Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depesia, a co chcesz zobaczyć?? Tobie pokażę :)

 

Mój bosz, mój boszem Moja najukochańsza Prababka avatara zmieniła na takiego Tarkowego i mnie w błąd wprowadza :o

Nie róbcie mi takich numerów, hę.... ja już przyślepa i tylko po obrazkach Was poznaję :rolleyes:

 

W takim razie - będzie oszkubek dla Prababki :) i trochę dla Tarci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko -uwierz nadejdzie ten czas, a czekać nie będziesz długo (choć to pojęcie względne). Oszkubię oszkubka i pokażę w pełnej krasie :) bo teraz taki rozczochrany )

 

Wusia, słuchaj Tarci :)

Tarcia -wcale nie tak daleko, Pendolino 5.40 h , a przeżycia bezcenne. Tylko nie bierz w podróż żadnych niebezpiecznych narzędzi, bo gdy będziesz miała takie towarzystwo jak ja miałam, to niechybnie ich użyjesz - a szkoda by było resztę życia w pierdlu spędzić ;)

 

Gwoździku - na samo wspomnienie mi się gęba cieszy :D niezapomniane czasy , to było takie głupie a takie fajne :)

Ps. a pamiętasz spisek aukcjowy bym mogła wylicytować włóczkową broszkę kotka??? mam ją i dam ją kiedyś Barankowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nieee, byle nie pindolino, tyle samo podroz autkiem a o ile wygodniej i ograniczac sie tobolowo nie musze :D ale teraz i tak nie wydole czasowo:wtf:

 

przedmiotow ostrych to ostatnio mam ochote uzyc nie tylko w pendolino, generalnie jakies pierwotne instynkta mordojebcy sie we mnie obudzily:rolleyes: stanowczo potrzebuje urlopu i jakiejs zaprzyjaznionej pustelni ....bez ludzi, telefonow i internetow.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja już zrobiona )

Fotka słaba bo robiona między składaniem rusztowania, a rozkładaniem konstrukcji tarasu

upload_-1.jpg

 

Samotnię to ja muszę czasem sobie zafundować, bo inaczej bym już dawno:

a) siedziała w wariatkowie

b) przedstawiała się "jestem malka i jestem alkoholiczką"

c) obchodziłabym swe święto 2 listopada *

 

* niepotrzebne skreślić

 

Tak też świetnie Was rozumiem (choć podobno ja ZAWSZE byłam aspołeczna)

upload_-11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo. To drewno czy rodeo?

 

Tez jestem aspoleczna ale mam to w ....nosie. Chwilowo ze wzgledow zdrowotnych alkohol porzucilam, fajki 1.5 roku temu. Holender, sks normalnie:sick: wariatkowo mam na codzien. Ale tego swieta tez jeszcze nie chce obchodzic:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooooooooo Koleżanko nie pogadasz:lol2: jak se człek wspomni te ciut do tyłu jak wyglądało to po prostu nie to samo miejsce;) pięknie wygląda :hug: ja to bym się najchętniej na jakieś 3 miechy zaryła w puszczę gdzie do najbliższego ludzia ze 30 kilosów bym miała to by mi dobrze było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...