Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lesiu złapałeś coś...tfuuuuuu zebrałeś????

 

Witaj Martinezio -nie próbuj nawet komentów czytać -no chyba,że na własną odpowiedzialność:)

 

A jak ziewnik przeczytasz (choć też nie radzę) to zrozumiesz w czym rzecz, jak o naiwności pisałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Martinezio -nie próbuj nawet komentów czytać -no chyba,że na własną odpowiedzialność:)

 

A jak ziewnik przeczytasz (choć też nie radzę) to zrozumiesz w czym rzecz, jak o naiwności pisałam...

No tak - komentów nawet nie będę próbował ogarniać ;) To ponad moje siły.

Natomiast ziewnik przeczytałem i powiem, że jestem pełen podziwu - wcale nie widzę naiwności, a tylko odwagę i determinację. Ja bym się nigdy nie porywał na remont takiej ruiny. Czołgiem bym po tym pojeździł parę razy, spychem wyrównał i wymurował od zera :) Szacun, bo domek nabrał całkiem ładnych kształtów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie sadystyczna banda z Was:lol2: nie dość żeście natrzaskali stron jak wariaci to jeszcze zmusiliście moje obolałe ciałko do konwulsji ze śmiechu:rotfl:

wiesz jak jest....kto z kim przestaje......

ale i tak ja ciągle w czołówce tych porzadnych i wciąż niezdemoralizowanych sie trzymam :)

 

No tak - komentów nawet nie będę próbował ogarniać ;) To ponad moje siły.

Natomiast ziewnik przeczytałem ( wariat ;)) i powiem, że jestem pełen podziwu - wcale nie widzę naiwności, a tylko odwagę i determinację. Ja bym się nigdy nie porywał na remont takiej ruiny. Czołgiem bym po tym pojeździł parę razy, spychem wyrównał i wymurował od zera :) Szacun, bo domek nabrał całkiem ładnych kształtów :)

no widzisz, a ja naiwna kupiłam ten dom wierząc szczerze, że zrobię lekki lifting wnętrza , powieszę fotę syna nad kominkiem i z walizkami wejdę.

Kupiłam dom do "przejechania czołgiem" jako dom do zamieszkania (oczywiście za cenę domu do zamieszkania).

Teraz dostrzegasz moją naiwność????

 

no toć nie nadanzam!!! zostało jeszcze ciacho????

 

a jakie sobie Pani życzy ?

Dla tak miłego gościa na pewno coś się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.winiary.pl/image.ashx?fileID=173&width=298&height=203&frame=True&quality=100&bg=0

 

 

 

i adekwatny drink

 

http://slubowisko.pl/files/userslibraryphoto/1289821875_31848_drink-waniliowotruskawkowy-crush_0_2.jpg

 

 

Dla Basi :)

 

 

 

 

i z tym netem, to też tak mam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee rekord nieeeee -uwierz są większe gaduły :lol2:

 

Niewiele wiem, tyle tylko,że mają 2 tygodnie na wydanie opinii.

W sumie nie liczyłam na to,że ktoś dziś coś bliżej powie.

Robiłam w swym długim budowaniu kilka ekspertyz i na każdą musiałam czekać, żaden biegły nie chciał puscic pary z gęby nim na papier swych wniosków nie przelał.Cóż znów czekanie.....

 

Ale teraz chyba mozna juz wejść do domu .

Może jutro zadzwonię do Nelki i zapytam co planują dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...