Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do adamówki z bali


adania

Recommended Posts

domdyb masz rację ten sad przesądził sprawę :D Jak się wchodzi na działkę to po prawej stronie rosną brzozy i jodły więc tam też nic nie będziemy sadzić, z tyłu działki, tam gdzie się pasą krowy :wink: też są drzewa musimy tylko lewą stronę obsiać drzewkami. A trawka hmmm mnie się marzy taka kosiarka mini-traktorek jaką można dostać w castoramie.

glamourmum wczoraj byliśmy oglądać taki dom z bala jest super, pięknie pachnie drewnem, klimat niesamowity, no ale może jeśli Wam z drewnianym domem nie wyszło to może choć altanę drewnianą postawicie :wink:

Idę dzwonić do Trochanowskiego niech mi w końcu da ten namiar na ich projektantkę i do dzieła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne te wasze pola!!!

 

ale- zmień sobie na elewacji okna, staraj się aby z każdej strony domu były takie same wymiary,

kiedys T. powiedział mi takie zdanie "domy z bali lubią generalnie symetrie"

i to zdanie wspominam do dziś...

pozatym to naprawde solidny wykonawca i tego wyboru Ci gratuluje!!!

a jak terminy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANNNJA dziękujemy za uznanie dla Kowalskich, Kowalska kłania się w pas za to uznanie! Terminy, terminy no właśnie, najbliższy wolny termin Trochanowskiego to wiosna 2010, jak tylko zejdą śniegi, to możemy go stawiać, pomyślałam że zrobię fundamenty na jesień przyszłego roku, do tego czasu na pewno uda mi się pozałatwiać wszystkie formalności typu prąd, woda, ogrodzenie, oczyszczalnia ścieków.

ANNNJA dom oglądałam w Sokolnikach, ten który jest też na stronie Trochanowskiego. Myślałam że nie wyjdę z tego domu taki był cudny, ale przecież Ty sama z nim budujesz to co ja Ci będę opowiadać :wink:

A nasze pola to istny zawrót głowy ale szukaliśmy ich aż dwa lata, ale się opłacało, jest jeszcze wolna działka obok też taki sam metraż więc jak ktoś chętny to piszcie na priva :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...