Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

malcia, czy Ty mieszkasz w DOMU, TWOIM UKOCHANYM DOMKU?

 

No mów mi tu zaraz!

 

Widziałam piękną podłogę i zajawki kuchni.....

 

O matko, matko, matko!!!!!

 

O malko, malko, malko!!!

 

Dlaczego tu nie ma żadnej zadymy z tego powodu, hę?

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, i co teraz? Tzn. kiedy kolejne podejście?

 

zainwestuj w parownice a nie w mopa, mopa kup zwykłego a parownica raz dwa się czysci. ja swoją panele czyszcze chwila moment. mop mnie wkurza, bo co i rusz trzeba wyciskac, wode zmieniac i podloga schnie za długo.

 

Pochwal się jaką masz parownicę. Mnie też wkurza mop, a zwłaszcza schniecie podłogi:yes:, choć ten co Nelka pokazała to chyba i tak najlepszy wynalazek w tej kategorii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden mop, mam taki - płaski leifheit

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQ9Ko1KlW4FUSBrnHm28N_c0CZPNeAlZbpH2bwx2M-sBwad2eK4UQ

 

z miaderkiem

 

images?q=tbn:ANd9GcTppJ7GcjGANsKtuMil59HveGjQKPSkIfCse96U9mZxtg55Md843Q

 

początkowo byłam bardzo zadowolona, ale zmieniłam na parownicę karchera

 

 

 

mop od czasu do czasu przydaje się do wytarcia jakiejś małej kałuży, a wiaderko służy za skład jakiś różności

 

 

ogólnie ciągle trzeba było płukać, maczać w brudnej wodzie i tą samą brudną wodą zmywać dalej podłogę - porażka

 

 

Za to karcher SC 1020 jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez mam te1020 i zrobiłam jak markocia pocielam szmatki i je tylko wymieniam na nowe. potem wszystkie brudne wrzucam do pralki i z bani. wiem, ze paneli nie wolno parownica czyscic ale mam to w nosie, daje mniej pary, szybko przecieram i nic się nie dzieje. co drugie czasem co trzecie parowanie nakładam warstwę nablyszczajaca na panele, lakier sidoluksu lub pronto. mopy używam jedynie do rozprowadzenia tego lakieru. Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to po kolei, skoro juz udało Wam się moje komenty z czeluści wyciągnąć.

 

Parownica

fajna rzecz, ale po pierwsze - to nie jest sprzęt do codziennego użytku w przeciwieństwie do mopa, a po drugie ja jednak mam stracha uzywac jej na żywicy.Technolog twierdzi,że do 80 st - luzik i nic podłodze nie grozi, niemniej taka temperatura usunie impregnat. A mnie sie nie uśmiecha po kazdym myciu parownicom nakładać go od nowa.

 

Noc naukowców

Marta - nie byliśmy. Powiem szczerze, ze odcięta od mediów zupełnie zapomniałam,że to już :oops;

 

Brat

wczoraj jednej z naszych forumowych koleżanek , próbowałam wyjaśnić nasze powinowactwo. Porwałam sie nawet na odszukanie Twojego staruteńkiego wpisu , w którym je wyjaśniasz, jednak poległam.

Wygrał ogrom postów w moich komentach do spółki z martini :oops:

Nie wytłumaczyłam nic poza tym,ze mamy jeszcze forumowego kuzyna, który nomen omen gdzieś przepadł (mam nadzieję,ze pilnie pracuje nad książką)

 

Kasia - jak zwykle niezawodna.

Idą za Tobą trafiłam do siebie :hug:

 

Majeczka, nie kupiłam i nie wyparowałam - to net mój do doopy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...