Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo ludzie to chuje, zwierze nie zrobi innemu zwierzakowi krzywdy dla frajdy - człowiek owszem :mad::mad::mad::mad::mad:

 

.

 

hmm, właśnie koty bawią się myszami czasem zamęczając je na śmierć ;)

ale to instynkt i trening łowiecki a u ludzi to po prostu zdziczenie

 

dobrze, ze wrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściskaj kociambra mocno! Tak się cieszę, że wrócił!! Ja tak samo jak TARcia - więcej empatii w stosunku do zwierząt mam niż do ludzi z przyczyn już wyżej wymienionych!!

 

Do mnie od czasu do czasu przychodzi czarne jak smoła, bez jednego włoska jasnego, kocio!!! Cudneeeeee jeeeeest!!! Ale niestety dzikie i nieufne. Szkoda, bo gdyby chciało się zaprzyjaźnić to dla czarnucha miejsce by się znalazło!!!

 

Wychowywałam się z psami i trochę je poznałam - to są nasi przyjaciele na śmierć i życie. Odkąd mieszkam z kotami wiem, że przyjaciółmi naszymi nie są, ale są tak fascynujące, że nie sposób ich nie kochać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Brazuniu tłumaczył mi mój kolega jaka jest różnica między psami i kotami;) pies patrzy na człowieka i myśli - karmi mnie, czesze, bawi się ze mną i dba o mnie chyba jest Bogiem, a kot myśli - karmi mnie, czesze, bawi się ze mną i dba o mnie chyba jestem Bogiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka i EZS-Wy Się znacie-pokażcie mi proszę ,fotel do siedzenia,dobry dla resztek kręgosłupa prababki:DSiedzę duuużo:DNajlepiej trzymają te klubowe,na małej kawie w galeriach:)Ale to dobre sa do dłuższego siedzenia?

fotel ma nie trzymać, fotel ma podpierać a trzymać mają mięśnie.

to fotel do pracy ma być czy do relaksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ...smardze czekają -kto pierwszy ten lepszy :)

 

Ale ja tu pitu pitu o polskich drogach, a wczoraj wydarzyła się rzecz niewiarygodna

Po 99 dniach ZNALAZŁ SIĘ MÓJ KOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Fantastyczna wiadomość!!!:wiggle::wave::wiggle:

 

Przeczytałam historię... nie myśl za dużo, tylko obserwuj, wyciągniesz wnioski i będzie dobrze... miziam Kocia, Ciebie przytulam:hug:.

 

Ps. Moja znajoma niecałe dwa tygodnie temu odnalazła zaginionego psa po... trzech latach!!! :D

 

Pps. Gdzie masz smardze:rolleyes:;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, jakaż to piękna wiadomość, że odzyskałaś swojego kocia! :D :D :D

Pewnie czyjemuś dziecięciu się spodobał, za żywą zabawkę robił... :(

Ech, szkoda nawet gadać.

Wiem, że pod Waszą opieką szybko wróci do formy fizycznej, a psychika... ulubione domowe otoczenie na pewno mu pomoże! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franc się odnalazł baaardzo się cieszę chociaż pewnie Wy bardziej :hug::hug::hug:

Zrobił niespodziankę na święta :)

No i jak tu nie wierzyć, że koty mają 9 żyć :) ( "9 żyć"? ale to głupio brzmi :) )

 

Mówisz,że 9 ?? to jeszcze 8 razy ma mi taki numer wywinąć - never:no::no::no::no::no:

Przywiążę do nogi od stołu ;)

 

hmm, właśnie koty bawią się myszami czasem zamęczając je na śmierć ;)

ale to instynkt i trening łowiecki a u ludzi to po prostu zdziczenie

 

dobrze, ze wrócił

 

Gdy to napisałam , własnie pomyślałam o tym jak rzeczony tu kot, zabawiał się myszą.

A potem truchło przyniósł i położył pod moimi nogami.

Trenował polowanie, czy przyniósł dar ?? :)

Malka i EZS-Wy Się znacie-pokażcie mi proszę ,fotel do siedzenia,dobry dla resztek kręgosłupa prababki:DSiedzę duuużo:DNajlepiej trzymają te klubowe,na małej kawie w galeriach:)Ale to dobre sa do dłuższego siedzenia?

 

Pojęcia nie mam o jakich klubowych krzesłach mówisz.

