Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cos Wam powiem, bo właśnie się zagotowałam....

 

Ślubny mój osobisty wracał z Wrocka,naszą ulubioną A4, o godzinie 15, zadzwonił,że za godzinkę będzie, bo jest przed Gliwicami, po godzinie dzwoni,że nic z tego bo złapał gumę i ni cholery nie da się odkręcić zapasu. Zadzwonił po pracownika by ten przywiózł mu narzędziówkę, by poprzecinać linki mocujące zapas, to też hu.dało, więc zaczęły się poszukiwania wulkanizatora znalazłam, gość był miły i zgodził się to zrobić mimo iz warsztat zamkniety.. Wspólnymi siłami chłopcy odkręcili koło i pojechali do wulkanizacji.

Przed chwila dostałam telefon, że jadąc juz z naprawionym kołem, gość wjechał pod prąd i czołowo w nich przywalił...

Ja uziemiona z młodym w domu....

 

a qrwa, jest wykupione assistance....ale nie trzeba po swojemu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani :)

 

To była bardzo długa noc, ale melduję posłusznie,ze zakończona sukcesem.

Ofiar w ludziach na szczęście brak , wszyscy cali,

samochód sztuk 1 do kasacji, samochód sprawcy da się "wyklepać". koło zapasowe w dostawczaku, mimo usunięcia zabezpieczeń nadal nawet nie drgneło.

 

Dziękuję Panu wulkanizatorowi z Gliwic ul. Owczarska 13 - wjazd od ulicy Toszeckiej w stronę ul. Uszczyka , Dworska , ul. Owczarska . Tel 32/2799557 , 608653197. Tacy ludzie są na wymarciu - a to nasze dobro narodowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem 210km na godzine i mi korbowód urwało..okolo 10 dni temu na A-1 ...jakby nie było skrzyni w automacie to koła przez manual by zblokowało ...i kanał.juz pozostałbym duchem...ostatnio mam podobne doswiadczenia..małż ma pewnie AC..wiec klopotu duzego nie bedzie..wazne..ze wszystko zdrowe..:)Pozdro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia moim autkiem jeździł mąż na A4 po 22okm/h ...

Ja gdzieś tylko 180-190.... bo jakoś tak po prawym pasie wolniutko jeździły autka.... jak spojrzałam na licznik to nogę z gazu zdjęłam... a dodam, że zimą jeździłam...

No oczywiście nie tym obecnym turbolotem.. bo on jakiś taki przymulony jest... naćpał się czy nawdychał czegoś....

To jest tylko torba na zakupy....

 

Noooo i idzie jesień wielkimi krokami...

Patrzę za okno i tak mi las obdarował liśćmi po całej działce, ze masakra...

Sprzątać to czy zostawić... ale grabić to za nic mi się nie chce, bo i tak jeszcze napada....

Najbardziej lubię jak liście wirują wraz z wiatrem... cudny widok... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...