Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek na Lubelszczyźnie - komentarze


Recommended Posts

Widzę,że Agatko podobnie jak kala dzielnie działasz w swoim ogrodzie! Podziwiam i zazdroszczę Ci działań wokół domku :)

U nas jest taki bałagan,że ciżko przejść! :oops: :oops: :oops: błoto, nierówności MASAKRA! Nie wiem jak my sobie z tym poradzimy na wiosnę... no ale teraz musimy sie skupic na domku :wink:

A parapecik bardzo ładnie się prezentuje! :D:D:D

 

Ja to nawet wolę w ogrodzie niż w domu pracować... :oops: Już się cieszę na kolejny sezon ogrodowy i doczekać się nie mogę :lol: :lol: Dlatego póki jest ładnie to coś tam sobie jeszcze dosadzam, a to brzózki, a to jeszcze jakieś cebulki z wyprzedaży :oops: :wink: :lol: Cebul to chyba ze 400 wsadziłam :wink: Ciekawe ile na wiosnę wyjdzie :roll: :lol:

A u Was na wiosnę na pewno wszystko ładnie przeschnie i ani się obejrzycie a będziecie mieć trawkę i nasadzenia, projekt już jest, a to podstawa :) Na pewno będę kibicować! :)

 

Mam nadzieję, ze jakoś uda nam sie przynajmniej troche opanować ten rozgardiasz na wiosnę :o :wink: :lol:

A narazie będę podziwiać i śledzić twoje poczynania! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ciesze sie, że nie jestes na mnie zła :wink: za skopiowanie fotek ogrodu !!!! :p

...a dlaczego chcesz czekac z założeniem wątku o ogrodzie?/?? :o ZAKŁADAJ !!!

 

A bo tak sobie pomyślałam, ze najpierw ten cały bajzel pobudowlany sprzątniemy,to wtedy porobię jakieś fajne zdjęcia. W tym roku to było trudne, bo mi cały czas w kadr coś wchodzi, a to nasz piękny niebieski kibelek, a to jakieś palety czy śmieci :oops: Ale w sumie jak ma być historia powstawania ogrodu od samego początku, to chyba faktycznie przejrzę któregoś dnia wszystkie zdjęcia i powrzucam co nieco, co by było widać przed i po :wink: Bo mi potem nikt nie uwierzy że ja to wszystko sama... :wink: :lol:

Agatko....jasne, że JUŻ rób !!!!

przecież Ty masz sie czym chwalic.....ogród zapowiada sie cudnie!!! 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, że nie jestes na mnie zła :wink: za skopiowanie fotek ogrodu !!!! :p

...a dlaczego chcesz czekac z założeniem wątku o ogrodzie?/?? :o ZAKŁADAJ !!!

 

A bo tak sobie pomyślałam, ze najpierw ten cały bajzel pobudowlany sprzątniemy,to wtedy porobię jakieś fajne zdjęcia. W tym roku to było trudne, bo mi cały czas w kadr coś wchodzi, a to nasz piękny niebieski kibelek, a to jakieś palety czy śmieci :oops: Ale w sumie jak ma być historia powstawania ogrodu od samego początku, to chyba faktycznie przejrzę któregoś dnia wszystkie zdjęcia i powrzucam co nieco, co by było widać przed i po :wink: Bo mi potem nikt nie uwierzy że ja to wszystko sama... :wink: :lol:

Agatko....jasne, że JUŻ rób !!!!

przecież Ty masz sie czym chwalic.....ogród zapowiada sie cudnie!!! 8) :p

 

Agatko.....ja póki co załozyłam sobie album na picasie.....pt. ogród sie robi :wink:

a Ty masz gdzieś ze zdjęciami album założony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, nie mam albumu takiego ogólnodostępnego, ale lada dzień założę oddzielny wątek z ogrodem, już zaczęłam porządkować zdjęcia :)

 

Iwona, parapety drewniane są super - polecam, i myślę , ze fajnie będą wyglądały w Waszym domku, bo do takiej górskiej scenerii bardzo pasują drewniane elementy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, nie mam albumu takiego ogólnodostępnego, ale lada dzień założę oddzielny wątek z ogrodem, już zaczęłam porządkować zdjęcia :)

