Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza sielanka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Delfina7 - cześć pracusiu! Jestem zachwycona aniołkami i zajączkami - niesamowity Twój talent.

Mam do Ciebie interesik :D Przyjmujesz zamówienia? :lol: Ile będzie kosztowała taka przyjemność? :lol:

 

Ktoś wspominał coś o aukcji? Napisz proszę cosik, albo podeślij gdzie szukać informacji o tym w jaki sposób przeprowadzane są aukcje. Widziałam kilka wątków - aukcji, które już miały miejsce, ale nie bardzo jestem w stanie zorientować się co,jak i gdzie licytujecie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfina7 - cześć pracusiu! Jestem zachwycona aniołkami i zajączkami - niesamowity Twój talent.

Mam do Ciebie interesik :D Przyjmujesz zamówienia? :lol: Ile będzie kosztowała taka przyjemność? :lol:

 

Ktoś wspominał coś o aukcji? Napisz proszę cosik, albo podeślij gdzie szukać informacji o tym w jaki sposób przeprowadzane są aukcje. Widziałam kilka wątków - aukcji, które już miały miejsce, ale nie bardzo jestem w stanie zorientować się co,jak i gdzie licytujecie?!

:o :o :o :o :o

Czytam i czytam :D :D :D :D

Sprawa ma się tak , że wszystko jest robione wyłącznie ręcznie , bez maszyny i prace nie są dociągnięte , ubranka na lewej stronie nie za estetyczne . Ale może takie zamówionko ... Może dała bym radę. :wink: muszę jutro obfocić te niedociągnięcia i prześle . Co do cenki to myślę , że tak ok 30 zł plus przesyłka .Nie wiem czy to dużo czy malo , cenka niższa od tych w internecie. :)

A może by zakpić maszynę?:D Kurcze zabiłaś mnei tym :lol: :lol: :lol:

Co do aukcji to ma odbyc się aukcja na rehabilitację Tomka , forumowicza muratorowego. Tu kto może przekazuje fanty i myślałam o wystawieniu czegoś tam , nie idealne , ale w końcu na szczytny cel :wink: Licytacja jeszcze się nie rozpoczęła , ale jak będzie dam znać.Jeśli nie wyszło by z szyciem ręcznym moge dać namiar na moją koleżankę , ktora też szyje króliczki , troszkę drożej , ale jak ze sklepu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja dla Tomka rozpoczęta :D Anetko , co do śpioszka to ma swój nowy domek . Na licytację narazie nie mam jak uszyć , bo wykonuję zamówienie pewnej forumowiczki :wink: Może uda mi się zdążyć przed końcem , nawet nie spojrzałam do kiedy aukcja trwa.

 

ja też nie wiem do kiedy :-?

Będę sledzic :D

 

Nie śpię bo mnie dyskusja na wnetrzach wciągnęła :wink:

A Ty dlaczego nie w łóżeczku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...