Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SOFA do spania


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No ja sie zastanawiam ktora jest wygodniejsz z tych 2 do spania bo do siedzenia na pewno 1 bo ma wysokie oparcia a do drzemki?1 ma 160cm szerokosci siedziska a druga tez bedzie miala 158 z moich wyliczen.

 

1

 

 

http://www.meble.pl/porto,p39200.html

 

2

 

http://www.helvetia.com.pl/index.php?s=45201&pid=82&did=1&l=pl

 

 

Niestey nie wiem czy te sofy są wygodne do drzemki .

 

Myślę jednak, że do spania po rozłożeniu będzie wygodniejsza sofa nr 2.

 

Mam kanapę z tego typu stelażem jak nr 1 w pokoju gościnnym.

 

Jest baaaaaaaaardzo niewygodna.

 

Na szczęście używana jest okazjonalnie i nie przeze mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Mam tą sofę od 1,5 roku. Beddinge jest super jako spanie awaryjne...

Pierwsze pół roku łóżko było super wygodne, potem powoli zaczęły się rozjeżdżać materace, tworząc efekt dziury. Sofa służy też jako sofa, na środku zrobiły się wgłębienia po tyłkach siedzących :|. Jedna połówka materaca (MURBO) znalazła się wyżej :|

Często po nocy bolą mnie plecy. Rozglądam się za czymś innym. Myślałem o wymianie materaca, ale czytałem opinie człowieka, który przetestował wszystkie i uznałem, że nie ma to sensu.

 

Beddinge tak, ale nie do spania na dłuższą metę

 

Pozdrawiam

Kito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy beddinga juz 7 lat i jak dla mnie jest to rewelacyjna sofa do spania , spalismy na niej 5 lat dzien w dzien , teraz nasi goscie na niej spia,i super sprawa bo mozna dokupic nowe poszycie i zmieniac tym wnetrze , ja bardzo polecam

niepolecam polskich sof, tesciowa miala i to jakis koszmar był niedalo sie spac , zmienila na beddinga i jest zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mieliśmy beddinge, ale chyba z najlepszym materacem tzn. z lateksem

bardzo wygodnie się spało, długie i szerokie łóżko

tylko te pokrycie mnie denerwowało, bo na noc zdejmowaliśmy - jest ciężkie i nieporęczne do ubierania na łóżko, a w dodatku dość duże żeby je wyprać samodzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Czy coś takiego istnieje? Koleżanka ze względu na powiększającą się rodzinę musi oddać sypialnię bliźniakom i przenieść się na rozkładaną sofę do salonu, obiecałam, że poszperam w necie, ale jakoś nie znalazłam ciekawych informacji - może Wy macie jakieś doświadczenia ze spaniem na rozkładanych kanapach? wyczytałam, że beddinge jest ok z dobrym materacem, ale taka chyba nie będzie pasowała do wystroju salonu, wydaje mi się, że szukają czegoś bardziej klasycznego. Pomożecie? bliźniaki prawie gotowe do wyrzucenia rodzców ze sypialni:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beddinge - na tej kanapie sypiam codziennie od 6 lat. W zeszłym roku wuymieniliśmy materac. Spi się całkiem nieżle, nia mam zastrzeżeń. Do tego ammy dwa pokrycia, jesli chcemy jedno wyprać zakładamy drugie i po kłopocie :).

Przeprowadzamy sie do nowego domku razem z tym łóżkiem. Z tym, ze jego miejsce bedzie w gabinecie/gościnnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
ja planuję zakup tejże sofy właśnie jako spanie dla gosci. parę razy już się przymierzałam do niej w ikei, podoba mi się to, ze można wybrać materać i pokrycie i prać. A jeśli chodzi o codzienne spanie, to myślę, że materac może sie wysłużyć, ale wtedy trzeba po prostu kupić nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...