Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka Hoover...?


Gość Henku_wawa

Recommended Posts

Gość Henku_wawa

To chyba nie to samo, mam nadzieję... Hoover jest sprzedawany w Polsce przez Candy, ale sama marka Hoover ma długą, ponad 100-letnią, tradycję za oceanem... http://www.hoover.com/companyinfo.aspx

 

a lodówka naprawdę ładna wg mnie i jako jedyna (po wizytacji marketów) przeszła test funkcjonalnościowo-pojemnościowy (układ półek etc.). nie wiem tylko co z jakością (bebechy, awaryjność, ...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henku_wawa
czyli gdybyś była mną, kupiłabyś tą lodówę. to pocieszające (dla mnie). ale nie obawiałabyś się że to trochę zakup kota w worku? mam lekkie wątpliwości, jest parę wątków na forum w stylu "jakich firm AGD nie polecacie" itp. a jeśli nikt nie używa Hoovera (nie znalazłem opinii na forum), a Candy ma średnią opinię, rodzą się domysły i wątpliwości. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henku_wawa
wszystko made in China ... :(

 

prawdopodobnie podobnie jak nasze telewizory mimo że plazmy/lcd kilkadziesiąt cali i prawdopodobnie podobnie jak większość podzespołów w naszych komputerach nawet jeśli bardzo markowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ;)

 

No nie tak do końca - jestem wyczulony na te sprawy i jak nie muszę to nic z czajna nie kupuję .

Ani mój telewizor /Soniacz Bravia / , ani sprzęt AGD / Ariston , Bosch , Liebheer , De Longhi , Falmec etc ... / , sprzęt grający i KD / Yamaha , Paradigm / nic nie zostało wyprodukowane w Chinach ...

Jak tylko mogę omijam produkty Państwa środka szerokim kołem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

delikatnie odświeże.

Zastanawiam się nad tą lodówką gdyż od ponad roku mam pralkę z tej firmy i jestem zadowolony, dziś rano natmiast przelalła się czara goryczy nad lodówką Bosch kgn 36x74, trzaski są co raz głośniejsze i jak już mi to przeszkadza to jest źle

tak więc proszę napisz czy lodowkę kupiliście i jak się sprawuje w niej no-frost

 

 

słyszałem też że Hoover to w ładnym opakowaniu Candy jak już zauważyliście i boję się aby nie kupić pięknie zapakowanego bubla

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...