Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJKA - elitarny klub słuchaczy budujących:-)


coulignon

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i ja usłyszałem następne 'jedynie słuszne' zmiany:

- jakaś dziwna dwójka (pan i pani) rozprawiają w któryś dzień tygodnia o książkach (historycznych?), w zupełnie nie-Trójkowym stylu,

- niedziela rano przed 8:00 - historyczno-religijno-klasycznie-muzyczno (myślałem, że słucham Jedynki),

- popisy p. Lisickiego - słucham tylko by się pośmiać.

 

Generalnie czuć mocno odgórną rękę, forsowanie 'słusznych' tematów i treści i baaardzo mi się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisicki do nie pamietm kogo (polityk PO chyba):

"Czy pogratulował Pan już ministrowi Macierewiczowi niewątpliwego sukcesu jakim był szczyt NATO?"

Bezstronne dziennikarstwo Psia mać...

 

Ja nawet nie słucham go dla żartu. Nie bawi mnie jakoś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszego dziennikarza od Lisickiego słyszałem tylko raz... to była dziennikarka gwoli ścisłości, bodajże z Radia Koszalin. Przeprowadzała, a właściwie próbowała przeprowadzić wywiad ze starym Waglem... do momentu, aż go przerwał. Skala niekompetencji tej kobiety była powalająca :) Do odsłuchania na YT.

A swoją drogą, z jednej strony bardzo żałuję odejść i zwolnień cenionych przeze mnie dziennikarzy to z drugiej z nostalgią powitałem ponownie Sztompkego i Kordowicza w nowych pasmach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

"Papierkiem lakmusowym przekroczenia granicy przyzwoitości, będzie decyzja o zabraniu swojego głosu anonsującego Trójkę, przez Zamachowskiego..."

 

Pozwoliłem sobie zacytować siebie samego z maja... i stało się ...

Praktycznie nie słucham już wiadomości w Trójce bo straciły dla mnie wiarygodność... Audycje słowne właściwie wyciszam... pozostała tylko muzyka..

Tak się zastanawiam czy tuzy Trójki zastanawiają się nad jej opuszczeniem ? Oczywiście rozumiem, że to jednak praca, kredyty, rodzina itd. ale czy warto swoim nazwiskiem firmować tą coraz bardziej wydmuszkę tamtej radiostacji ? Trudne decyzje, ale myślę, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś odejscie Nogasia przelało u mnie czarę goryczy. Mam was w dupie pisowcy towarzysze. Trza do wyborów przetrwać a potem może sytuacja powróci do normalności.

Następną osobą do odejścia jest chyba P. Beata Michniewicz. W ostatnim śniadaniu pisowski towarzysz upomniał Ją że źle prowadzi audycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia. Moja Trójka przestała być moją.

Dziś musiałam wcześniej wstać (po 4) i to co leciało na antenie, to jakaś masakra! Jak lubię Łodeja, tak musiałam wyłączyć.

A kiedyś słyszałam reklamę pielgrzymki pokutnej do Częstochowy.

Coraz częściej nie chce mi się tego radia słuchać.

Wg mnie kolejny do odsiewu to Mann. Jestem zdziwiona, że wciąż jeszcze prowadzi audycje, bo już kilka razy nie bał się skomentować dobrej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też żal Nogasia, Margana, Zaborskiego i innych. Do tego mam parę typów nowych/"słusznych" audycji/prowadzących, które od razu wyłączam, gdy tylko się zaczną.

Co robić? Osobiście bojkotuję te nowe audycje "jedynie słuszne", a zostaję wierny starym, ulubionym prowadzącym.

 

Czego nie słucham:

- Lisickiego,

- tego co nadają w niedzielę przed 8:00 - jest jedna stacja w Toruniu dla takich tematów,

- tej dwójki, co czytają z kartek o książkach historyczno-patriotycznych,

- pana, który zastąpił Margana i wciska tylko francuską muzę sprzed 30 lat,

- i jeszcze parę innych.

I dlaczego, się pytam, 'Na trzecim biegu' wyleciało z piątku z 14:45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia. Moja Trójka przestała być moją.

 

Niestety podpisuję się pod tym stwierdzeniem. Pozostaję już tylko przy audycjach muzycznych, a właściwie przy panu Piotrze Kaczkowskim.

 

Dziś dotarła informacja, że swój głos wycofał z dżingli reklamujących "Trójkę" Zbigniew Zamachowski. Nie chce by jego osoba kojarzyła się z radiem jedynej słusznej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Trójka zatrudnia dziennikarskie gwiazdy! Po raz pierwszy udało mi się wysłuchać audycji "Trójka na poważnie" prowadzonej przez Wojciecha Reszczyńskiego. Niestety temat przedstawiono zbyt jednostronnie i zadziwiła mnie informacja redaktora prowadzącego, a raczej pean na rzecz pewnego powiatowego miasta na północny wschód od stolicy, którego zasługą (niewątpliwą) jest posiadanie dwóch rond: jednego imieniem Zygmunta Szyndzielorza Łupaszki a drugiego: Lecha Kaczyńskiego (audycja o Narodowych Siłach Zbrojnych)

Mimo wszystko mam nadzieję że Reszczyński wprowadzi trochę jakości do upadającej rozgłośni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...