Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malcia wielkie dzięki za masaż:)

Było cudownie, a kamyczki tak super cieplutkie... Jak ja kocham ciepełko, rajtuzy czy buciki wprawiły mnie w osłupienie - co to ludzie nie wymyśla... Działają baaaaaaaaaaaaardzo fajnie....

Dzionek spędzony u Ciebie i z Tobą to jak w raju :)

 

 

A teraz słuchajcie co Wam powiem... - Jaki Malcia ma super gabinet... Polecam masaże :) Mmmmmm tylko powzdychać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nas Malka opieprzy, że odchudzać to ruch i mniej jedz, a nie wynalazki;)

Ale jakoś te wynalazki tak dobrotliwie robią na psychikę i samopoczucie, że to bez bólu i wyrzeczeń schudniesz, że nikt albo niewielu myśli , że to nie pomoże...

Więc laski jedzą tyją, chodzą się odchudzać, po kilkudziesięciu sesjach twierdzą, że nic nie poradziło i są zawiedzione... No chyba, że schudły przez to, że musiały dojechać do gabinetu i wysiąść z samochodu i dojść do tego właśnie gabinetu... więc maja więcej ruchu przez ten właśnie spacer ;)

Markotka jakieś kilka lat temu mój maż wpadł jeszcze w dobie dobrobytu na genialny pomysł i kupił urządzenie do elektrostymulacji.... Przyklejasz elektrody, one wprawiają w ruch i "uszczypną" a mięsień skurczy się albo nie wiem jak to wytłumaczyć.... Ja tego nie używałam bo dla mnie przyjemnym nie było... ale gdzieś leży, pewnie jeszcze w garażu u znajomego z resztą rzeczy które tam leża....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie cos ala orbitrek, 6w czyli 6 weidera cwieczenia na miesnie brzucha

http://forever999.w.interia.pl/2/6Weidera.HTML

a ta elektrostymulacja to chyba cos takeigo bo jeszcze nie bylam :)

http://poznan.olx.pl/odchudzanie-elektrostymulacja-zabieg-na-cale-cialo-tylko-69zl-iid-168117282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ćwiczenia to na calanetiks mi zakrawają.... To było dobre, ale męczące ale efekty były... A ja istota leniwa jestem... gruba, ale problemu nie robię... czasami się uśmiechnę, kupię szersze spodnie i jest git.

A tą elektrostymulacje w bardziej ubogiej wersji mam tylko gdzieś w świecie. Przykleja się przylepcami czy plastrami do ciała... Ale ja tego nie lubiłam, to nie jest przyjemne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialam elektrostymulacje miesni jak bylam po operacji kolana, bylo ok :) tylko kwestia jak to mocno bylo ustawione :)

Ja tez na ogol udaje ze nie ma problemu do czasu kiedy musze cos na siebie kupic do ubrania albo wyjsc na plaze wtedy nie czyje sie zbyt komfortowo. Najwyzsza pora sie wziac za siebie, serducho tez mi podziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz racje... ale jakoś samej się nie chce... kiedyś nawet na promocji kupiłam aqua areobik w DG i jeszcze nie poszłam... Naprawdę zmobilizować mnie to jest trudne.... Po prostu mi się nie chce...

A po sklepach nie chodzę, bo fajne ciuchy są w młodzieżowych sklepach... tak na Efi czy Mario... ale na mnie trzeba by było dwie rzeczy kupić, zszyć żeby było dobre, więc nie chodzę.... ;)

Zastanawiałam się nad siłownią.... ale znowu samej mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... cała wyprawa.... W mieście sporo chodziłam bo na parking trzeba było kawałek dojść, do sklepów na nogach bo samochodem trzeba było objechać całe osiedle i zaparkować nie było gdzie i też dużo szybciej byłabym na nogach niż po samochód i samochodem dojechać... a teraz siadam w garażu wysiadam pod marketem i nie chodzę, nie ruszam się.. Samej naprawdę mi się nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczka, Słońce moje, a co tu pisać, stoi jak stała :) nie bez przyczyny zwie się niebudową:D

 

Nawet wczoraj w szczycie desperacji chciałam pójść zobaczyć czy rośliny jakieś już wylazły, ale zima mi szyki popsuła, spadło prawie 20 cm śniegu ....ale już się topi, więc kto wie, kto wie może lada dzień odwiedzę włości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...