Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek na Lubelszczyźnie - komentarze


Recommended Posts

Nie wiem dlaczego, ale część zdjęć w moim dzienniku jest z prawej strony uciętych. Ja wklejam całe, a wychodzą w kawałku :-? :evil: Wie ktoś może, o co chodzi? :roll:

Forum ma ramki, a w nich mieści się chyba tylko rozdzielczość 640, a ty masz większe zdjęcia, no i ucina. Jak klikniesz na zdjęcie prawym i pokaż zdjęcie to wtedy pokazuje się całe,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Agatko :)

Masz problem z fotkami, bo musisz zmniejszyc ich rozdzielczość ( jest teraz za duża) szer. max 700 , wys 499 i będzie ok :wink: :D

 

W tym sęk, ze jak na początku wklejałam fotki, to było ok, a od niedawna tak jakby się skróciły. Ale już mi ktosiek wyjaśnił, że jak się kliknie w zdjęcie to można całe wyświetlić, więc nie chce mi się wszystkich po kolei zmniejszać i musi zostać tak jak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala, placebo, dzięki za miłe słowa i fajne nazwy dla mojego ogródka :lol:

A garaż faktycznie spory mamy, ale to dlatego, ze jest tam też pracownia mojego męża.A moje ogródkowe sprzęty też gdzieś trzeba trzymać.:) Może się nawet tak zdarzyć, ze dla samochodów to tam miejsca zabraknie :wink: :lol: Ale tak to przynajmniej nie musimy wynajmować pomieszczenia na pracownię, tak jak do tej pory,. Woleliśmy zbudować garaż i w nim się jakoś zorganizować, bo wynajęcie pomieszczenia troszkę kosztuje jednak, a tak jesteśmy u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko śliczną masz elewację na garazu! :D

Bramy garazowe też świetnie sie prezentują i juz zazdroszcze Ci miejsca na 2 samochody :oops: :wink:

U nas garaz jest przy domu i tylko na 1 samochód, a że działeczka jest zbyt wąska na powiększenie garażu, to tak juz musi zostać... :(

My mamy już znalezione i zamówione wszystkie ekipy z wyjątkiem ekipy od karton- gipsów... więc jak twoja się sprawdzi ... :roll: to może podzielisz się namiarami? :wink: :D :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie - ja również czekam na prąd :) Troche krócej bo półtora roku, ale to i tak za dlugo. Na pocieszenie dodam, że projektant naszej linii dwa razy przedłużał oddanie projektu, ale jak juz oddał (we wrześniu) to zakład energetyczny dość szybko podziałał. W październiku był przetarg na wykonanie - niestety tu sie troszke przęciągnęło, bo był bląd w specyfikacji i oferenci się odwoływali. Jednak jak juz wyłonili ostatecznie wykonawcę to ten natychmiast przystąpił do działania. W ubiegły poniedziałek stanęły słupy :) Mam nadzieję, ze jeszcze jakieś 2-3 tygodnie i będziemy mieli prąd. Teraz szybko musze odebrać dom, bo nie mam ochoty znowu zakładac taryfy budowlanej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, łatwo nie jest ale damy rade jakoś, ale najgorsze ze problemy głównie przez innych ludzi, bo utrudnienia spowodowane pogodą czy jakimiś niezależnymi od nikogo trudnościami jakoś mi łatwiej pojąć, ale żeby tak człowiek człowiekowi utrudniał :-? :roll:

Iwonko, dzięki :) A co do narzekania, to ja zwykle tego nie robię, tylko czasem tak sobie tutaj pogadam, dla samopoczucia lepszego :wink: :lol: Bardzo się cieszę, że to ten etap już i mam nadzieję, że i Ty szybciutko i bezproblemowo do niego dotrzesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, jak tak zapraszasz, to ja na poważnie biorę zaproszenie i jak będę w Twoich stronach to chętnie skorzystam :wink: :lol: I oczywiście zapraszam do siebie, lubelszczyzna jest naprawdę piękna, i na Roztocze bliziutko... :D

A może ten mój sen miał znaczyć, ze powinnaś właśnie na Roztocze przyjechać?? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...