Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki macie kolor okien od wewnątrz - ktoś ma ciemnoszare?


basia_z_lasu

Recommended Posts

Dzięki wielkie Basiu!!!

Własnie byłam z wizytą u moich okien i mimo deszczu jakoś miło mi się je oglądało,chyba miałam jakiś słaby dzień,albo dziś mam dobry :wink:

z tą odbijającą się zielenią to prawda.

Pozdrawiam

ps.wracając do moich strachów co do pasowania tego koloru do czerni to muszę przyznać że mocno się myliłam,przy czarnym ten kolor jest piękny(już nawet myślałam o czarnych ścianach :lol: )....ale ta zieleń i błękit , pozbędę się trawki i drzewek ale co zrobić z niebiem?! :wink: :lol:

 

http://lh4.ggpht.com/_QuPe6PC1Wx4/SiRcvbPK5SI/AAAAAAAAA-0/uc9u6QZdUoo/s128/IMG_7746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Mieliśmy nie mały problem przy wyborze kolory okien. Chcieliśmy aby wnętrze było nowoczesne i przytulne. Początkowo wybraliśmy kolor sienna nocce pod kolor podbitki, który jednoczesnie jest bardzo przyjemny, lecz nie oklepany. Szczęśliwie skończyło się na kolorze grafitowym. Naprawde polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam, jestem w przeddzień zamówienia okien i rwę włosy z głowy.

Jak myślicie czy do czarnej dachówki z połyskiem będą pasowały okna VEKI w kolorze 7016.05 wg RAL 7016 (matowe). Tu link do małej galerii .

Podbitkę planuję w kolorze wpadającym w pomarańcz, czerwone drzwi i czerwona markiza na tarasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...