Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochana w robocie przeczytałam cały Twój dziennik ( mam nadzieję że mnie nie wyleją) i podziwiam was za mocne nerwy !! ale muszę poprosić o kontynuację dziennika bo jak nie to ....... przyleci taka jedna i Cię porwie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0girl_witch.gif

 

 

No też mam nadzieję,że Cię nie wyleją, bo miałabym bezrobotnĄ na sumieniu ;)

Niestety kontynuacji dziennika nie będzie, przynajmniej jeszcze jakiś czas. Toczą się sprawy sądowe, o których wolałabym nie pisać na publicznym forum, a od wyroków sądów zależy przyszłość naszego domu.

 

Ale ja gościnna jestem i wszystkie Czarownice zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posadziłam w skrzynkach na balkonie - kilka tulipanów nawet zebrało się i będzie kwitnąć :) szafirki też.

 

Ale kurde w skrzynce 60x40 mam takie zagęszczenie roślin, że nie mam pojęcia czy to przeżyje do następnej wiosny...a może cebule wsadza się w grunt na jesieni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takiego to nie mam - korony znaczy :)

mam za to jeszcze róże, piwonie i hortensje i o ile te dwie ostatnie mogą zostać, o tyle róz się muszę pozbyć, a tych już w skrzynkach na balkonie nie posadzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie są czerwone (róże) nie wiem co to za gatunek,ale wysokie wielokwiatowe,oczywiście nie są uformowane - zwykłe krzaczory.

Bierz jak chcesz:)

 

 

Piwonie nie wiem jakiego koloru, bo ostatnią wiosnę spędziły pod deskami szalunkowymi -może w tym roku uda im się zakwitnąć, więc wyczaję

 

jak masz dziś czas wskakuj w zastępce turbolota, ja za godzinkę będę na budowie, możemy co nieco wykopać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmmm czy mam czas?????

Kuźwa walczę z darnią, i rabatką przy tarasie... O rabacie pod płotami nie wspomnę... Nie wspomnę, że nie mam posprzątanych podłóg i łazienki, bo syfimy za każdym wyjściem z ogródka.... Więc do jutra do wieczora będzie kiepsko wyglądało....

A i sernik muszę upiec... ale w sobotę też wystarczy, bo by chłopaki wszystko zjedli...

I Ty mnie kusisz wpadnięciem do Ciebie?

I nie wiem czy czasami nie przesadza się piwonii w sierpniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, święta są co rok :D

Jak Ci e to podniesie na duchu, to ja jestem w proszku,nie zrobiłam kompletnie nic,prócz zaległego prania, a to tez tylko dlatego, że mi 2 pacjentów dziś się odwołało.

A teraz zbieram młode i idziemy zobaczyć czy chałupa jeszcze stoi i czy chwasty już nas całkiem zarosły.

Jakby co - dzwoń.

A te róże to mogę teraz wykopać? Przesadzę je przed płot, bo jakby tak w końcu kopara wpadła garaż rozwalać, to je zniszczy, a szkoda bo ładnie i mocno kwitną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róże to ostatni dzwonek.... A Piwonii hortensji nie rozwali kopara?

O której jesteś na działce? I czy mogę Inkę zabrać ze sobą...?

Wiesz stwierdziłam , że w sumie pomyć podłogi to jakieś dwie godziny, pomyć łazienkę to godzina i to wsio... I mam święta... No jeszcze swojską własnoręcznie robioną szynkę mam i boczek ugotować.... i sernik upiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...