Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ech babo jedna innych to wyzywasz a sama rozumku nie masz:P kto Ci teraz masaż zrobi;) a dobrze Martusia mówi trza było poczekać aż przekwitną tylko poznaczyć miejsce kaj rosną i potem dopiero wykopać :) moja babcia zawsze tak robiła jak kwitło coś co chciała przenieść cebulkowego to sruuuuuuuuuu patyk konkretny kole tego i potem szpadel i wio:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się zastanawiam....

a) co ja mam z nimi teraz zrobić ?

b) ki diabeł mnie podkusił by to robić ?

c) kiedy do cholery przestana mnie boleć ręce i plecy ?

 

Ad a) ... zatrudnić kreta-Mendę .. zje wszystko

Ad b) ... pewnie diabeł-ogrodnik

Ad c) ... jak kupisz pralkę automatycznąhttp://haereticus.blox.pl/resource/diabel_fun_03.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 to było na pierwszy rzut oka,ale ,ze ja mam z liczbami problem (tak jak z odległościami :oops:) to z 500 się zrobiło prawie 1000. Zmyliło mnie to,ze dużo było w kępkach,głównie żonkile i takie małe niebieskie podobne do kukurydzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Malka. Od rana probowałam przeczytac twoj dziennik od poczatku do konca bo mnie wciongnoł ale ciagle ktos mi przeszkadza. Czy oni nie wiedza ze swieta ida.... a twoj dziennik czytam?? ale spritnie przeczytałam wsio:) I z takim niesmakiem ze to koniec, pytam sie gdzie reszta kobieto, no gdzie???

 

Tak czy siak nie wiem kto komu te pokłony powinien składac, bylam pod wrazeniem plywajace podlogi, odchyłow i innych kominow, ze to wogole stalo:cool:, a to jak zrobiliscie na cacy i jakie po drodze perypetie budowlane mieliscie.... ide zbierac szczeke:jawdrop:

 

.....

wroce jak podniose :eek:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - myślałam, ale nie mam kiedy się za to zabrać :oops:

 

Kala - nie za ma co :D

 

Małgoś , coś sugerujesz ?

 

Majeczka, eeee jeszcze tak źle nie jest, na chleb i masło starczy , cebulki ocalały :)

 

MusiSięUdać -witaj :)

No widzisz, tak ładnie żarło i zdechło ;) Nic się nie dzieje to tez nie ma o czym pisać, przez moment była nadzieja ,że coś drgnie ...moment ten nie trwał jednak długo.

Ale chyba zmobilizowałaś mnie bym wyjaśniła pewne kwestie,może kopnę się dziś w D - tak na zachętę i coś napiszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...