Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO DZIENNKIKA DANUSI I MARCINA :D


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

 

Napisz gdzie dokładnie się budujesz, jeżeli nie chcesz publicznie to chociaż na priva... :)

 

No i życzę powodzenia. Jakby co służę pomocą, też dopiero co postawiłem dom w Jaworznie.

 

Stara Huta City ;)

A Ty z jakiego rejonu??

Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)

Mam 1000000000000000000000 fotek

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

 

.....

 

Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)

Mam 1000000000000000000000 fotek

Pozdro !!!

 

Zapodaj jakąś fotkę, przejechałem się po Twojej ulicy, ale nie rzuciła mi się w oczy żadna budowa. Może dlatego że zza kierownicy źle widać, a czas, jak to przy samodzielnej budowie ograniczony.

Pozdrowienia Jaworzniaki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

 

.....

 

Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)

Mam 1000000000000000000000 fotek

Pozdro !!!

 

Zapodaj jakąś fotkę, przejechałem się po Twojej ulicy, ale nie rzuciła mi się w oczy żadna budowa. Może dlatego że zza kierownicy źle widać, a czas, jak to przy samodzielnej budowie ograniczony.

Pozdrowienia Jaworzniaki. :D

 

Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)

Pozdro !!!

 

Mnie łatwo znaleźć bo naprzeciw MegaPizzy (a dokładniej to naprzeciw tylnego wjazdu). Czasu to nie ma przy budowie, dziś mnie noc zastała i kończyłem robotę po "ćmoku" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)

Pozdro !!!

 

Mnie łatwo znaleźć bo naprzeciw MegaPizzy (a dokładniej to naprzeciw tylnego wjazdu). Czasu to nie ma przy budowie, dziś mnie noc zastała i kończyłem robotę po "ćmoku" :D

 

aaaa to dobrze że piszesz bo szukałbym bliżej, bardziej od drugiej strony, teraz bede wiedział gdzie skręcić, a na jakim jesteś etapie?

Ja robie szalunki i zbrojenie pod płyte, ale dopiero nad piwnicą czyli narazie niziutko ;)

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tak ze schodami problem się wyklarował, poprostu spanikowałem troche z tym słupkiem, wystarczy go podkuć do drutów i będzie tak jak ma być.

Dodatkowo zazbroje go dwunastką a nie dziesiątkądrutem i zrobie bruzdy w ścianach.

Drewniane schody odpadają ze względów pożarowych, a szczerze mówiąc nie zabardzo nam się podoba takie rozwiązanie, jestem za żelbetem i ta to można rzucić dowolny materiał wykończniowy.

W przyszłym tygodniu zalewam strop, myśle że po tym natłoku roboty znajdzie się czas na jakiś meeting budowlany, chętnie wymienie doświadczenia jeśli masz ochote ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Podglądam Twoje posty o szambie i nachodzi mnie pytanie jak to się stało, że w skanalizowanej dzielnicy budujesz dom z szambem? Przecież podobno nie wolno? Dużo ludzi u nas na Starej Hucie ma szambo ale wydawało mi się, że to w starych domach. A tu u Ciebie na małej działce szambo w nowym domu :o Mieścisz się z odległościami?

 

 

W przyszłym tygodniu zalewam strop, myśle że po tym natłoku roboty znajdzie się czas na jakiś meeting budowlany, chętnie wymienie doświadczenia jeśli masz ochote ;)

Pozdrawiam

 

Oczywiście chętnie wymienię doświadczenia, zapraszam praktycznie każdego popołudnia i w sobotę. Oczywiście poprawka na Wszystkich Świętych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, fakt Starą Hute już "skanalizowano" m.in. moją ulice, ale......

Moja działka jest oddalona od ulicy ok 40 m, (jest otoczona z każdej strony innymi działkami, poza dojazdem tylko do mojej posesji o szerokości 3 m).

No i dojazd jest ze spadkiem w moją strone tak że jestem skazany na szambo gdyż nie ma możliwości technicznej do podłączenia kanalizy, fachmani jedynie myśleli o przepompowni w połowie trasy rurociągu ale to raczej też odpada.

A odległości wymagane dla szamba zachowam, z tym że bez jakiegoś wielkiego zapasu, 5 m od okien i 2 m od sąsiada będzie ale nic po za tym ;)

Pozdro !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Coś kiepsko idzie koledze dzienniczek - biega z pustakami pewnie i nie ma czasu hę?

Dokładnie, ;)

Ale sezon pomału zamiera, więc wezme się do prac "dziennikarskich".

Fakt na forum jestem często, ale przeważnie klikam ciiiiiiii (z pracy) :D

Fakt, że budowa systemem gospodarczym pochłania tyle czasu że ciężko poświęcić czas na dziennik.

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam kolejnego sąsiada zza miedzy :D Od razu z życzeniami przychodzę:

W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,

niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,

Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,

niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.

http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam kolejnego sąsiada zza miedzy :D Od razu z życzeniami przychodzę:

W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,

niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,

Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,

niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.

http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

 

Różnież witam, i życze wszystkiego najlepszego (spóźnione ale szczere życzenia)

:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...