 

Iwona, parapety drewniane są super - polecam, i myślę , ze fajnie będą wyglądały w Waszym domku, bo do takiej górskiej scenerii bardzo pasują drewniane elementy :)

...to ja czekam z niecierpliwością!!!! 8)

i z góry mówie, że napewno cos od Ciebie ściagne do swojego ogrodu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję taką 10 cm i wkopuję jak najgłębiej, żeby tylko tyle wystawało ile musi, żeby jej nie było widać. Chodzi mi o to, żeby trawa nie przerastała w rabatki, a nie mam tyle samozaparcia żeby ją nieustająco oddzielać szpadelkiem. Dlatego stosuję to obrzeże, i wydaje mi się że jak się to zrobi tak sprytnie, żeby nie było go widać, to efekt jest całkiem niezły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agatko,

Tak zachwalałaś nalewki w dzienniku Arctiki, że zajrzałam do ciebie. I jest pięknie :D Domek z zewnątrz prezentuje się świetnie, w środku pewnie będzie jeszcze ładniej - zapisuję Twój dziennik do ulubionych :D

No i ogród fajnie wychodzi, w ogóle na tak dużej działce masz spore pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, nie mam albumu takiego ogólnodostępnego, ale lada dzień założę oddzielny wątek z ogrodem, już zaczęłam porządkować zdjęcia :)

Zajrzałam wczoraj do Twojego ogródkowego wątku, ale teraz nie mogę go znaleźć :( chyba trzeba się subskrybcji nauczyć, bo po podpisach, to nie zawsze da sie wszystkie poszukiwane wątki namierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , dzięki za mikołajki :lol: A ja się do tej pory nie nauczyłam skąd się bierze takie pocztówki i zdjęcia do wysyłania życzeń, i mi zawsze głupio że nie wysyłam nikomu :oops: Kto mi pomoże? :oops:

Andulka, próbowałam sobie umieścić link do wątku ogrodowego razem z tym do dziennika i komentarzy, ale mi zgłasza, że za dużo...Może coś też źle robię? Spróbuję przynajmniej do dziennika adres wkleić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Agatko :) Fajnie ,że nam sie zjazd w Lublinie forumowiczów szykuje :D

Już się nie moge doczekać!

A tak wogóle to ja przyszłam poprosic o nowe zdjęcia.... plissss :wink: :)

 

Też się cieszę :lol: :lol: A zdjęcia porobiłam i kiepskie wyszły, muszę zrobić jeszcze raz... :-?

 

 

Hmm... to może jakoś wytrzymam jeszcze.... :roll: ..... dzień ? :wink: :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... przysłali nam z Lubzelu aneks do umowy i podany jest w nim nowy termin wykonania przyłącza - 31 lipca 2010 :o Mam nadzieję, że to tylko pro forma podany taki termin, bo jakiś musieli podać :roll: Przecież my na wiosnę chcemy już mieszkać...

Tez mieliśmy podany jakiś odległy termin, ale zaczęłam wydzwaniać do dyrektora naszego Lubzelu i zrobili piorunem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia, coś tam wrzuciłam wreszcie, ale jak porobię lepsze zdjęcia to od razu powrzucam. I czekam na Twoje, u Was się dzieje więcej :)

Betina, ja na telefony do nich to już majątek straciłam...i o zarząd nawet się oparło, ale jak widać efekt marny, twierdzą że nie ich wina i się nie poczuwają do niczego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Agatko!

Właśnie widziałam zdjęcia :o :o :o

jak ja Ci zazdroszczę :oops: :oops: :oops: ale tak pozytywnie oczywiście :wink: :D

Super wyglądają te korton-gipsy ! Naprawdę jest już tak przytulnie :)

No i masz już pierwsze płyteczki :o naprawde siuper :)

A schody .... świetnie się prezentują ... :D

Napewno domek " na żywo" jescze fajniej się prezentuje, mam nadzieje ,że pozwolisz kiedyś na zwiedzanie :wink: :lol: :lol:

Buźka i czekam na kolejne zdjęcia :wink: U nas jutro i w sobotę świeża fotorelacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...