Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MOJE ZBIORY DVD top 10


Nasz Domek

Recommended Posts

z Toma Hanksa dorzucę "Bachelor party" :lol:...

ten stary "Kawalerski wieczór"? Gdzie mięsko palnikiem przygrzewał? To był Tom Hanks? - ja pierniczę, zaraz lecę sprawdzić, jedna z moich pierwszych kaset :o Jakaś piracka kopia dziesiąta po kisielu z takim lektorem, co śmiesznie czytał...

lektor "no więc" ? :lol:

mięska nie pomnę, ale pamiętam jak grał w tenisa :lol: zasypując sąsiada w ogródku obok setkami piłek

i scenę w łóżku, kiedy przyszli młodzi martwią się, jak to będzie... moi rodzice.. twoi rodzice... i wtedy Rick Gassko mówi coś w stylu ..a co z wojną na Bliskim Wschodzie.. ? :lol:

 

masa komicznych sytuacji w samym hotelu, Japońce, osioł, "Dziwki, dziwki !!!" :lol: :lol:

moze w sumie nieszczególnie wysokie loty, ale to nie Dostojewski, z nastawieniem na zabawę ogląda się to znakomicie

 

oczywiście z nim jeszcze Skarbonka, Duży, Plusk, Turner i Hooch etc.

 

trochę tego nakręcił ;) http://tom.hanks.filmweb.pl/

a jakie ładne rzeczy produkuje ;) [Meryl, Meryl !! :D]

a tu http://www.filmweb.pl/f283680/Neil+Young+Serce+ze+złota,2006 to napisali Arcydzieło! - więc trzeba będzie kupić

[szlag - kto daje znaki diaktryczne w linkach ??]

 

jeszcze kompozytor ? chyba Da Vinci się zniecierpliwił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

10 filmów - bez podziału na bardziej lub mniej 'ważne':

 

Science-Fiction/Fantasy

1. Alien (pierwszy)

2. Blade Runner

dla mnie - niedościgła klasyka SF - mimo prawie 30 lat postępu technologicznego, efektów specjalnych, itp

3. Lord Of The Rings (trylogia) - mimo róznych opinii - nie wyobrażam sobie, żeby zrobić lepiej tą adaptację...

 

rezerwa - Shrek ;), Terminator2

 

'Męskie' kino:

4. Goodfellas

5. The Godfather (najbardziej część 2)

jak to ktoś napisał - po zobaczeniu tych filmów w zasadzie niewiele jest do dodania w kwestii 'mafia w filmie'...

6. Shawshank Redemption - wstyd się przyznać, ale robi _zawsze_ mi się miękko w końcówce ;)

 

rezerwa - Ronin, Saving Private Ryan, K2

 

Mniej męskie kino:

7. Kramer vs Kramer - IMHO D.Hoffman (mimo Absolwenta i Rain Mana) - w szczytowej formie (oraz prawie tak samo M.Streep)

8. American Beauty - też tak macie przed 40-stką?

 

rezerwa - Philadelphia, What Dreams May Come, Amelia

 

Kino niepoważne:

9. Blues Brothers - za Jake'a & Elwooda, 'Fix the lighter', Raya Charlesa, Arethę Franklin, Johna Lee Hookera i "everybody needs somebody to love'

10. Brain Donors (aka Czacha Dymi) - bo potrzebny jest reset od czasu do czasu, a poza tym J.Torturro wymiata także tu ;)

 

rezerwa - Four Weddings..., Indiana Jones..., Top Secret, Love Actually

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Po kobiecemu TOP 10 ;-)

1. When a men loves a woman

2. Kiedy Harry poznał Sally

3. Szkoła uczuć

4. Lucky seven

5. Tylko Ty

6. Miasto aniołów

7. Caso mail (włoski)

8. L'ultimo bacio

9. Samotność w sieci

10. Zielona mila

 

szczelognie polecam włoskiei kino, byłam w szoku jak pooglądałam pare filmów na prawdę dobre kino!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...