Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

Boszecośpolskę...nie wierzę :)

 

O ile Wusię i Tarcię podejrzewałam o zboczenie zaglądania tu, o tule Nitka i Wiolaszka musiały szalenie się nudzić bu tu zajrzeć :D

Nie usnę dziś.... z ekscytacji ;)

 

Monia - a gdzie skończyłaś? Bo nie wiem, co będzie nowe ;)

Mieszkamy, chałupa skończona, brak tylko płotu z frontu, bo nikt nie chce zrobić tego co sobie wymyśliłam, ale niestrudzenie szukam :)

Mam dokumentnie zjebany sufit w salonie, ale brak mi sił i czasu by walczyć z gównianym wykonawcą. Wkurzę się i sama poprawię. Cała reszta jest zgodna z planami i wyobrażeniami :)

 

Poza całokształtem budowlanym, mam ochotę spakować walizkę i wyjechać do jakiegoś Zanzibaru, Malezji czy na Sri Lankę. Byle daleko od polskiego piekiełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poza całokształtem budowlanym, mam ochotę spakować walizkę i wyjechać do jakiegoś Zanzibaru, Malezji czy na Sri Lankę. Byle daleko od polskiego piekiełka.

 

mam tak samo:sick:

 

o suficie pogadamy kiedy indziej, bo kaca lecze

 

aaaa i cos o zboczeniach bylo - kazdy jakies musi miec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Zadzwoniłybyście jak ludzie, albo jakiego esesmana posłały, a nie na forumie, na które zaglądam w ramach bezsenności;)

 

Ale szczerze dziękuję.

Wam dziewczynki moje ulubione, życzę zawsze najlepszego na święta i bez nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć mieszkam juz ponad rok :D gdzies byla jak cie nie bylo?????

mnie odwiedzila w maju i nawet raz na budowe przyjechala, tez maju a w miedzy tak zwanym czasie sie wszystkie poza Wiolaszka na zlocie muratorowym spotkalysmy. no i co ty na to? pisz podanie, znaczek skarbowy i slij do Malki poleconym :D

 

No tak zostaje mi zrobić ;)

 

Witam wszystkie panie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nudów zajrzałem .... raz w roku to i ksiądz może ;)

 

I Jamlesika :)

 

 

Jakby sie która pakowała wyjechać w ciepłe kraje to mogę z nią. Ta pochmurna pogoda mnie dobija, już wole tęgi mróz i słońce, mimo, że róże nie osłonięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja tam lubię chłodek, jest zdrowy :)

Właśnie wróciłam z podróży gdzie z okna miałam oooooo takie widoki ySRIOUjNaEv5-Hpf-8K3DDjfDU0cI8IVqa3jtBDcYMhkWdymUcvrspRek4f-bmnBd3CCG5fpTFg_hoRIL-oSamIoFd2hUAMcEwz0MvPjnUA4Jnm1KHDBhRddyYe05b4IzC-s0qTFh-2_BAuzYodACicdfzuDmYB3WvxQWEpS6e8CW2Usdd1096VlafXbtR8mFZiBDiu6C1zC18SDgnfl5yNdAoEegzlenHJB6iqQR19Sa_umqZcC89ASx_xyydB_Q2NtFkXQAfFhtNsDS6i9n0Am7NiiE1UA1GWOtLedIN3I02PzyS_CN2NfYQt3ct4ZUPJOXEwTxi8-ofophuE3JLvpeZUt7zbCvLIhRGacIunbP75MhYNoxwl136i5AKyU6XUZi5Ax_zxFWvgtlbyZ2_pBhAPabdO5u7cePOWxNHjhVf43YWa9UGPs4j1C4DwR5Y3H1vZTYkM559FbpSTVvk1C_rcW_axrBeLe90e6UlaY_5ePkunbsBjmBYHhMDl5oc8pRHSGKBU4vomzSCD3BmfEXCfiiIExfcf1z570jWKCCVVRL1sjqgM9bR30SMT0qRy5GdoyX8y2E8xzsXn1-DU7-IseYE4Lu78hfr26=w1015-h678-no

 

Fiordy mi jadły z ręki :)

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Byłam w dzienniku i tym razem piszę prawidłowo, co byś mnie nie przegoniła.

:D

Dechy na elewacji dech mi zaparły. Super i ciemne jak lubię. Śruby, gwoździe, czy co tam na nich widać, po mojemu smaku dodały. Podoba mi się :yes:

 

Ja nic w tym roku nie okrywałam. Różom trochę liśćmi nogi przysypałam tylko i ostatnio, jak tulipany turkiestańkie wylazły na 4 cm, też dostały kołdrę z liści. Nie widać by coś cierpiało. Ale kara za lenistwo mnie dopadła. Poprzedni śnieg połamał pół mojego ciężko odratowanego rhododendrona, którego mam przy wejściu do domu. Dopiero się biedak zebrał w sobie i zaczął widocznie podrastać :(

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko , to gonienie z dziennika to było bardziej dla zabawy niż ze złości, możecie pisać tam gdzie chcecie :) Cholera, zapomniałam jak tu się serduszka robi :) więc musisz je sobie wyobrazić .

Uwielbiam moja elewację, za to, że z zewnątrz zmniejsza dom. Wiem, zabawne, ale ten szok ludzi, którzy wchodzą do środka -bezcenny :)

Kilka dni temu, pani od spisywania wodomierzy (jakaś nowa) - oooo boszzzz, myślałam, że to altana , a to takie duże :)

Ubawiłam się i połechtało mi ego :D

 

 

Mam nadzieję, ze mój rododendron (jedyny), przetrwa obecne temperatury (teraz - 17), ładnie kwitł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ...uj na pewno sie zwale z tych schodow, porączki nie bedzie?

 

ale wizualnie sa zajebiaszczo piekne, z czego one.

 

jeszcze tak dopisze, ze schody, elewacja to male miki (widuje sie :p) ale sciana drewniana z roslinami jest super bym ja se zagospodarowala :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...