Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

Wróciłam z młodym od lekarza - gardło dalej zawalone - L qatro do piątku - zwariuję

Samochód mój zastępczy chyba ma układ kierowniczy walnięty, bo ciągnie mnie na lewo - muszę walczyć.

W kompie padła karta sieciowa, nie ma szans na naprawę , trzeba zamówić nową - tydzień bez własnego kompa będę.

Kocioł mi zgłupiał, nie trzyma ciśnienia w instalacji. Serwisant zajebany robotą, w tym tygodniu nie ma szans przyjechać, a chłopaki z foruma milczą. Jak dobrze,że mam kominek - śniegi mi nie straszne.

 

 

W zasadzie nie jest źle, ale i tak mam ochotę zacząć strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich :)

 

Ty mnie Malka ściągasz jakimiś falami :) widziałam początek szafotu, a teraz jego wykończenie. Fajnie wyszło - miejscówa na szaleństwo extra.

 

Doczytałam też, że i zlot był :(

 

Trochę mi smutno, że się zapuściłam i nie doczytałam. Ale co tam nie pierwszy i mooooże nie ostatni :)

 

Śniegu nie zazdroszczę ;) miałam mróz i mi wystarczy :mad: - ogródek ścięło w dwie noce ...aż żal patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Ty mnie Malka ściągasz jakimiś falami :) widziałam początek szafotu, a teraz jego wykończenie. Fajnie wyszło - miejscówa na szaleństwo extra.

 

Doczytałam też, że i zlot był :(

 

Trochę mi smutno, że się zapuściłam i nie doczytałam. Ale co tam nie pierwszy i mooooże nie ostatni :)

 

Śniegu nie zazdroszczę ;) miałam mróz i mi wystarczy :mad: - ogródek ścięło w dwie noce ...aż żal patrzeć.

 

Hej ho :)

NItka , Ty serio o zlocie nie wiedziałaś?? :o :o

Tym większy mam wyrzut sumienia, że nie zadzwoniłam :( zbierałam się z dwa tygodnie do telefonu i jakoś nie doszłam.

Naiwnie liczyłam,że masz powiadomienia z forum na mejla.

 

Nic to, następnym razem zadzwonię. :D

 

A miejscówka całe lato czekała, byś ją własnoręcznie (altanka) i własnodupnie (mebelki) przetestowała.

Kolejne lato minęło, a my się nie spotkałyśmy.

 

Musimy powtórkę z Anją i Wiolaszką zrobić, co Ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...