Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJKA - elitarny klub słuchaczy budujących:-)


coulignon

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 8 months później...

Polityki prawie nie słucham, wiadomości zmanipulowane - inteligentniej jak w TVP - coś przemilczą a coś uwypuklą itp, co daje efekt nierzetelności jak we wszystkich pismediach.

Innych wartościowych wcześniej audycji też nie bo straciłem zaufanie a nie będę tracił czasu na sprawdzanie kim jest zaproszony gość albo czy fakty się zgadzają...coraz bardziej zawiedziony jestem Strzyczkowskim.

Muzyka - ambiwalentnie, Kulka i Pietrucha dają radę .... Kordowicz to jednak już dziadek... Wrona się zna ... no jeszcze są starzy...

Generalnie męczę się czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się odsieje audycje i treści nasiąknięte ideologią to jednak jest jeszcze czego posłuchać. Dalej lubię posłuchać Katarzyny Kłosińskiej, Wojtka Manna, Henryka Sytnera czy Janusza Deblessema. Jednak coraz częściej jadąc samochodem zdarza mi się przełączać na inną stację bo to co słyszę nie trzyma w jakikolwiek sposób poziomu osiąganego latami. Stworzyli radio dla ludzi samodzielnie myślących więc teraz się nie powinni dziwić, że słuchacze się od nich odwracają. Przykre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

To co dzisiaj usłyszałem:

 

Piotr Bukartyk - „Hej hej hej, hej hej hej, co i raz jest nas tu mniej. Że nie wspomnę o Arturze, który nie wytrzymał dłużej. Jeśli wszystko jest all right, to gdzie jest Robert Kantereit? Rodzaj propagandowej tubki, której wciąż spadają słupki”.

To już chyba ostatnia wizyta Bukartyka w 3.

Czy lepiej, żeby tuzy tej rozgłośni odeszły ? Czy też lepiej mieć ciągle jakieś szczątkowe pasma, których da się jeszcze słuchać ? Czy też ktoś z nich musi zostać aby "tkankę zachować".... Wallenrodzi trójki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Mann powiedział kilka zdań o swoich byłych już redakcyjnych kolegach, wyemitował krótki materiał Izabeli Woźniak o jesiennej depresji. – Ale nie tylko pogoda może wpływać na złe samopoczucie. Jak wynika z państwa listów, również smutno wam jest, że nasi koledzy Robert Kantereit i Artur Andrus zostali zmuszeni do podjęcia decyzji o odejściu z Trójki. I to też nie poprawia nam tutaj nastroju. W ogóle na Myśliwieckiej coraz smutniej – powiedział Mann...

 

Jeszcze słucham Trójki ale na te nowe audycje prowadzone przez nowych "redaktorów" mam totalną alergię i odruch natychmiastowego wyłączenia stacji.

Coraz więcej jest audycji których nie można słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu, sluchacz, ktory na antenie progranu popoludnowego wyrazil żal z powodu odejscia Kantereita i Andrusa, po tych slowach przeprosil jeszcze "pana, ktory odbiera tefefony", za "drobne oszustwo" - ze powiedzial coś innego, niz mowil, ze powie :)

Powoli, zeby wyrazić swe zdanie na antenie, trzeba bedzie uciekać się do sztuczek i forteli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście można jeszcze słuchać wybiórczo tych naszych ulubieńców i chwała im, że zachowali swoją tożsamość.

Ale trzeba przyznać, że ludzi, którzy wstawiają treści, które nie pasują kompletnie do Trójki i takie 'przykazane' z góry, też jest trochę niestety. Aż się za głowę łapię nieraz...

 

Próbowałem z Jedynką - po 3 minutach dałem spokój. Poczułem się jakbym miał 20 lat więcej.

Znowu jak u fryzjera słyszę Zetkę czy coś w tym rodzaju, to czuję się 20 lat młodszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...