Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek na Lubelszczyźnie - komentarze


Recommended Posts

Witaj Agatko...

Ja kasłałam ze trzy tygodnie, leczyłam się domowymi sposobami... aż chłop nie mógł wytrzymać i pojechał do apteki. Miła pani apciekarsza stwierdziła, że kaszel sam nie przejdzie... wcisnęła mu dwa syropki i .... po dwóch dniach było dużo lepiej a po czterech przestałam kasłać :o

 

Na tą wiosnę to straciłam nadzieję :( . Dzwoniłam dziś do babci, mojej babci :D i mi powiedziała, że słuchała jakiegoś maga... Zalewskiego chyba :roll: ... i zima, taka prawdziwa ma być do końca marca :x . Niestety muszę wierzyć, bo jeszcze w listopadzie mi powiedziała, że jej guru mówił, że w tym roku strasznie duże śniegi będą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Agatko...

Ja kasłałam ze trzy tygodnie

:o :o ja po dwóch już nie mam siły a nie bardzo coś pomaga, teraz jakoś w dzień mam spokój ale na wieczór mnie łapie i spać nie mogę :evil:

A z tą wiosna, to obawiam się, że Twoja babcia ma rację :( Czas leci, a zima jak była tak jest i odejść nie chce :evil: Ale sobie tłumaczę, że już przynajmniej bliżej niż dalej :wink: :lol: Kiedyś w końcu ta wiosna przyjść musi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszel powoli przechodzi :o Mama mi ostatnio zakupiła balsam jerozolimski, bo już naprawdę nie wiedziałam co robić, a ktoś tam w rodzinie go używał i polecił. No i nie wiem,zbieg okoliczności czy faktycznie pomogło, ale po 4 dniach brania go czuje się o wiele lepiej :)

A zdjęć kilka właśnie wrzuciłam, przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś brakuje mi ostatnio czasu :( A do tego nie cierpię rano wstawać, zwłaszcza w zimie, a ostatnio niestety muszę i usiłuję przestawić sobie organizm, żeby umiał funkcjonować normalnie mimo tego porannego wstawania :wink: :lol: Jeszcze trochę i powinno się udać :wink: Bo na razie to po powrocie z pracy jedyna rzecz na jaką mam ochotę to sen :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam. Wciąż zbieram opinie posiadaczy domków z drewna i tak jeszcze do lipca :) Chciałam i tu poprosić o pomoc w mojej pracy magisterskiej poprzez wypełnienie ankiety http://webankieta.pl/ankieta/w1hpw40e16is. To naprawdę nie potrwa długo a większość pytań jest tylko na zaznaczenie bądź wymaga krótkiej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...