Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś Kochana trudno o świeższego niż u mnie;) jest suchy w sensie ze tłuszczyku nie ma:)

 

Aaaaaaaaaaaa. To trzeba go w folii. ;)

 

A propos pysznych dan z ryb, to moj ojciec robi super zupe z dorsza. :) Dorsz w tym wszystkim gotuje sie tylko chwilke, zeby sie nie rozlecial, a zupka jest z fenkulem, imbirem i chili, pyyyyyyszna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba posmarować w brzuszku olejkiem posypać troszkę solą i pieprzem napchać czosnku z ziołami albo pieczarek z ziołami i masełka;) naciąć leciutko skórkę po wierzchu położyć po plasterku cytrynki zawinąć w folię i do piekarniczka:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgos, znaczy potrawa dla ludzi o mocnych nerwach ;)

 

Teraz przytulę Baranka

http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index_pliki/interwencje/baran/baran2.jpg

 

Lesiu, co do kalafiora to się absolutnie zgadzam :)

 

Wusia, jak Ty pod tymi pieczarkami, czosnkiem i ziołami czujesz rybę? Toż to profanacja.

Z moim ślubnym mamy czasem takie halo na pstraga, że potrafimy do Bukowiny, albo Mszany jechać tylko na rybę :oops: i żadne tam wynalazki, sól masło, cytryna, smażone na patelni...no i mam ślinotok :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia to jeszcze przed samiuśkim Krościenkiem jest potok i pstrąg, którego jeszcze sama możesz sobie złowić... Nooo przednia zabawa, i pan przyrządzi z masełkiem na grilu... Pychota....

Ale z dużą ilością czosnku????????????? To po co pstrąga paprać.... kawałek wieprzowinki też dobrze z czosnkiem smakuje....

W Wusiowych stronach też pstrągi są koło Złotego P. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u Was mi go napakuja pieczarkami :D

 

 

 

Wiecie co, szukam ręczników, takich zwykłych jednobarwnych grubych ręczników i co? albo cena zabija, albo muszę kupić 50 szt ?

nie ma ktoś ochoty na 20 ręczników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u Was mi go napakuja pieczarkami :D

 

 

 

Wiecie co, szukam ręczników, takich zwykłych jednobarwnych grubych ręczników i co? albo cena zabija, albo muszę kupić 50 szt ?

nie ma ktoś ochoty na 20 ręczników ?

 

A do jakiej kwoty szukasz i jakie to mają być rozmiary i kolory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia to jeszcze przed samiuśkim Krościenkiem jest potok i pstrąg, którego jeszcze sama możesz sobie złowić... Nooo przednia zabawa, i pan przyrządzi z masełkiem na grilu... Pychota....

Ale z dużą ilością czosnku????????????? To po co pstrąga paprać.... kawałek wieprzowinki też dobrze z czosnkiem smakuje....

W Wusiowych stronach też pstrągi są koło Złotego P. ....

 

Wioluś, tam tez byliśmy :) pani zabrała wyłowiona rybkę i po 20 minutach miałam ja na talerzu :) a nie sposób było nie złapać, bo zagęszczenie jak w Chinach.

 

u Wusi pstragi sa to ja wiem, ale nikt nie zrobi go tak jak góral :) najlepszego jadłam w Bigosówce pod Bukowiną

 

 

Lesiu, tylko nie mucha, tylko nie mucha ;)

 

a ręczniki najlepiej białe ale zielone tez moga być zielone 140x70 i 50x100 , potrzebuję po 15-20 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wsi tuż za targiem jest hurtownia rączników i pościeli, ale mają bardzo dobre... Greno mi najbardziej pasują, ale do tanich nie należą...

A jak masz działalność to bez problemu sprzedadzą....

Tylko czy takie Ci by odpowiadały to musiałabyś oblukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...