Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka Hoover...?


Gość Henku_wawa

Recommended Posts

  • 9 months później...

Zastanawiałam się nad kupnem lodówki i wpadła mi w oko właśnie z firmy Hoover.

Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam ją wszystkim, jest bardzo szeroka 75cm ,wygodna w utrzymaniu czystości bo posiada szklane półki i najlepsze w tym wszystkim że nie trzeba jej odmrażać ma NO- FROST. Posiada również szuflady do przechowywania warzyw i owoców co jest bardzo praktyczne bo produkty są długo świeże oraz szufladę na świeżą żywność. Z mojego 2-letniego praktykowania stwierdziłam,że to był najlepszy zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam ich odkurzacz

kupilismy go z męzem bez większego zastanowienia

i to był błąd

klęłam na niego równo rok i obiecałam sobie że never ever nie kupię nic z plakietką Hoover

 

Nie zgadzam się z przedmówczynią - ponad dwa lata temu również kupiliśmy z żoną odkurzacz Hoover - żonie się spodobał i zapragnęła go posiąść - nabyliśmy go - po dwóch latach użytkowania uważam go za najlepszą markę na rynku . Dlaczego ? - już wyjaśniam - po roku , jedenastu miesiącach i dwudziestu dniach się zepsuł - podczas pracy zaśmierdziało zeń konkretnie a następnie się wyłączył - po oddaniu go do serwisu dostaliśmy nowy odkurzacz . z najnowszej serii bo naprawa starego się nie kalkulowała :D - i mamy nowy odkurzacz z 2-letnią gwarancją :D

Mam nadzieję że i ten się zepsuje tydzień przed końcem gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad kupnem lodówki i wpadła mi w oko właśnie z firmy Hoover.

ma NO- FROST. .

Czy oni już mają pełne no frost, czy nadal podrabiane?

Jak ponad rok temu szukałam lodówki, to o ile pamiętam jeszcze mieli ten oszukany - czyli żeberka na plecach przerobone jakoś na ten no frost. Lodówki z pełnym systemem można przysunąć do ściany, bo są gładkościenne na plecach. Za to nie nają górnej pokrywy.

Ale wzornictwo mają fajne, też myslałam o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...