Ja lubię takie, które dobrze podpierają lędźwie i mają wysokie oparcie najlepiej z zagłówkiem.

A ostatnio miałam okazję posiedzieć na krzesełku spinalis - sceptyczna byłam, bardzo, ale, kurde czaddddd :lol:

no niestety cena zaporowa.

 

 

Uściskaj kociambra mocno! Tak się cieszę, że wrócił!! Ja tak samo jak TARcia - więcej empatii w stosunku do zwierząt mam niż do ludzi z przyczyn już wyżej wymienionych!!

 

Do mnie od czasu do czasu przychodzi czarne jak smoła, bez jednego włoska jasnego, kocio!!! Cudneeeeee jeeeeest!!! Ale niestety dzikie i nieufne. Szkoda, bo gdyby chciało się zaprzyjaźnić to dla czarnucha miejsce by się znalazło!!!

 

Wychowywałam się z psami i trochę je poznałam - to są nasi przyjaciele na śmierć i życie. Odkąd mieszkam z kotami wiem, że przyjaciółmi naszymi nie są, ale są tak fascynujące, że nie sposób ich nie kochać!!!

 

No jakby to powiedzieć....czarne fajne jest :)

 

bo Brazuniu tłumaczył mi mój kolega jaka jest różnica między psami i kotami;) pies patrzy na człowieka i myśli - karmi mnie, czesze, bawi się ze mną i dba o mnie chyba jest Bogiem, a kot myśli - karmi mnie, czesze, bawi się ze mną i dba o mnie chyba jestem Bogiem ;)

 

No czyżby ten kolo znał Franca?? :)

 

 

Fantastyczna wiadomość!!!:wiggle::wave::wiggle:

 

Przeczytałam historię... nie myśl za dużo, tylko obserwuj, wyciągniesz wnioski i będzie dobrze... miziam Kocia, Ciebie przytulam:hug:.

 

Ps. Moja znajoma niecałe dwa tygodnie temu odnalazła zaginionego psa po... trzech latach!!! :D

 

Pps. Gdzie masz smardze:rolleyes:;).

 

Traciłam już nadzieję,że sie odnajdzie, łajza mała :)

A tu taki czad:)

Nie myślę już, to nic nie zmieni, karmię, przytulam i głaszczę i za uchem obskubanym drapię.

On mruczy i mruczy i łasi się - jest fajnie :)

 

Smardze mam w ogródku :) z sadzonkami traw ze sklepu przywlokłam.

Mam nadzieję,ze trawki odbiją,że te grzybki to symbioza :)

 

 

OMG, jakaż to piękna wiadomość, że odzyskałaś swojego kocia! :D :D :D

Pewnie czyjemuś dziecięciu się spodobał, za żywą zabawkę robił... :(

Ech, szkoda nawet gadać.

Wiem, że pod Waszą opieką szybko wróci do formy fizycznej, a psychika... ulubione domowe otoczenie na pewno mu pomoże! :yes:

 

Jeśli ta teoria jest prawdziwa - a nie ukrywam,że też ją podzielam, to mieli pecha, bo Franek dzieci traktował zawsze jak podrzędnych intruzów, które odwracają uwagę od niego.

To nie był przymilny kotek do miziania :no:

 

Pewnie gdyby był taki - to teraz nie siedziałby na moich kolanach, tylko w jakimś obcym domu robił za przytulankę.

 

No nie ma co roztrząsać -jest z nami :)

 

 

Bry Państwu :)

czy ta jesień zmieni się w wiosnę?? bo ja mam krzaczydła do posadzenia, a w deszczu przy 6 stopniach, to trochę nie teges...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sciemniasz ;) piekne slonce za oknem tylko temperatura nie taka jak powinna, rano bylo +3 a w nocy na pewno na minusie, kurtka nie schowalam do garazu sadzonek w doniczkach - mam nadzieje, ze nic im nie bedzie, jutro mus wszystko wsadzic. tylko oczywiscie nie wiem kiedy:rolleyes: rano do weta z bialasami, potem T. zazyczyl sobie na rybke pojechac nad morze, po powrocie przydaloby sie jakies srylion pran zrobic no i plakaty powiesic (o ile szanowny kurier je dzis dowiezie ;) ) o sprzataniu zapominam choc podloga swoim wygladem mnie w oczy kłuje:sick: Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...