Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
Witam po długi czasie ;)

Czy ktoś podpowie mi jak sie tutaj na FM wstawia zdjęcia??

Po tak długim czasie zapomniałam :(

 

już nie wstawiamy..... bo RODO ....:D

 

 

 

 

... a tak naprawdę to jest kilka sposobów, ale najprościej kliknąć w 13-tą ikonkę od lewej na pasku powyżej wpisywanego tekstu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Malka. Przeczytałem wątek w całości z zapartym tchem. Ale Dziennik Budowy, bo z komentarzami to bym się mógł do końca roku nie wyrobić :) Swoją drogą jeszcze nie znalazłem wątka z tyloma stronami :jawdrop: I gratuluje cierpliwości :)

 

Ale nie lubię niedokonczonych historii, choć pewnie tu w komentarzach odpowiedź już padła (tylko na której stronie szukać): jak się skończyła batalia z pierwszą ekipą partaczy? Jednak sąd? I sprawa wygrana?

 

I drugie moje pytanie: jak pod względem ekonomicznym oceniasz kupno starego domu i praktycznie całościowe jego przerobienie? Bardziej Ci się to opłaciło niż wybudowanie nowego od podstaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

O jak niezmiernie miło Was tu wszystkich widzieć:) I starych i nowych.

 

Jeeeeenny Kala, ja też nie wiem jak zdjęcia wstawiać :no:

Od kwadransa próbuję i nic :(

 

Brat, coś Ci muszę powiedzieć - moje Młode zaczęło bębnić i wiesz, ze pałeczkami od Ciebie (profan, nie?)

 

TeDy,zapewne gdzieś pisałam o partaczach od Pieszkalskiego (w dupie mam RODO niech mnie pozwie.) Sprawa się nie skończyła, bo się nie zaczęła, tchórz zwiał i nikt nie wie gdzie.

Pisałam też (nie pytaj na której stronie :D), że remont starego domu jest dla zdesperowanych bogaczy i o ile byłam zdesperowana, to bogata nigdy :) dlatego remont trwał prawie dekadę. Przyjaciołom odradzam taki krok, wrogom życzę remontu domu ;)

A tak zupełnie serio, podliczyliśmy kiedyś ze ślubnym (tak pi razy drzwi) koszty jakie ponieśliśmy remontując. Myślę,że lekko za tę kwotę wybudowalibyśmy dwa takie domy od podstaw w wysokim standardzie wykończenia (nie, nie najwyższa, ale wysoka półka.

 

I uwierz, są wątki które mają czterocyfrowe ilości stron :)

A tak w ogóle, to witaj sąsiedzie zza Brynicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
ale takich zapierających dech w pierwsiach jak Twój to mało jest:rotfl:

 

Mnie dech zapiera do dziś ;)

 

No tak też mi się wydawało, że ekonomicznie to się nie może opłacać. Mimo wszystko gratuluję samozaparcia :)

 

Piękny eufemizm :) Samozaparcie to synonim głupoty? ;)

 

 

Wpadłam tu by życzyć wszystkim odwiedzającym, czy to z wyboru czy z przypadku

NAJLEPSZEGO NOWEGO ROKU.

By spełniły się Wasze budowlane i niebudowlane życzenia, byście byli po prostu szczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Nigdy nie chce tu wracać, by żegnać tych, którzy byli częścią mojego budowlanego życia.

Tych, którzy w chwilach zwątpienia dodawali wiary, przy potknięciach pomagali wstać.

Nie chcę.

Ale dziś taki dzień.

Barranku, żegnaj.

 

avatar56378_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...