Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

Doberek Lidzia:)

 

Majeczka specjalnie for You, dużymi drukowanymi w ogólnie rozumianym języku (w tej części Europy;) )

 

Próbuję przebrnąć przez biurokrację z otwarciem działalności, zakup sprzętu (certyfikaty, atesty....bleeeeee), konta, gusy, usy, zusy i inne g..wna , które chcą tego samego...moich pieniędzy :mad:

W tak zwanym międzyczasie miałam sprawę w sądzie z poprzednimi właścicielami mojego domu, niestety wyrok nie mógł zapaść, bo listonosz nie zaznaczył,ze awizo pozostawił w skrzynce :o, więc sąd nie mógł uznać wezwania za doręczone.

Więc tak wyglądaja szyfry ;) w dużym skrócie

 

 

a zapomniałam dodać, dziś spadło 17 cm śniegu i dobił mnie na maksa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A wiesz co? ja w sumie tez nie wiem.....tak się lubię poprocesować ;)

 

ale serio, to właściciele nie lepsi od wykonawcy, ale to opowieść na dłuższą chwilę ( albo powrót do pierwszych wpisów w ziewniku ) ;)

 

 

jesuuuuuuuuuu......już po 15 ...buuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nam napisali na liście że adresat zmarł to my do siostry gościa piszemy żeby ze względu na zejście brata ona się zgłosiła myślałam że nas baba podusi wszystkich póki jej nie pokazaliśmy że mamy czarno na białym adnotację listonosz ciepło mieć musiał jak go dorwali bo jej brat żył w najlepsze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. ma ciagle jazde w pracowni, bo matka placi czynsz na poczcie przelewem, ciagle na zly numer konta. Kasa wraca, ale wystarczy, ze listonosz na awizie napisze tylko imie ojca, bo jest jako pierwszy wymieniony, zeby P. nie mogl tej kasy odebrac mimo, ze zwrot jest na 2 osoby. Tez listonosz do odstrzalu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, jeszcze po tylu latach nie przyzwyczaiłyście się do polskiej rzeczywistości ? ;)

 

u mnie za to notorycznie (jeszcze przed moim ślubem i zmianą nazwiska) listonosz zostawiał awiza na których było npisane: L. i tu nazwisko. Wszystko OK, ale mój ojciec też ma imię na L i nigdy nie było wiadomo kogo szanowny pan miał na myśli. Wiele razy dzięki temu jechałam niepotrzebnie na pocztę, bo okazywało się, że list nie był do mnie. A zwracanie uwagi listonoszowi, aby wpisywał całe imię nic nie dawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...