :) Dzięki :) Troszkę mnie twoje fotki uspokoiły ;)

"Moja" egipska bawełna wyląduje w kuchni, która będzie oddzielona od salonu tylko murkami z cegły... a salon planowany w tonacji beżów i brązów - więc aż sama jestem ciekawa efektów :p

Pocieszam się, że farba to jednak nie aż tak wielki wydatek i w razie czego przemaluję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymalowaliśmy całe mieszkanie magnolią z duluxa i takie są nasze spostrzeżenia:

- kolor wyszedł ciemniejszy niż na wzorniku i faktycznie gdyby była jaśniejszy byłby lepszy.

- pierwsze wrażenie nie było wcale miłe... dopiero na drugi dzień kolor mi się spodobał. Jest bardzo ładnie:)

- już zdążyłam ubrudzić kawałek ściany - przetarłam ściereczką i śladu nie ma:)

 

Ogólnie moja przyjaciółka ma w pokoju magnolę, ale z firmy Bondex i zdecydowanie jest to ładniejszy odcień i trochę jaśniejszy.

Podsumowując jestem zadowolona, ale gdybym mogła wybrać jeszcze raz to wybrałabym posrebrzane żyto (chyba śnieżka ale możliwe, że nobiles). Widziałam u teściów - śliczny kolor:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...