Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza sielanka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam delfinko ,ja sie męcze z firanami ,a ty takie cuda robisz:)Przeslalabyś trochę tych zdolnosci manualnych bo ja stanęlam w martwym ptk :cry: Maszyna do szycia stoi ,a ja pustke mam w glowie ,może nawet nie pustke ,ale za dużo pomyslow .Cudne baranki :D ,jezeli mozna to poproszę o cene na priv i ja bardzo bym prosila jescze o duża zawieszkę z kotkiem i pieskiem moze dla małej miłośniczki zwierząt .Pozdrawiam i czekam na odp jak znajdziesz chwile czasu

PS zazdraszczam jeszcze podworka u mnie błoto do kolan ,autem nie ma jak wjechać :roll: ale takie to uroki na wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie baranki zamówione zapakowane . Zbysiu , kawika i aneka w tym tygodniu dostaną przesyłki i aż mam lekiego stresa czy się spodobają :o

Reszta przesyłek czyli Beatki i Arleta będą nadane juterkiem.

I wiecie co?

baranki barankami , ale to pakowanie , kur.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Będzieci mogli podziwiać moje kombinacje wręcz alpejskie co by barany nei ulegly uszkodzeniu , zmiejszenie karonów :lol: :lol: :lol:

Jutro lecę z produkcją znów i mam zamiar w przyszłym tygodniu wybrać się do jednego sklepiku , może akurat coś się uda . Ale ogłaszma , że uzbierałm na maszyne:DDDDDDDD Póki co, w czwartek tesc przybywa w odwiedziny i przywiezie łucznika co to naprawił i sprawdzę czy wogle w tym temacie kumam czacze:D . Dobranoc . Dziekuje za uwagę . Dzień kobit = pifka dwa ( Zbysiu wybaczysz?- dieta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Ale ogłaszma , że uzbierałm na maszyne:DDDDDDDD Póki co, w czwartek tesc przybywa w odwiedziny i przywiezie łucznika co to naprawił i sprawdzę czy wogle w tym temacie kumam czacze:D .

 

Gratuluję.

 

Moja córka na 18 dostała od chrzestnego maszynę od szycia :o

Zamiast sie uczyć do matury to się uczy szyć.

Nie wiadomo co lepsze , matura czy szycie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Ale ogłaszma , że uzbierałm na maszyne:DDDDDDDD Póki co, w czwartek tesc przybywa w odwiedziny i przywiezie łucznika co to naprawił i sprawdzę czy wogle w tym temacie kumam czacze:D .

 

Gratuluję.

 

Moja córka na 18 dostała od chrzestnego maszynę od szycia :o

Zamiast sie uczyć do matury to się uczy szyć.

Nie wiadomo co lepsze , matura czy szycie ? :wink:

 

i jedno i drugie jej się przyda. :wink:

Cześć Zbyszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było , że zbaraniałam:D Pierwsza kociaczka dla pewnej małej damy , będzie jescze kocurek .

Zadanie od Reni czyli obrazki z masy w temacie kotka i pieska;)

Moje chłopaki juz się na nie czają;)

 

http://2.bp.blogspot.com/_ZyNwfhFwhy0/S5ZAPbIwiaI/AAAAAAAAAgA/OrsKwBymMiM/s320/IMG_7021.JPG

http://2.bp.blogspot.com/_ZyNwfhFwhy0/S5ZArM1ZJUI/AAAAAAAAAgI/04ASyZKsWw0/s320/IMG_7027.JPG

http://1.bp.blogspot.com/_ZyNwfhFwhy0/S5ZBi7t1xNI/AAAAAAAAAgY/grr6sL-rzn8/s320/IMG_7032.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee kiciusie :lol: Sakramencko pikne !!!

Ja oddałam kiedyś mojego łucznika złomiarzom :oops: A niedawno się dowiedziałam, że on nie był zepsuty - tylko ja nie potrafiłam go obsługiwać! Ale ze mnie goopia doopa :evil: Na szczęście wujek męża sprezentował mi swoją maszynę :wink: Znalazłam wątek podszyty artyzmem - mam okazję się pouczyć! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...